با محدودیت تعداد پایین رفته است امکان باز کردن حوب ساند تا

جاشوا جزایر Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 5:46 PM EDT مارس 14 سال 2020مارتین کانتی — هر روز در ساحل بود روز

توسط ABTINNEWS در 26 اردیبهشت 1399

مارتین کانتی — هر روز در ساحل بود روز یادبود یا چهارم جولای.

قبل از Martin County کمیسیون محدود کردن ساحل دسترسی به ساکنان این شهرستان دیدن شد تقریبا به عنوان بسیاری از beachgoers منظم یکشنبه یا دوشنبه به عنوان آن را در دو تا از بزرگترین ساحل روز از سال با توجه به شهرستان ارائه داده است.

با این هفته محدودیت برای ساکنان تنها اعداد را کاهش یافته است به طور قابل توجهی مرحله تنظیم به صورت بالقوه بازگشایی حوب ساند ساحل.

"این قطعا کار می کرد گفت:" رئیس کمیسیون هارولد جنکینز که نشان دهنده حوب ساند. "وجود پارکینگ در دسترس برای مارتین ساکنان شهرستان."

به عنوان کمیسیون به روز جمعه به طور منظم coronavirus جلسه انتظار می رود آنها را به بحث در مورد چگونه ساحل محدودیت کار کرده اند. گفتگو است که انتظار می رود به حول آیا برای بازگشایی حوب ساند ساحل تنهاست بسته عمومی و یکی است که در وسط یک زمان جامعه بحث در مورد اینکه چرا آن بسته شده است و این که آیا آن را باید بماند که در راه است.

کمیسیون قبلا مورد بحث در انتظار پالم بیچ شهرستان برای بازگشایی سواحل آن حتی با محدودیت های قابل توجهی قبل از باز کردن حوب ساند ساحل. شهرستان و جزیره مشتری مقامات در حال آماده سازی برای پالم بیچ شهرستان به تصمیم روز جمعه به بازگشایی آن سواحل دوشنبه.

"ما همه انتظار پالم بیچ برای باز کردن قبل از ما انجام می دهیم" جزیره مشتری شهردار ویتنی Pidot گفت: پنج شنبه.

این ماده از تدارکات بهداشت عمومی و امنیت عمومی به ویژه برای مردم حوب ساند و مشتری جزیره. پل جاده قفل آخر هفته از ماه مارس 21, هفته گذشته, Martin County سواحل باز بود در حالی که پالم بیچ شهرستان سواحل بسته شد.

"توانایی خروج یا ورود به جزیره به طور کامل مسدود شده" امنیت عمومی فرمانده باب Garlo گفت. "این کاملا قابل دفاع است."

در نزدیک به دو هفته پس از مارتین شهرستان بازگشایی آن در سواحل جزیره مشتری مقامات دیده می شود افرادی که به حوب ساند, ساحل, از آنجا که کلید. بعضی از آنها پارک شده به طور غیر قانونی در حقوق از راه و همراه مردم است خواص.

نگرانی باقی می ماند که اگر سواحل در پالم بیچ شهرستان و بقیه از جنوب فلوریدا بسته باقی می ماند آن دشوار خواهد بود برای کنترل جمعیت و اجرا اجتماعی فاصله لازم است به منظور محدود کردن گسترش coronavirus.

جزیره مشتری آماده است برای به اجرا درآوردن قوانین پارکینگ اگر حوب ساند ساحل بازگشایی در دوشنبه Garlo گفت و مارتین شهرستان کلانتر دفتر آماده شده است به بررسی و شناسایی در پارکینگ.

در مه 8, قبل از اجرای مقیم-تنها حکومت جنسن بیچ دیدم حدود 3,100 مردم و استوارت ساحل حدود 2500 با توجه به Martin County Fire and Rescue. در هر دو ژوئیه 4 و روز یادبود در 2019, جنسن بیچ تا به حال 3,500 مردم و استوارت ساحل تا به حال 2,500.

روز شنبه در اولین روز از تنها ساکنان کنترل جمعیت یک چالش باقی مانده است و نیاز به پرسنل اضافی کلانتر ویلیام اسنایدر گفت. تنها با ساکنان 2,700 مردم رفت و به جنسن بیچ و 2500 به استوارت ساحل.

اسنایدر اضافه شده 25 معاونان شنبه برای کمک به اجرای اقامت حکومت هزینه شهرستان حدود 13,000 در وقت اضافه.

"ما احساس ما تا به حال به انجام بخشی خود را برای کمک به مارتین ساکنان شهرستان در یک روز خوب" اسنایدر گفت.

مقامات محلی ابراز نا امیدی تبدیل به دور از خانواده در جنوب فلوریدا, اما درک و چرا از آن لازم بود.

"آن را به انکار ساحل" Pidot گفت. "آن را به خلاف آن را به مطمئن شوید که ما لازم نیست که دوزخ."

جاشوا سلیمان است که ناظر و دولت خبرنگار را پوشش Martin County است. شما می توانید او را در رسیدن به 772-692-8935 یا joshua.solomon@tcpalm.com. پشتیبانی محلی ما روزنامه نگاری.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب