آتش سوزی scorches از 1200 هکتار از زمین های باتلاقی; تر خواهد شد blazes اتفاق می افتد اگر COVID-19 محدودیت ها برداشته است ؟

کیمبرلی میلر پالم بیچ پستمنتشر شده 9:06 AM EDT May 28, 2020آتش سوزی آتش موجب اشتباه و تغذیه خشکسالی سوخته بیش

توسط ABTINNEWS در 9 اردیبهشت 1399

آتش سوزی آتش موجب اشتباه و تغذیه خشکسالی سوخته بیش از 1200 هکتار در جنوب فلوریدا باتلاقی و همچنان به سوختن ودود کردن با وجود جیب خیس باران بیش از آخر هفته.

این اصطلاح بعد از ظهر یکشنبه آتش است که خشکیده sawgrass دشت melaleuca و استرالیا کاج در پارک ملی اورگلیدز آغاز شد مارس 19 و 70 درصد موجود به عنوان از دوشنبه.

آتش سوزی در مجاورت زمین های دولتی اکثرا خاموش اما نگرانی در حال نصب است که آرام coronavirus سفارشات می تواند به این معنی است که ناخواسته اشتعال با 65 درصد دولت در حد متوسط به خشکسالی شدید.

"در حال حاضر که همه چیز شروع به باز کردن یک کمی از مردم احتمالا شروع به بیرون رفتن وجود دارد و یک شانس بیشتری از چیزی اتفاق می افتد که می تواند شروع یک آتش" گفت: Scott Peterich در فلوریدا خدمات جنگل آتش سوزی کاهش متخصص در پالم بیچ شهرستان. "آن بوده است تا خشک اما همه پارک ها بسته هستند بنابراین شما نمی باید هر کسی در آنها است."

وجود 26 فعال آتش سوزی در زمین دولت دوشنبه ،

علت بعد از ظهر یکشنبه آتش هنوز در دست بررسی است اما "انسان نفوذ است که به احتمال زیاد" با توجه به آزادی مطبوعات از Everglades National Park.

در حالی که یک جبهه سرد خیس Glades شهرستان تا دو اینچ از باران یکشنبه کوبید و پالم بیچ شهرستان با تگرگ و باد و طولانی زیر دوش آب و هوا خدمات ملی هواشناسی گفت: مرکزی و مناطق جنوب فلوریدا دریافت کمتر باران فراهم کردن زمینه آتش سوزی سوخت — خشک بوته و ترانسفورماتور فلور.

پخش آتش صادر شد شنبه برای مناطق Hendry, ذغال سنگ و مونرو شهرستانهای باعث خشک زمین کاهش رطوبت نسبی سطح و شمالی باد. آتش دیده بان می تواند در ادامه به سه شنبه.

"خشک کن هوا و کاهش رطوبت نسبی منجر به بالا آتش و آب و از آنجا که این کمک بیشتر و خشک کردن آن سوخت گفت:" هواشناس کلی لری. "این همه در بستگی دارد که در آن باران می افتد."

بیشتر: بزرگترین آتش سوزی از ادامه فصل رشد در کیپرس ملی حفظ

بیشتر: آتش سوزی در ذغال سنگ شهرستان بخش از سرو ملی حفظ موجود 35 درصد

بیشتر: با کمی باران و بالا خشکسالی شاخص ذغال سنگ ممنوعیت, هوای آزاد, سوختگی

مارس بود در خشک ترین رکورد 16-شهرستان منطقه موفق توسط فلوریدای جنوبی مدیریت آب منطقه. در این ماه به طور متوسط حدود 1.5 اینچ از بارش باران کاهش یافته تا جمعه است که 73 درصد از آنچه که در حالت عادی برای آن دوره زمانی است. روز یکشنبه باران بدون شک پیاده روی است که برای برخی از مناطق.

نقطه ای که در آن بعد از ظهر یکشنبه آتش گسترش غرب از میامی و جنوب تمیمی دنباله دار شده است تا خشک که آب را تخلیه کرده است به زیر سطح زمین است. در طول تاریخ آب می بندد و در بالا و یا در سطح به حفظ یک اکوسیستم است که تکامل یافته قبل از کنترل سیل تلاش های منحرف آب از آن southerly جریان از دریاچه اوکیچوبی ،

دانشمندان در مدیریت آب منطقه ای و باتلاقی بنیاد هشدار داده اند در شرایط خشک می تواند به معنای از دست دادن صد ساله ذغال سنگ نارس خاک — ساختمان بلوک برای زندگی در زمین های باتلاقی — یا آتش سوزی و یا خشک.

"زمین های باتلاقی است که شناخته شده برای داشتن یک راه انداز و هنگام خشک کردن باتلاق آنها صاف کردن و شما از دست دادن زیستگاه گفت:" باتلاقی پایه بوم شناس و مدیر ارتباطات استیو دیویس در مصاحبه ای در اوایل این ماه. "این بار مثل این که واقعا نشان دادن نیاز به باتلاقی مرمت است."

برنامه ریزی مخزن در جنوب دریاچه اوکیچوبی را نگه دارید و آب است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به rehydrate باتلاقی غیر منتظره در طول دوره خشک. مخزن برنامه ریزی شده است که باید تکمیل شود در 2028.

برای کمک به مبارزه با بعد از ظهر یکشنبه آتش مدیریت آب منطقه تغییر جریان آب در آن منطقه با نصب پنج موقت پمپ برای کشیدن آب از کانال نزدیک و قرار دادن آن در پارک ملی اورگلیدز.

که پمپاژ شنبه به پایان رسید.

"همانطور که مردم بیرون بروید و در مورد ما فقط درخواست که آنها لطفا احتیاط," Peterich گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن