چه باز و بسته در روز یادبود 2020? پست بانک ها و مدارس تحت تاثیر تعطیلات

جاشوا Bote ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 6:31 PM EDT 25 مه سال 2020برخی از چیزهایی که ممکن است باقی می ما

توسط ABTINNEWS در 5 خرداد 1399

برخی از چیزهایی که ممکن است باقی می ماند همان این روز یادبود: سهام, بازار, خدمات پستی و بیشتر بانک ها خواهد شد در غیر عملیاتی در چهار شنبه, مارس 25.

اما به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نابسامانی به بعد — و هر دولت بازگشایی حکم متفاوت است به طور قابل توجهی — یادبود روز تعطیلی ممکن است به عنوان سازگار در سراسر کشور به عنوان آنها شده اند در سال های گذشته. آن است که همیشه ارزش تماس با کسب و کار محلی برای دیدن اگر آنها در حال باز کردن در روز یادبود.

روز یادبود جشن روز دوشنبه گذشته در ماه مه به افتخار سربازان که فوت کرده اند ، ریشه آمده از دکوراسیون های روز, جنگ داخلی-عصر سنت است که در آن عزیزان تزئین قبور سربازان در پایان ممکن است.

در اینجا چه خواهد بود باز و بسته, دوشنبه, دولت, توسط دولت دستورالعمل وجود:

فروشگاه های مواد غذایی و رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی

بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی باز باقی خواهد ماند در روز یادبود. ساعت در فروشگاه, خرید, انتخاب و ارائه گزینه های تنظیم ممکن است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. محلی خود را بررسی کنید بقال وب سایت برای ساعت ها و همچنین مواد غذایی خدمات مانند آمازون تازه Shipt یا Instacart برای گزینه های تحویل.

بزرگترین در سراسر کشور بسته است Costco Wholesale که به حالت عادی بازگشت ساعت های عامل در اوایل این ماه.

رستوران

بسیاری از رستوران ها ادامه خواهد داد به کار در روز یادبود برای تحویل و بایگانی اطلاعات.

بسته دولت خود را اقامت در خانه محدودیت های برخی از رستوران ها ارائه خواهد شد ناهار خوردن در خدمات. آنها خواهد شد به احتمال زیاد باید ظرفیت محدودیت های اجتماعی و فاصله گرفتن اقدامات مانند Ocean City, مریلند قصه ماهی که شامل آزاد "سپر" جداول.

دیدن یک لیست کامل از باز رستوران: استارباکس, Chick-fil-A, Applebee را باز روز یادبود اما برخی تنها برای بایگانی اطلاعات

فروشگاه های خرده فروشی

بسیاری از فروشگاه های خرده فروشی همچنان بسته به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس و بسته باقی خواهد ماند در روز یادبود.

کسانی که دوباره باز خواهد شد و به احتمال زیاد باقی می ماند باز در روز یادبود, اما ممکن است محدودیت ها مثل باز کردن با محدود ظرفیت منظقه انتخاب و اجباری ماسک پوشیدن.

Macy's, هدف, kohl's: در اینجا یک لیست از آنچه در فروشگاه ها باز هستند

خدمات پست الکترونیکی

خدمات پستی ایالات متحده نمی خواهد تحویل پست خواهد شد و نه فدکس یا یو پی اس. کلید استثنا بحرانی خدمات فدرال اکسپرس سفارشی بحرانی و UPS Express مهم ادامه خواهد داد عامل. برخی از FedEx Office locations عمل در تغییر ساعت در حالی که دیگران بسته خواهد شد.

آمازون با توجه به ارتباط آن با حمل و نقل این حامل در نظر یادبود روز حمل و نقل تعطیلات.

بانک

بسیاری از بانک ها از جمله بانک فدرال رزرو خواهد بود بسته در روز یادبود. دستگاههای خودپرداز به طور کلی در ادامه به عملکرد برخی از معاملات بانکی به عنوان بانک های مربوطه برنامه های تلفن همراه. CDC توصیه می کند مشتریان با استفاده از یک درایو-از طریق دستگاه های خودپرداز در صورت موجود بودن و به اعمال ضد عفونی کننده دست بلافاصله پس از استفاده از دستگاه های خودپرداز.

مدارس

اکثر مدارس دولتی و خصوصی — که در ادامه به کار تقریبا در سراسر کشور — بسته خواهد شد در روز یادبود.

بازارهای سهام

در New York Stock Exchange, Nasdaq و بازار اوراق قرضه بسته خواهد شد دوشنبه. بازارهای خارجی باز باقی خواهد ماند.

کمک: Joel شانون و اشلی ممکن است ایالات متحده آمریکا امروز. دنبال جاشوا Bote در توییتر: @joshua_bote.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن