با کاهش ظرفیت و ایمنی نگرانی برخی SWFL رستوران را انتخاب کنید به نگه داشتن اتاق ناهارخوری بسته در میان همه گیر

اندرو Wigdor فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 12:16 PM EDT Jun 1, 2020امداد آمد به بسیاری از رستوران ها در جن

توسط ABTINNEWS در 12 خرداد 1399

امداد آمد به بسیاری از رستوران ها در جنوب غربی فلوریدا زمانی که رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اعلام کرد که مشتریان می تواند لذت بردن از در-درب صندلی یک بار دیگر.

اما با کاهش ظرفیت محدودیت و ادامه داد: عدم قطعیت در اطراف coronavirus برخی از اتاق ناهار خوری خالی باقی می ماند حتی به عنوان ژوئن می رسد.

هنگامی که باربارا Storci شنیده اتاق ناهار خوری می تواند بازگشایی در 25% ظرفیت در نزدیکی آغاز ماه مه او می دانست که نمی شود آن را به ارزش هزینه زمانی که چند تا از مشتریان می تواند سرپرستی داخلی صندلی.

"(25%) بود به اندازه کافی برای یک کسب و کار کوچک مثل ما," او گفت: از فورت مایرز رستوران Colleoni است. "در داخل که دو یا سه جدول حداکثر. پس از آن معنا ندارد به بازگشایی ... شما در حال رفتن برای کشتن کسب و کار شما."

در حال حاضر Colleoni را همچنان بسته جز به مشتریان است که انتخاب کنید تا مواد غذایی با استفاده از درایو-از طریق پنجره در ساختمان استفاده می شود که به خانه یک رستوران مواد غذایی سریع. Colleoni که Storci صاحب با شوهرش جیووانی Crespi بسته کردن در ماه مارس در میان همه گیر و فقط بازگشایی به درایو از طریق مشتریان در هفته گذشته.

کنار گذاشتن زنده ماندن مالی Storci نیست راحت باز فقط رتبهدهی نشده است به دلیل عدم قطعیت در اطراف ایمنی از بیرون رفتن برای غذا خوردن در طول بیماری همه گیر.

Storci می خواهید به صبر کنید و ببینید اگر موارد افزایش خواهد یافت یا کاهش در هفته بعد از فرمانداری های اخیر کمک هزینه از 50 درصد ظرفیت های داخلی در رستوران. این اجازه خواهد داد که او برای اطمینان می دانم که اگر او می خواهم قرار دادن مشتریان وفادار بسیاری از آن ها در خانه در معرض خطر است.

"این تنها دو هفته در حال حاضر (پس) همه چیز باز دوباره," او گفت:. "ما می خواهم برای دیدن چگونه وضعیت COVID-19 در جریان است. آن است که رفتن به رشد می کنند ؟ آن را کاهش می دهد? و سپس ما را واقعا درک اگر آن را امن برای باز کردن یا نه."

"بسیاری از مشتریان ما هستند, بنابراین ما نمی خواهیم به علت مشکلات برای هر کسی," او اضافه شده است. "اگر در 10 یا 15 روز منحنی است که واقعا تخت ما می تواند به 50 ٪ است."

او اشاره کرد که روز یادبود بازدید کنندگان به تازگی بازدید جنوب غربی فلوریدا. بنابراین "در حال حاضر زمان را به حساب," او گفت:.

پس از آخر هفته روز یادبود جنوب غربی فلوریدا بزرگترین سیستم بیمارستان, Lee, بهداشت, بود بالاترین, تک-روز تعداد COVID-19-مربوط به بستری شدن در بیمارستان. تعداد بیماران تحت درمان رز از 95 روز جمعه گذشته به 110 نفر در روز سه شنبه. تعدادی سپس کاهش به 106 روز چهارشنبه. اما معلوم نیست که اگر سنبله به طور مستقیم مربوط به افزایش روز یادبود فعالیت است.

یکی از محرکها پشت Storci تصمیم است پس زمینه خود را. خانواده او می آید از میلان, ایتالیا. او به امریکا نقل مکان کرد در سال 2016 به او باز فورت مایرز رستوران اما هنوز هم خانواده در ایتالیا که شاهد ویرانی که coronavirus تا به حال در کشور است.

ایتالیا یکی از کشورهایی ضربه سخت در اوایل هفته از ویروس شیوع جهانی, فراتر چین در تعداد COVID-19-مربوط به مرگ و میر در سراسر اواسط ماه مارس زمانی که ایالات متحده برای اولین بار شروع به محدودیتهای شدید تر.

او گفت که تمام خانواده اش در میلان است که خوشبختانه امن, اما این, منطقه, منطقه شمال کشور "بدترین نهفته ویروس."

"ما ایتالیایی," او گفت:. "ما می دانیم چه اتفاقی می افتد در ایتالیا, بنابراین ما می دانیم (که ویروس) می تواند بسیار بد است."

Storci در حال حاضر امید به باز کردن رستوران برای ناهار خوردن در مشتریان در دو هفته.

اگر او احساس می کند آن را امن برای باز کردن در دو هفته او اشاره کرد که 50 درصد ظرفیت محدودیت هنوز هم نشان دهنده فشار بر روی کسب و کار خود را اگر آن را در محل که در آن زمان. یک رستوران و به طور کلی نیاز به رسیدن به 75 درصد ظرفیت به مبارزه مالی, او گفت:.

"این کاملا برای ما خوب," او گفت:. "در حال حاضر فصل بارانی بنابراین ما می توانیم لذت بردن از ما پاسیو ... اما هنوز هم ما می توانید مدیریت یک کمی بهتر .. شما نمی توانید اقامت بسته را برای همیشه و یا شما در حال رفتن برای کشتن کسب و کار شما."

پس از بازگشایی به درایو از طریق سفارشات Storci شده است منینگ آشپزخانه همه را به خود او. هنگامی که رستوران بسته آن را تا به حال حدود نه کارکنان و او امیدوار است که برای بازگرداندن پنج هنگامی که او به طور کامل بازگشایی. دیگر نمی تواند صبر کنید برای بازگشایی و مورد نیاز برای پیدا کردن فرصت های شغلی.

مانند کسب و کارهای دیگر در حال حاضر Storci نگران بودن مجبور به بازگشایی حق را به کندتر ماه از کسب و کار در جنوب غربی فلوریدا.

"بیشترین سود را در ماه مارس است معمولا" او گفت:. "پس از عید پاک آن معمولا شروع می شود آهسته فصل است. (Coronavirus) در زمان بیشتر سودآور ماه از سال است."

با این حال او اشاره کرد این رستوران به شدت پایه مشتری وفادار که او معتقد است بکشد Colleoni را از طریق ماه با کمتر ترافیک پا.

"ما بسیار مشتریان وفادار," او گفت:. "آن را مانند یک خانواده کوچک در اینجا ... ما مطمئن هستیم که هنگامی که ما باز دوباره آنها را به عقب می آیند. ما از ترس به نزدیک است."

دیگر محلی رستوران در حال فراتر رفتن از اتاق ناهار خوری فقط بستن و نگه داشتن کل کسب و کار تعطیل در طول بیماری همه گیر.

داریو Zuljani که متعلق به آريانی در کیپ کرال 31 سال بسته چند روز قبل از DeSantis " به منظور تعطیل کردن اتاق ناهارخوری در مه "از آنجا که ما بوی بدی بود."

در نهایت Zuljani و همسرش آلیس تصمیم گرفت که آنها می ماند بسته در طول تابستان و در حال حاضر برنامه ریزی برای باز کردن back up در ماه اکتبر.

"هنگامی که ما باز ما در حال رفتن به آماده شود برای انجام آن راه حق," او گفت:.

او گفت که آنها در حال تمیز کردن عمیق repainting و رفع رستوران به آن را به بهترین شکل ممکن قبل از باز کردن.

"رستوران ما در حال حاضر مانند یک بانوی جوان در انتظار ازدواج," او گفت:.

Zuljani همچنین دوستان و خانواده در ایتالیا که تجربه فوق العاده ای در تاثیر این ویروس. او را مطمئن شوید که آن را امن برای کارکنان خود و مشتریان قبل از بازگشایی.

"من به ایمنی یک اولویت بزرگ," او گفت:. "نکته اصلی که. برای بسیاری از افراد خوردن داخل یک رستوران, من فکر می کنم آن را به چالش کشیدن."

در بالای نگرانی های ایمنی Zuljani نمی ببینید که چگونه او می تواند پول را اگر او باز می شود و با کاهش ظرفیت اما هنوز هم به پرداخت کارکنان خود را و نگه دارید تا با دیگر هزینه های عملیاتی.

او گفت که او خواهد بود "از دست دادن پول مانند پرتاب نمک به آب" با باز کردن در 50 درصد ظرفیت است. در پنج ماه از عامل در این راه او تخمین می زند او را از دست دادن $150,000.

Cristof omar super دیگر صاحب یک فورت مایرز رستوران و به آرامی کاسته به باز کردن اتاق ناهار خوری خود را فقط به چند نفر در یک زمان. Omar super دارای یک خواهر و یک برادر که پزشکان در ایتالیا.

"این بسیار دشوار است زمانی که شما اولین پاسخ دهندگان در خانواده خود و آنها را درست در مرکز در ایتالیا," او گفت:. "گفتند: درمان آن را مانند یک طوفان در مورد به شما ضربه.' و ما انجام دادیم."

"آنها توضیح به من مسائل آنها تا به حال," او اضافه شده است. "این ویروس بسیار پیچیده ... من فقط می خواستم مشتریان من و مردم من را به امن است."

رستوران خود Cristof را بسته بوده است اوایل ماه مارس که او گفته است به او هزینه بیش از $500,000.

با توجه به افزایش تقاضا از مشتریان خود او بازگشایی فقط صندلی در فضای باز در رستوران در اوایل ماه مه با کاهش ظرفیت.

پس از این آغاز شده برخی از مشتریان خود را آغاز کرد و درخواست کرد که به آنها اجازه داده شود به نشستن در داخل. همانطور که از هفته گذشته آغاز کرد و اجازه می دهد فقط چند میز برای غذا خوردن در داخل خانه در یک زمان و از او انتظار دارد به طور کامل بازگشایی سپتامبر.

رسیدن به اندرو Wigdor در awigdor@gannett.com و در توییتر @andrew_wigdortinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب