با منطقه ترین COVID موارد Martin شهرستان را دروازه طلایی می شود ماسک های صورت, آموزش

حداکثر Chesnes Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 3:22 PM EDT Jul 24, 2020مارتین کانتی — Saadia Tsaftarides قرار

توسط ABTINNEWS در 4 مرداد 1399

مارتین کانتی — Saadia Tsaftarides قرار داده و او را ون در پارک و تکیه به سمت مسافر طرف پنجره.

در دست او بود و یک بسته از پنج سفید Hanes پارچه ماسک صورت و پمفلت آموزشی, نوشته شده در, در شهرستان مارتین صورت پوشش قیمومیت. او دست تکان دادند این مواد در هوا.

"ببخشید" Tsaftarides فریاد زد: به یک مرد کباب در حیاط خلوت خود را. "من این را برای شما. آنها را آزاد کند."

این درایو های مراسم گرفتن یک تعداد انگشت شماری از ماسک های تاشو یک جزوه خطاب به مردم ایستاده در خارج از خانه — صورت گرفت صدها بار در هفته گذشته در شهرستان مارتین طلایی دروازه محله.

جامعه کد پستی 34997 است که به سرعت نزدیک شدن 1,000 موارد از coronavirus با توجه به آخرین فلوریدا وزارت بهداشت داده است. از روز جمعه این منطقه تا به حال 998 موارد بسیاری در گنج ساحل.

گلدن گیت یک محله که در آن "عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت" نقش محوری در جامعه نيز گفت: Marybeth پنا پرستار متخصص برنامه ها در این دولت در بخش بهداشت و درمان را در شهرستان مارتین ،

این عوامل — شرایط که در آن مردم زندگی می کنند, کار و بازی — به طور مستقیم تحت تاثیر خطرات بهداشتی در ناراضی مناطق در سراسر جهان, با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.

در گلدن گیت یک جامعه است که شامل کارگران مهاجر مستند نشده مسکن و تراکم و کمبود بهداشت و درمان و خطر بالاتر برای زمینه پزشکی شرایط به احتمال زیاد دلایل COVID-19 موارد بالاتر پنا گفت.

اغلب بیمه و یا بیمه شده بسیاری از ساکنان لازم نیست که تعیین شده "پزشکی صفحه اصلی" به دنبال به طور منظم بهداشت و درمان پنا گفت.

"اگر آنها به دنبال بهداشت و درمان آنها ممکن است تاخیر که برای مدتی به دلیل ترس از وضعیت مهاجرت یا ترس از بودن قادر به پرداخت صورتحساب خود را," او گفت:.

Indiantown دیگری است Martin County منطقه که در آن عوامل اجتماعی نقش مهمی در سلامت جامعه در طول COVID-19 گیر پنا گفت. به عنوان پنج روستا تا به حال حداقل 883 مورد از این ویروس است.

"ما تا به حال موارد که در آن شما باید دو سه خانواده همه با هم زندگی" پنیا گفت. "این بسیار دشوار است برای آنها را به اجتماعی فاصله منزوی و یا قرنطینه در این نوع از شرایط. ... احتمال شما قادر به منزوی و بدون عبور (ویروس) به افراد دیگر یک چالش دشوار."

این عوامل بخشی از دلیل که چرا مقامات بهداشت محلی و داوطلبان باید ریخت منابع و مراقبت به جامعه پنا گفت.

بیشتر: TCPalm خبرنگار سهام تجربه شخصی در یک سواب بینی

به عنوان موارد افزایش منابع جریان در

تقریبا یک سوم افرادی که در شهرستان مارتین مجموع تعداد ویروس زنده در 34997 49 مایل مربع منطقه که شامل پورت سلرنو به جنوب و جنوب شرقی پل جاده به سمت جنوب. دروازه طلایی است واقع در شمال مرز است.

افزایش COVID-19 در داخل و اطراف دروازه طلایی زوج با شهرستان های اخیر, ماسک, دستور, رهبری, کلانتر, نمایندگان و ناحیه 2 شهرستان کمیسر استیسی Hetherington به دست کشیدن بر روی درب ها و آموزش های این منطقه در هفته گذشته.

Tsaftarides یک مدافع برای همسایه ها او را به عنوان بنیانگذار دوستان تاریخی دروازه طلایی جامعه پیوست به علت, بیش از حد.

"این بسیار خوب جامعه. به اعتقاد من هر یک از این افراد با این نسخهها کار خیلی سخت است," او گفت:. بسیاری از همسایگان ترک خانه های خود در 4 صبح هر روز برای کار به عنوان roofers landscapers و fieldhands.

Tsaftarides متوقف شد برای رسیدن به پشت صندلی راننده به یک جعبه بسته بندی شده, ماسک آماده شدن برای آینده دست کردن.

"شما می توانید تسکین بسیاری از چهره خود."

بیشتر: COVID-19 در Treasure Coast, جولای 22: 440 موارد در ورو بیچ کد پستی

'جوامع کمک به یکدیگر'

در ماه ژوئن در بخش بهداشت و درمان ارائه رایگان ویروس بینی سواب در جامعه کسیدی مرکز با توجه به سخنگوی Renay از خواب بیدار شدن. در حالی که بیش از 22,000 مارتین ساکنان شهرستان دریافت کرده اند برای تست ویروس, وزارت بهداشت و درمان داده نمی به طور خاص نشان می دهد که چگونه بسیاری از زندگی در گلدن گیت.

در جولای 13, وزارت بهداشت و درمان با همکاری خانه از امید و دروازه طلایی مرکز برای غنی سازی و سازماندهی یک داستان کارگاه متمرکز در COVID-19 پیشگیری پنا گفت.

پنا و دو نوجوان سالخورده Junior پزشکی سپاه ذخیرۀ داوطلبان led هفت فرزند در صنایع دستی در حالی که آموزش آنها را بر روی ماسک های اجتماعی فاصله دست شستن و مقابله پنا گفت.

"ما در یک جامعه و جوامع کمک به یکدیگر" پنیا گفت. "جامعه" چگونه من می توانم ایمن ماندن و کمک به همکار من خواهر و برادر که در یک جامعه که درد و رنج؟' "

در ماه گذشته حدود 30 دروازه طلایی کسب و کار از جمله صاحبان فروشگاه و کارکنان دریافت جزوات آموزشی در مورد پیشگیری, علائم, و, تست, Rouse گفت. تمام گفته ها در مورد 500 ماسک توزیع شد در این منطقه است.

فقط به خاطر ماسک مورد نیاز شهرستان در دستور معنا نیست که همه آنها را می پوشند ،

Felipa واله کارمند در Azmina مواد غذایی و آشامیدنی در جنوب شرقی توس خیابان گفت: برخی از مشتریان ماسک می پوشند, اما نه همه. در حالی که بایه عینک, ماسک, حدود نه مشتریان در فروشگاه نیست.

"تعهد باید در ما برای آموزش گفت:" کمیسر Hetherington. "اگر ما در حال رفتن را از طریق این بیشتر رویکرد پیشگیرانه ما می توانیم بهتر است."

او ادامه داد: "امروز اگر ما می تواند به توزیع یک هزار ماسک در این جامعه می بینیم تفاوت چشمگیر در شهرستان مارتین."

اندی آدامز یک کلانتر معاون کمک به توزیع ماسک های تکرار: "مردم شده اند بسیار پذیرا. وجود دارد عدم دسترسی به ماسک."

پس از مه و ژوئن ویروس, تست, حوادث, هیچ COVID-19 تست طرح های سازماندهی شده برای ماه ژوئیه تا کنون گفت: از خواب بیدار شدن.

"این یک به یک توسعه مورد نیاز است در گلدن گیت و در سراسر شهرستان برای ساخت یک فرهنگ COVID-19 پیشگیری" Rouse گفت.

"من تمایل به دنبال علم'

زمانی که Tsaftarides پارک شده او ون و نام به مرد کباب در حیاط خلوت خود او متوقف شد و کار خود را راه می رفت و به سمت او ون.

ریکاردو Ryan, 40, زندگی در گلدن گیت جامعه برای هفت سال, او گفت:. به عنوان یک نقاش او به طور منظم می پوشد صورت پوشش در حالی که در محل کار است. حفاظت از COVID-19 بوده است سود اضافه شده.

اخیرا نظرات به social media سرزنش هیسپانیک جامعه برای گسترش COVID-19 بوده است خسته کننده به عنوان خوانده شده, Ryan گفت.

در ماه ژوئن در کنفرانس خبری فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: کارگران مهاجر در حال تسریع فلوریدا افزایش COVID-19 موارد است. این ادعا به سرعت از ملاقات با مقاومت از کمک های سازمان ها و مقامات بهداشتی.

"من فقط امیدوارم که مردم شروع نمی پروفایل اسپانیایی" Ryan گفت. "من نه متخصص اما من تمایل به پیروی از علم است."

جو هاتون, 72, است بیشتر از یک شکاک وقتی که می آید به "فوق العاده اعتیاد به مواد مخدره" در اطراف COVID-19 دروازه طلایی مقیم گفت: خارج از خانه خود را.

به عنوان کسی که از صرع رنج می برد و زمینه ای دیگر شرایط بهداشتی هاتون گفت که او می پوشد اما او احتیاطی فقط در مورد توقف وجود دارد.

"من باید این ویروس خیلی جدی تر از من انجام دهد. من ماسک, من که خیلی" هاتون گفت. "اما من هنوز کاملا مطمئن نیست که در صحت همه این است."

برای اخبار بیشتر به دنبال حداکثر Chesnes در توییتر اینجا را کلیک کنید.

حداکثر Chesnes است TCPalm پوشش خبرنگار بهداشت و درمان و رفاه و عدالت اجتماعی در گنج ساحل. شما می توانید نگه دارید تا با حداکثر در توییتر @MaxChesnes ایمیل او را در max.chesnes@tcpalm.com و او را به یک تماس در 772-978-2224.

اگر شما مشترک با تشکر از شما. اگر نه, لطفا در نظر حمایت از کیفیت روزنامه نگاری محلی با عضویت اینجا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن