را به دانش آموزان نشان می دهد تا برای کالج در پاییز سال 2020? کالج ارائه یک اشاره. آن را زیبا.

دیوید جسی مطبوعات آزاد دیترویتمنتشر شده 9:33 AM EDT May 27, 2020درخواست کالج رئیس جمهور در مورد آنچه در مدرسه

توسط ABTINNEWS در 8 اردیبهشت 1399

درخواست کالج رئیس جمهور در مورد آنچه در مدرسه را مانند نگاه در پاییز و آماده برای یک چشم رول تعداد زیادی از مایکروسافت و حتی گیج نگاه یا دو.

آنها کردم هیچ سرنخ ، که تقصیر آنها نیست. در coronavirus دوران به سرعت در حال تغییر اطلاعات و محدودیت های رئیس جمهور هیچ ایده چه چیزی آنها را مجاز به انجام بسیار کمتر از چگونه آنها می رویم به آموزش دانش آموزان.

"این خواهد بود که میلیون دلار از سوال است. من مطمئن هستم که ما می دانیم در عین حال گفت:" مارتا پرهام معاون ارشد روابط عمومی برای انجمن آمریکایی کالج. "بسیاری بستگی دارد که چگونه اقتصاد پرش به عقب."

"ناشناخته است که اگر ما هنوز در آنلاین [آموزش] محیط زیست در پاییز" اضافه شده تریسی D. Hall, جمهور, جنوب, تنسی, کالج در ممفیس.

این نه فقط مدیران هستند که در برزخ است. دانش آموزان خود را پیدا کنید تعجب کنید که چگونه مدرسه کار خواهد کرد اگر آنها امن خواهد بود رفتن به عقب و اگر آنها را به اندازه کافی پول برای پرداخت هزینه های این مدرسه قرار می گیرند.

کروناویروس و مدارس: دانش آموزان خسته از کلاس های آنلاین اما کالج ها نمی توانم بگویم که آیا آنها باز در پاییز سال 2020

بسیاری از کالج رهبران باقی می ماند و امیدوار است که مدارس باید انعطاف پذیری — و قیمت — بازی نقشی اساسی در تلاش برای کمک به این کشور انتقال از اقامت در خانه دستور get-بازگشت-به-کار خوش بینی.

تا آن زمان هر چند تصویر است که می تواند کشیده شده توسط به دنبال در ثبت نام برای آینده جلسات تابستان نیست خیلی برای اکثر مدارس. خوب مورد مطالعه را می توان در Washtenaw جامعه دانشگاهی در آن آربور میشیگان.

برای چندین سال در آن ثبت نام کرده است ثابت باقی مانده است و تنها با اندکی ضرر و زیان و حتی به عنوان دیگر کالج ها دیده می شود در صد کاهش می یابد در حدود دو رقمی.

Washtenaw شده است یک بیت از یک ناهنجاری در میان یک پیر واضح — زمانی که اقتصاد خوب است به عنوان آن را به حال شده است قبل از در حال حاضر, جامعه, دانشگاه, ثبت نام قطره. زمانی که اقتصاد بد است, ثبت نام در کالج ها رشد می کند. چرا که کالج ها هستند به شدت درگیر در توسعه نیروی کار ماهر و تجارت آموزش. توسط کسانی که نشانه های cratering از اقتصاد باید به خوبی برای ثبت نام.

Ummm نه خیلی سریع. مخلوط را در یک بیماری همه گیر و همه چیز را دیوانه می رود.

Washtenaw خواهد خود را شروع ترم تابستان در 8 مه و تمام کلاس های آنلاین خواهد بود تنها. و حتی Washtenaw شروع خواهد شد به طور قابل توجهی کمتر دانش آموزان است.

در مارس 12, ثبت نام پایین بود 11% برای کلاس های ترم تابستان در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته. که در آن نقطه, کالج در حال برنامه ریزی برای ارائه چهره به چهره آموزش. در آوریل 3, پس از مدرسه گفت: برو حاضر فقط ثبت شد 36.5% پشت 2019 شماره. آوریل 15, که تا به حال چیتی بازگشت برخی از, ترک, ثبت نام, ثبت نام پایین 26 درصد است. درصد از دست داده است آینه در تعداد ساعت های اعتباری دانشجویان در حال برنامه ریزی برای.

"ما شاهد این هستیم که همان روند سقوط" Washtenaw جمهور رز Bellanca گفت. "این بی سابقه است. ما آماده هستیم برای یک طوفان سیل یک گردباد. ما حتی یک تیرانداز فعال مته. ما هرگز یک بیماری همه گیر مته. آن را سخت به بگویید که چه اتفاق خواهد افتاد."

که غیر قابل پیش بینی را می توان در سراسر کشور است.

"ما در حال آماده شدن برای افزایش دانش آموزان در پاییز. که فقط به آنچه که تاریخ به ما می گوید در مورد آنچه اتفاق می افتد در یک رکود" گفت: پل Feist این معاونت ارتباطات برای سیستم کالیفرنیا کالج ها که شامل 115 مدارس و 2.1 میلیون دانش آموز. "من نمی دانم که آن را متفاوت خواهد بود و این زمان. ما نمی هر گونه سابقه با یک بیماری همه گیر."

دانش آموزان در جامعه و دانشگاه به طور کلی می توان به دو گروه کسانی هستند که در کار نسبت به انتقال به چهار سال مدرسه و کسانی که به یادگیری برخی از مرتب کردن بر اساس ماهر تجارت از آشپزی به جوش. کسانی که دومی برنامه های میان بسیار بیشتر آمار ثبت نام قطره. برخی از آنها آشکار شده است لغو شد. آن را سخت برای آموزش جوشکاری آنلاین تنها.

کروناویروس و دانشگاه: متعجب coronavirus یک شهر دانشگاهی به آرامی بیدار به یک جهان سورئال

Washtenaw است به دور از تنهایی. میشیگان Grand Rapids, کالج نیز به دنبال یک کاهش شیب دار برای تابستان, گفت, لایحه, صورتی, رئیس جمهور آن است. مدرسه waiving هزینه ها و هل دادن نیروی کار گرا کلاس به دوم هفت هفته تابستان جلسه در پایان تابستان. پاییز برنامه ریزی شده است تا در هوا.

"من فکر می کنم هر موسسه احمق خواهد بود اگر آنها نمی, برنامه ریزی, برای, بسیار نامنظم تحویل از کلاس های این پاییز" پینک گفت. "من فکر می کنم جامعه دانشگاه باید نقش بزرگ بازی. به عنوان یک منطقه و یک کشور ما در حال رفتن به درخواست ما چگونه می توانیم به مردم به کار می کنند. ما نقش مهمی بازی در آن است."

انعطاف پذیری بوده است که قدرت از کالج ها که می تواند حرکت سریع تر از دانشگاه ها به طور معمول می تواند برای دیدار با تغییر نیازهای اشتغال در منطقه گفت: پرهام با انجمن آمریکایی کالج.

"طراحی شده توسط, کالج منعکس کننده نیازهای جوامع محلی" او گفت:. "این تصادفی نیست."

شرق تنسی سالن به توافق رسیدند. "این دقیقا کاری است که قرار است ما را به خوبی در: انعطاف پذیر بودن" او گفت:. "ما جمعیت متنوع هستند و نیازهای خود را متنوع هستند بنابراین ما نیاز به متنوع در ما ارائه شده است."

احتمال این که کالج ها نخواهد بود آماده بازگشت به فرد در یادگیری با سقوط بسیاری از مربیان نیروبخش برای ثبت نام کاهش می یابد. چهار سال دانشگاه ها ممکن است به ویژه آسیب پذیر و سید Kitson رئیس دانشگاه ایالتی فلوریدا سیستم حکام گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی با اعضای دولت پنل به دنبال چگونه به بازگشایی فلوریدا مدارس و کالج ها.

"ترم پاییز ثبت نام ممکن است کاهش می یابد به عنوان بازگشت دانش آموزان به خصوص از خطر جمعیت تصمیم به متوقف کردن یا به تعویق انداختن کار در درجه خود را به دلیل مشکلات شخصی و یا دیگر نگرانی" Kitson گفت.

کالج ها می تواند همان اثر. اما آنها همچنین ممکن است به نفع چیدن هزینه آگاهانه دانش آموزانی که بلک در پرداخت قیمت کامل برای آنلاین-تنها کلاس در چهار سال دانشگاه که گران تر از کالج به طور متوسط بیش از یک سوم با توجه به داده ها از انجمن آمریکایی کالج.

"این باعث می شود احساس های مالی [به سوئیچ به طور موقت به یک کالج محلی] به خصوص اگر شما در حال رفتن به گرفتن کلاس های آنلاین به هر حال" پرهام گفت.

درک Catron از ایالات متحده آمریکا امروز کمک به این گزارش. دنبال دیوید جسی در توییتر: @reporterdavidjtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب