با فلوریدا COVID-19 مورد افزایش بحث دیگری خاموش شدن رشد بلندتر

جان کندی گانت سرمایه ادارهمنتشر شده 4:07 PM EDT Jul 17, 2020فلوریدا اضافه شده 11,466 موارد جدیدی از کروناویروس

توسط ABTINNEWS در 28 تیر 1399

فلوریدا اضافه شده 11,466 موارد جدیدی از کروناویروس جمعه و دیگر 128 مرگ و میر با caseload افزایش 21 درصد از ابتدای هفته.

دولت در حال حاضر گزارش شده 327,241 مجموع موارد و 4,805 مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس در زمان برگزاری در ماه مارس است.

دموکرات کنگره تاول رژیم صهیونیستی. ران DeSantis امتناع از تصویب یک ایالت ماسک قیمومیت و خود را زودتر به توضیح است که افزایش اخیر در موارد نشان "تصویری بر روی صفحه رادار" اگر چه او اذعان کرد این بود: "بالاتر بر روی صفحه رادار از جایی که ما در ماه مه و اوایل ماه ژوئن است."

در کنگره ایالات متحده Debbie Wasserman Schultz, D-وستون گفت: فرماندار جمهوری خواه انجام داده بود "هیچ چیز" برای سهولت در بالا رفتن سرسام آور مورد اعداد. مقامات در Broward و میامی-Dade شهرستان در این هفته گفت: آنها با توجه به re-سازندگان: غیر ضروری کسب و کار به دلیل ویروس خروش.

"ما نیاز به قرار دادن یک توقف موقت در بازگشایی اقتصاد ما و نیاز مردم به پوشیدن ماسک در" واسرمن شولتز. "هنگامی که ما تعطیل در بهار دلیل ما تعطیل است چرا که ما نیاز به پهن کردن منحنی بنابراین ما بیمارستان ها و سیستم مراقبت های بهداشتی تبدیل نمی کند غرق شده است. خوب ما وجود دارد."

سوابق دولت نشان داد جمعه که 8,561 مردم در فلوریدا بیمارستان تحت درمان COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

تقریبا 22 درصد از تخت های بیمارستانی در دسترس هستند اما تنها 16 درصد از واحد مراقبت های ویژه فضای آزاد است با توجه به فلوریدا آژانس برای مدیریت بهداشت و درمان.

چندین بیمارستان بزرگ در سراسر کشور را محدود اعمال جراحی الکتیو و روش های دیگر برای ایجاد تخت های بیشتر برای COVID-19 بيمار.

چه رفت در فلوریدا? زمان تست گردشگری و COVID-19 له

بسته: فلوریدا, اورژانس مرکز عملیات بسته تا دوشنبه بعد از 12 کارگران قرارداد coronavirus

چیزی متفاوت: باتلاقی Burmese python برنامه ردیابی است که برنده جنگ در برابر تهاجمی درنده

فرماندار DeSantis صحبت می کند در اورلاندو

صحبت کردن در اورلاندو هر چند که در آن DeSantis اعلام کرد قصد دارد برای توزیع 250 میلیون دلار در فدرال مراقبت در عمل پول برای اجاره کمک و سلب حق اقامه دعوی وام مسکن, پیشگیری از فرماندار گفت: وجود نشانه های این ویروس در ایجاد ثبات در فلوریدا.

با پا تا سطح تست های دولت است به طور متوسط یک 12.7% رای مثبت بیش از هفت روز گذشته بیش از دو برابر آنچه است که در زمانی که DeSantis بازگشایی دولت است. اما هنوز هم از سطح بالا گی در اوایل این ماه.

"ما شاهد برخی از روندهای مثبت در داده" DeSantis گفت.

یک گزارش منتشر نشده توسط کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی به دست آمده در این هفته توسط مرکز عمومی صداقت یافت که فلوریدا است که در میان 18 متحده در "منطقه قرمز" در چند کلید از جمله اقدامات مورد شمارش و مرگ و میر ناشی از COVID-19.

توصیه های نیروی کار شامل اجباری پوشیدن ماسک در تنظیمات عمومی و محدودیت های جدید در رستوران ورزشگاه و کسب و کارهای دیگر در 12 شهرستان فلوریدا و یک دوجین مناطق مترو.

DeSantis اگر چه نشان می دهد هیچ نشانه ای از توجه به عقبگرد اگر چه در دیدار با میامی-Dade شهرداران این هفته او را اخراج صحبت از رهبران محلی re-اعمال محدودیت.

در عوض فرماندار روز جمعه گفت که فلوریدا باید "حفظ و انجام کارهای اساسی" به سرعت گسترش ویروس.

تاثیر اقتصادی در فلوریدا

فلوریدا در ماه ژوئن نرخ بیکاری گزارش شده است روز شنبه به عنوان کاهش یافته و به 10.4% از مه تجدید نظر سطح 13.7% به عنوان بازگشایی اقتصاد و بسیاری از پارک در مرکز فلوریدا آورده بیشتر کارگران است.

اما هر اقتصادی shutdown در این ایالت در شهرستان را گسترده تاثیر در فلوریدا اقتصاد گفت: آدرین جانستون با دولت وزارت امور اقتصادی فرصت است.

"این درایوهای زیادی از این کار رشد" جانستون گفت: از Miami-Dade. "که تاثیر هر دو ما کار شمارش ما می تواند یک وارونگی در رشد ما دیده ایم در طول چند ماه گذشته و ما می تواند یک افزایش در نرخ بیکاری فقط با میامی-Dade بودن نهفته است.

"این قطعا تاثیر زیادی در ایالت اعداد" جانستون گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن