هنگامی که دنیای دیزنی و دیزنی لند بازگشایی? یک تحلیلگر پیش بینی آن را نمی ممکن است تا سال 2021

Jayme Deerwester ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 10:51 AM EDT May 22, 2020یک تحلیلگر مالی سرفصل های ساخته ش

توسط ABTINNEWS در 3 اردیبهشت 1399

یک تحلیلگر مالی سرفصل های ساخته شده در دوشنبه هنگامی که او پیش بینی کرد که دیزنی, دیزنی لند و شرکت در خارج از کشور خواص نمی خواهد بود قادر به بازگشایی تا ژانویه 2021.

جان Hodulik مدیر عامل سرمایه گذاری تحقیقاتی در مالی جهانی شرکت UBS تخمین زده می شود که سلامت اقتصادی و نگرانی خواهد نگه داشتن پارک های بسته از طریق 2020 در گزارش خود با عنوان "چشم طوفان."

"ما معتقدیم پارک' سودآوری خواهد بود و اختلال برای یک دوره طولانی تر از زمان با توجه به اثرات طولانی از وقوع و در حال حاضر فرض کنیم باز تاریخ Jan. 1 ما به عنوان پایه مورد" Hodulik نوشت. "که گفت: رکود اقتصادی به علاوه نیاز به اجتماعی فاصله جدید, سلامت احتیاطی عدم سفر و جمعیت گریزی به احتمال زیاد به این کسب و کار با سود کمتری وجود دارد تا به طور گسترده ای در دسترس واکسن."

دیزنی, که در حال آماده سازی گزارش سه ماهه خود را برای انتشار در اوایل ماه مه است نه اظهار نظر علنی در Hodulik گزارش و پاسخ نمی دهند به ایالات متحده آمریکا امروز پرس و جو. در آن بیانیه ای در مورد ایالات متحده آمریکا, پارک,' وضعیت در اواخر ماه مارس این شرکت گفت: والت دیزنی جهان در اورلاندو فلوریدا و دیزنی لند در آناهایم, کالیفرنیا خواهد هر دو باقی می ماند "تا اطلاع ثانوی بسته."

Hodulik گزارش به دنبال سوم جمع و جور کردن از دیزنی قیمت سهام این ماه است. در یک کپی از گزارش خود که به او ارائه شده به ایالات متحده آمریکا امروز Hodulik قطع هدف قیمت از $162 به 114 دلار. در آن او همچنین اشاره کرد که این پارک بخشی از این شرکت پیش بینی درآمد سه ماهه شامل اکثر تجدید نظر.

Hodulik فرض شده است که دو آمریکایی پارک ممکن است قادر به دست آوردن مجدد اخیر خود عامل وزن (حدود) 18 ماه." است که در طولانی پایان جدول زمانی ارائه شده توسط دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. در اوایل ماه مارس Fauci پیش بینی آن را یک سال به یک سال و نیم برای تست و تولید انبوه واکسن.

در حالی که Hodulik اذعان کرد که "مقامات در دولت فدرال و دولت سطح در حال کار بر روی "باز کردن" اقتصاد " او پیش بینی آن را "اتفاق می افتد در مراحل استادیوم ها و پارک های پایین در این فهرست است."

J. P. Morgan تحلیلگر Alexia Quadrani ارائه یک چشم انداز خوش بینانه تر پیش بینی است که دیزنی می تواند بازگشایی ایالات متحده خود را پارک در اوایل ماه ژوئن است.

"ما در حال فرض کنید این پارک باز خواهد شد در ژوئن 1," او گفت:, مالی, سایت خبری Barrons. Quadrani بر اساس این فرض در عوامل متعددی از جمله زمانی که مستند و اجتماعی فاصله ممکن است تبدیل شدن به کمتر سختگیرانه. این تاریخ است که دیزنی است که پذیرش رزرو," او گفت:. "اگر شما تماس بگیرید و شما می خواهم به کتاب یک هتل در دیزنی جهان که از تاریخ اول شما می توانید کتاب: ژوئن 1."

اما Quadrani همچنین معتقد است که حضور و غیاب خواهد بود "بسیار ضعیف" در ابتدا با اشاره به ممنوعیت سفر که در اثر باقی می ماند و همچنین بسته شدن آمریکا و کانادا مرز به غیر ضروری سفر.

"اول شما را به شرکت کنندگان بین المللی" او اشاره کرد برآورد دیزنی جهان بازدید کنندگان بین المللی حدود 20 درصد از آن به طور کلی سالانه حضور و غیاب. "من فکر می کنم شما باید به فرض کسانی که در حال رفتن به اولین کسانی هستند که دوباره به دیزنی جهان. و من فکر می کنم وجود خواهد داشت و مصرف کنندگان هستند که کمبود مالی با توجه به وضعیت اقتصادی خواهیم بود."

"من فکر می کنم بسیاری از علاقه مردمی به آینده را," او گفت: با اشاره به جمعیت زیادی در آخر هفته گذشته پارک باز بود در ماه مارس است. "اما شما نمی توانید فرض آن می رود به نرمال ظرفیت برای مدتی."

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت coronavirus نیروی کار ارائه سه فاز برنامه ریزی برای بازگشایی اقتصاد کشور در هفته گذشته. ملی انجمن فرمانداران انتظار می رود که به انتشار دستورالعمل خود در روز چهارشنبه.

در ضمن از مدیران دیزنی و یونیورسال اورلاندو شده اند به نام "دوباره باز فلوریدا" نیروی کار توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis که مشتاق به راه اندازی مجدد آفتاب اقتصاد دولتی که در آن هر دو پارک که عمده رد پای.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: دولت خود را ارزیابی شش معیار آرامش قبل از آن اقامت در خانه سفارش شده است در اثر از مارس 19. این عوامل عبارتند از: کافی تست و تماس با ردیابی یک تضمین است که سیستم مراقبت های بهداشتی می توانید دسته جدید موج در عفونت و برنامه ریزی برای برقراری اقامت در خانه سفارش در صورت نیاز. او همچنین تلاش های هماهنگی با همتایان خود در اورگان و واشنگتن است.

"COVID-19 را دنبال نمی کند دولت و یا مرزهای ملی," Newsom, واشنگتن, رژیم صهیونیستی. جی Inslee و اورگان دولتی کیت براون گفت: در یک بیانیه مشترک دوشنبه. "آن را به هر سطح از دولت, کار با هم و یک تصویر کامل از آنچه اتفاق می افتد بر روی زمین است."

والت دیزنی و دیزنی لند بسته شده اند پس از اواسط ماه مارس. قبل از پایان این ماه شرکت گسترش shutdown از هر دو پارک "تا اطلاع ثانوی."

در اوایل ماه آوریل هر دو پارک متوقف حسابداری annual passholders. کارکنان پارک بودند furloughed آغاز مارس 19.

دیزنی لند پاریس که همچنین بسته در اواسط ماه مارس باقی مانده تا اطلاع ثانوی بسته به عنوان به خوبی.

توکیو دیزنی لند بسته شده است از اواخر ماه فوریه زمانی که دولت ژاپن بسته مدارس در تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس وجود دارد. پس از بازگشایی دو تاریخ آمده اند و رفته اند. یک مارس 14 بیانیه ای در پارک در وب سایت گفت: مقامات ارزیابی مجدد وضعیت وجود دارد در اواسط ماه مه.

یکی از اولین دیزنی پارک به شانگهای دیزنی لند توچال بخشی از بازگشایی در تاریخ 9 مارس به عنوان ویروس شروع به فروکش کردن در چین کشور که در آن همه گیر آغاز شد در اواخر سال گذشته. اما هنگ کنگ دیزنی لند که بسته دروازه های خود را همان هفته به شانگهای رفت و آمد مکرر باقی می ماند بسته شده است.

کمک: گابریل کانن ایالات متحده آمریکا امروزtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن