وقتی که من دریافت محرک بررسی و سوالات دیگر پاسخ داده شده توسط دانشگاه فلوریدا کارشناسان

کارل اشنایدر ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 10:59 AM EDT May 14, 2020میلیون ها نفر از آمریکایی ها در انتظار محرک چ

توسط ABTINNEWS در 26 فروردین 1399

میلیون ها نفر از آمریکایی ها در انتظار محرک چک پس از دولت فدرال تصویب Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند.

ما برای کمک به خوانندگان در درک محرک چک کارشناسان در دانشگاه فلوریدا موسسه غذا و کشاورزی علوم وارد شده پاسخ به سوالات متداول.

مایکل قطره قطره شدن associate dean برای UF/IFAS فرمت; Jorge Ruiz-Menjivar استادیار خانواده مدیریت مالی; و لیزا لسلی, خانواده و مصرف کننده علوم عامل برای UF/IFAS فرمت Hillsborough County, پاسخ به سوالات و ارائه نکات زیر.

Coronavirus Q&A: کارشناسان ارائه مشاوره در کمک های مالی کسب و کارهای کوچک

SWFL می پرسد: جنوب غربی فلوریدا تا سوال در مورد کوروناویروس. ما در حال پاسخ دادن به آنها.

سوال: چه کسی می تواند انتظار یک محرک بررسی کنید ؟

یک: بیش از 80 درصد از آمریکایی ها که ثبت اظهارنامه مالیاتی در سال 2019 (یا 2018) می توانید انتظار یک محرک چک کنید حتی اگر آنها موفق به دریافت بازپرداخت مالیات. بیشتر امنیت اجتماعی دریافت کنندگان که نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی نیز واجد شرایط و نمی خواهد نیاز به فایل بازگشت به واجد شرایط برای این پرداخت.

برای اطلاعات بیشتر در مورد معیارهای واجد شرایط بودن برای محرک و چقدر شما می توانید انتظار برای دریافت بازدید نمایندگان اقتصادی پرداخت مرکز اطلاعات صفحه وب است.

Para acceder a la información sobre pagos de impacto económico en español, presione اینجا o visite IRS.gov/es.

س: دریافت محرک بررسی کنید ؟

یک: وزارت خزانه داری و سرویس درآمد داخلی (IRS) هنوز نشان داد یک تاریخ خاص برای توزیع و یا پستی این تاثیر اقتصادی پرداخت به مالیات دهندگان واجد شرایط; اما آنها تخمین می زنند که پردازش این چک آغاز خواهد شد مدتی در ماه آوریل است.

از همه مالیات دهندگان واجد شرایط که انتخاب مستقیم سپرده خود را به عنوان گزینه پرداخت خواهد شد به احتمال زیاد دریافت این انگیزه سریع تر از کسانی که انتخاب می کنید برای دریافت پول از طریق ایمیل. وزارت خزانه داری را به زودی راه اندازی یک پورتال وب که در آن افراد واجد شرایط می توانند خود را ارائه اطلاعات بانکی خود را برای دریافت پرداخت از طریق واریز مستقیم.

س: چه می توانم با این چک کنید اگر من یک حساب کاربری با یک موسسه مالی ؟

یک: وجود دارد بررسی تجاری جایگزین برای مصرف کنندگان که یک چک یا حساب پس انداز با یک موسسه مالی. بسیاری از محلی و یا منطقه ای و بانک ها و فروشگاه های زنجیره ای و فروشگاههای جعبه بزرگ خواهد پول خود را برای هزینه است که بطور قابل توجهی پایین تر از آنچه شما خواهد پرداخت و در بررسی تجاری فروشگاه که شامل پول نقد پیشرفت عنوان وام و وام payday در فروشگاه ها.

س: من معمولا دنبال بودجه است. در حال حاضر زمان خوبی برای شروع ؟

یک: هرگز یک زمان بهتر است. ما پول رایگان مدیریت تقویم برای کمک به شما آغاز شده است. علاوه بر این شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر و سازگار منابع در مورد چگونه به منظور توسعه یک برنامه ریزی هزینه در ما UF/IFAS پول مسائل صفحه وب.

پزشکی Q&A: کارشناسان بهداشت و جواب سوالات خود را در آزمون های درمان و علائم

س: من از دست برخی یا همه از من درآمد. چگونه من باید اولویت بندی هزینه?

A: فکر می کنم در مورد چیزهایی که شما برای پرداخت است که ضرورت. می تواند شما را در کاهش آن و یا از بین بردن آنها ؟

اولویت بندی صورت حساب است که برای پرداخت ضروریات مانند آب و برق و مسکن. پرداخت صورت حساب و یا پرداخت آنها را دیر می تواند به کاهش نمره های اعتباری خود را ساخت آینده اعتباری گران تر و مشکل تر برای به دست آوردن.

بعد پرداخت بدهی. کارت های اعتباری بدهی های بهره بالا. پرداخت بدهی کارت اعتباری می توانید پول بیشتری را در آینده بودجه و صرفه جویی در پول ،

س: من در حال سقوط بر روی صورتحساب. بهترین روش برای گرفتن در مسیر بازگشت?

یک: شما ممکن است تصمیم گیری های دشوار اگر درآمد خود را تا حد زیادی کاهش یافته و یا نامشخص تر از قبل. کار خود را با شرکت های بیمه و وام دهندگان و صاحبخانه و یا ارائه دهندگان خدمات در مورد برش در این لایحه است.

مصرف کننده امور مالی اداره حفاظت (CFPB) نشان می دهد این استراتژی برای حفاظت از اعتبار خود را اگر شما تحت تاثیر این بیماری همه گیر و چگونه به صحبت کردن با وام دهندگان خود را اگر شما قادر به پرداخت.

اگر شما نگران در مورد ساخت وام مسکن خود را و یا پرداخت اجاره, بازدید CFPB سایت به یاد بگیرند که چگونه به مراقبت در عمل فراهم می کند و وام مسکن و اجاره امداد.

س: من درآمد تغییر کرده است. چه هستند برخی از راه های هوشمند برای صرفه جویی در و یا سرمایه گذاری این پول ؟

A: اگر شما لازم نیست که یک صندوق اضطراری این زمان برای ایجاد یک. یک صندوق اضطراری است که پول شما را کنار بگذارند در یک حساب پس انداز است که شما می توانید ضربه بزنید هنگامی که شما ضربه با هزینه های غیر منتظره. بازدید از CFPB صندوق اضطراری راهنمای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مراحل و استراتژی برای ساخت یک کافی صندوق اضطراری.

اگر شما در یک موقعیت برای سرمایه گذاری پول خود را, مطمئن شوید که اهداف خود را در تراز وسط قرار دارد با حق حساب و دارایی راست. سرمایه گذاری بلند مدت تمایل به شامل خرید متنوع سرمایه گذاری و برگزاری که نمونه کارها به صورت برنامه ریزی شده در چارچوب زمانی—این است که به نام خرید و نگه داشتن استراتژی است.

س: اگر وضعیت مالی من تغییرات من می خواهم خودم را به آب و غیر منتظره. چه هستند برخی از چیزهایی که من می تواند انجام شود در حال حاضر برای کمک به اطمینان حاصل شود که ؟

یک: ایجاد یک بودجه و کار در حال حاضر به پایین آوردن هزینه های ثابت که در آن چیزهایی که شما می دانم که شما همیشه مجبور به پرداخت به طور منظم. خود را در صندوق اضطراری, مجموعه هدف کنار گذاشتن پول به اندازه کافی برای کسانی که تحت پوشش هزینه های ثابت و ضرورت برای چند ماه.

برای پاسخ به سوالات پاسخ داده نشده در اینجا بررسی IRS coronavirus سایت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن