هنگامی که محرک چک آینده ؟ پول مجموعه به رول از به آمریکایی ها هفته آینده

جسیکا مانتون ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 7:31 PM EDT May 10, 2020آمریکایی ها دریافت کرده اند اطلاعات مت

توسط ABTINNEWS در 23 فروردین 1399

آمریکایی ها دریافت کرده اند اطلاعات متناقض در زمانی که آنها را دریافت محرک چک به دلیل اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر. اما خبر خوب وجود دارد: چک خواهد شد و ضربه زدن به حساب های بانکی خود را به زودی.

پرداخت اتوماتیک تنظیم شده برای شروع هفته آینده. واجد شرایط مالیات دهندگان که ثبت اظهارنامه مالیاتی برای هر 2019 یا 2018 و انتخاب مستقیم سپرده خود را بازپرداخت خواهد شد به طور خودکار دریافت یک محرک پرداخت تا 1200 $برای افراد و یا $2,400 برای زوج های متاهل و 500 دلار برای هر فرزند واجد شرایط IRS در روز جمعه گفت.

افرادی که دریافت خواهید کرد امنیت اجتماعی بازنشستگی یا مزایای از کار افتادگی و یا دریافت خواهید کرد که راه آهن مزایای بازنشستگی اما نمی یک فایل برای بازگشت 2019 یا 2018 به طور خودکار دریافت یک پرداخت در "آینده نزدیک" آژانس گفت.

دولت اولویت اول چند امواج پرداخت و در هفته های آینده نسبت به آمریکایی های کم درآمد و امنیت اجتماعی ذینفع با توجه به لیزا گرین-Lewis, حسابدار خبره عمومی در TurboTax.

"پرداخت مستقیم سریعترین راه که مردم را به دریافت پول خود را" گرین-لوئیس می گوید. "سپس IRS کار خواهد کرد در صدور چک کاغذ."

محرک چک: IRS رول جدید وب سایت برای کمک به غیر از پر کردن آمریکایی ها دریافت اضطراری پرداخت

من باید برداشت پول از من 401(k)? مراقبت عمل اجازه می دهد تا بدون مجازات برداشت اما کارشناسان توصیه می کنند در برابر آن

Coronavirus امداد: مالکان صدمه دیده توسط COVID-19 تاخیر می توانید پرداخت وام مسکن اما برخی می گویند که آنها در حال اضطراب و اشتباه در مورد هزینه های واقعی

برخی از آمریکایی ها اشتباه گرفته بودند زیر گزارش های ضد و نقیضی از گوشه های مختلف دولت در هفته های اخیر. IRS گفت: در پایان ماه مارس محرک پرداخت خواهد شروع به در حال توزیع در عرض سه هفته.

مدت کوتاهی پس از آن, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin گفت: در مارس 2 اولین محرک پرداخت خواهد رسید در برخی از مالیات دهندگان را به حساب از طریق پرداخت مستقیم در عرض دو هفته. سپس لری Kudlow ارشد اقتصادی و مشاور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این هفته که چک می تواند بیرون رفتن در این هفته یا بعد. دیگران گفته اند که آنها می تواند به عنوان اوایل مارس 9.

چه کسی واجد شرایط?

حدود 80 درصد از آمریکایی ها هستند واجد شرایط برای دریافت یک محرک پرداخت با توجه به IRS. نقدی توزیع خواهد شد توسط آژانس بنابراین آمریکایی ها دریافت کرده اند که قبل از بازپرداخت مالیات از طریق واریز مستقیم را دریافت چک تخفیف سریع تر از کسانی که در انتظار بر روی کاغذ چک. IRS است که انتظار می رود برای شروع ارسال مقاله چک در آوریل 24.

اکثر بزرگسالان ایالات متحده با یک شماره امنیت اجتماعی دریافت پرداخت به عنوان طولانی به عنوان آنها ادعا به عنوان وابستگان توسط شخص دیگری. اگر شما لازم نیست که پرداخت مستقیم بررسی خواهد شد از طریق پست به آدرس در فایل.

اگر آدرس شما تغییر کرده است شما می توانید اطلاع IRS توسط پستی 8822 فرم تغییر آدرس و یا تماس IRS به گزارش آدرس جدید خود را. ممکن است زمان به فرایند تغییر آدرس فرم در چند هفته آینده پس از کارشناسان نشان می دهد تماس.

می توانید من را وارد کنید من واریز مستقیم اطلاعات آنلاین است ؟

IRS در حال ساخت یک ابزار به نام "دریافت و پرداخت" انتظار می رود در دسترس مارس 17. شما می توانید خود را وارد کنید و اطلاعات حساب بانکی برای واریز مستقیم اگر IRS ندارد اطلاعات خود را.

اگر شما به طور معمول فایل اظهارنامه مالیاتی و تنظیم نشده تا واریز مستقیم با IRS شما می توانید با ثبت نام از طریق پورتال های آنلاین آژانس نورد جمعه. وزارت خزانه داری و سرویس درآمد داخلی راه اندازی یک وب سایت جدید ابزار است که اجازه خواهد داد که آمریکایی ها که به طور معمول نمی اظهارنامه مالیاتی برای ثبت نام محرک پرداخت.

برای کسانی که به طور معمول نمی اظهارنامه مالیاتی بازدید IRS.gov و نگاه به صورت "غیر Filers: وارد کردن اطلاعات پرداخت در اینجا." سپس با ارائه اطلاعات از جمله شماره امنیت اجتماعی, نام, آدرس و وابستگان.

IRS را با استفاده از این اطلاعات به تایید واجد شرایط بودن و ارسال یک محرک پرداخت. با استفاده از این ابزار به شما پرداخت نخواهد شد در نتیجه هر گونه مالیات بدهکار بودن. ورود به بانک و یا حساب مالی اطلاعات اجازه خواهد داد که IRS به سپرده پرداخت خود را به طور مستقیم در حساب شما. در غیر این صورت پرداخت شما خواهد شد به شما فرستاده خواهد شد.

می توانم پیگیری من پرداخت ؟

برای کمک به بررسی وضعیت پرداخت شما می توانید با استفاده از "دریافت و پرداخت" ابزار از IRS است که انتظار می رود به آماده مارس 17. آن را فراهم خواهد کرد وضعیت پرداخت خود را از جمله تاریخ پرداخت برنامه ریزی شده بود به حساب بانکی شما واریز و یا از طریق پست به شما.

چگونه می توانم امداد پول ؟

اورژانس محرک چک می تواند تا حد 1.200 $در هر فرد $2,400 برای ازدواج, ارتباط جنسی, پر کردن مالیات به طور مشترک و 500 دلار به ازای هر فرزند وابسته.

درآمد مقدار برای پرداخت های ساخته شده در این سال ها بر اساس 2019 اظهارنامه مالیاتی و یا 2018 اظهارنامه مالیاتی برای افرادی که واصل نشده خود را 2019 بازگشت نشده است.

کسانی که واجد شرایط برای امداد پرداخت لازم نیست برای انجام هر چیزی را به آن را دریافت کند و اگر آنها ثبت 2018 یا 2019 اظهارنامه مالیاتی با پرداخت مستقیم اطلاعات بر روی آن پول واریز خواهد شد وجود دارد که IRS مسائل پرداخت.

فراموش تامین اجتماعی دریافت کنندگان نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی?

امنیت اجتماعی درآمد دریافت کنندگان نیازی به فایل بازگشت به خود محرک پرداخت. از آن خواهد شد بر اساس اطلاعات خود را از SSA-1099 تامین اجتماعی بهره مند بیانیه 2019 یا RRB-1099 تامین اجتماعی معادل بیانیه به نفع و سپرده توسط IRS.

آمریکایی های کم درآمد در تامین اجتماعی که فایل نیست بازگشت هنوز واجد شرایط می گوید: دینا Pyron خدمات مالی شریک و جهانی TaxChat رهبر در ارنست و یانگ. تا زمانی که آنها دریافت یک SSA-1099 فرم IRS می داند که در آن برای پیدا کردن آنها باید آدرس خود را و یا پرداخت آنها راه آنها دریافت خواهید کرد امنیت اجتماعی است.

اگر چه من به اندازه کافی درآمد به پرونده بازگشت ؟

وجود دارد به عنوان بسیاری از 10 میلیون آمریکایی که نیست نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی با توجه به TurboTax. اگر شما نیاز به به روز رسانی اطلاعات خود را با IRS شما می توانید با ثبت نام از طریق آژانس پورتال آنلاین.

در تلاش برای کمک به مالیات-نرم افزار آمادگی شرکت نیز راه اندازی رایگان محرک ثبت محصول در همکاری با IRS است که اجازه خواهد داد که کسانی که مورد نیاز برای اظهارنامه مالیاتی ثبت نام با IRS خود را برای دریافت پول محرک است.

شما می توانید محاسبه چقدر شما باید با TurboTax را محرک ماشین حساب.

برای مطمئن شود, خانواده های کم درآمد بدون یک حساب بانکی به احتمال زیاد خواهد شد صبر کنید دیگر خود را برای پول محرک است. در حالی که تنها 6 درصد از مردم در ایالات متحده ندارد و یک حساب بانکی با توجه به داده ها از ایالات متحده سلامت مالی پالس کسانی که کمتر از 30.000 دلار در سال باید یک unbanked نرخ 17 درصد یا حدود 12 میلیون نفر است.

"یک بار دیگر بزرگترین بار خواهد بود شانه توسط آسیب پذیر ترین در میان ما زمانی که به جای آن ما باید به انجام همه چیز را به آنها پا," جنیفر Tescher, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت مالی شبکه بهداشت و درمان غیر انتفاعی قدرت در مصرف کننده سلامت مالی گفت: در یک توجه داشته باشید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب