چه ناپل بنیتا, Fort Myers, کیپ مرجانی رستوران های دریافت شکایات پس از بازگشایی

اندرو اتکینز و دیو Osborn ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 7:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jun 23, 2020برخی از رستوران ها

توسط ABTINNEWS در 3 تیر 1399

برخی از رستوران ها از مارکو جزیره کیپ کرال دریافت شکایات پس از مراجعان گفت: آنها نادیده گرفته و بهداشتی محدودیت های زمانی که آنها بازگشایی در اوایل ممکن است.

پس از فلوریدا فاز 1 بازگشایی آغاز شد مارس 4, ساکنان فلوریدا ثبت حداقل 27 شکایت علیه 26 رستوران ها و کافه ها در جنوب غربی فلوریدا برای زیر محدودیت های ایجاد شده در امن است. هوشمند است. گام به گام طرح است.

بیشتر شبیه به این: فلوریدا رستوران تحت هیچ اجبار به گزارش کارکنان که تست مثبت برای COVID-19

و: جدید خیابان پنجم جنوبی سوا رستوران تهیه خواهد شد به بازی گاه به گاه جمعیت

دولت محدودیت هنوز هم مجاز رستوران به مشتریان صندلی خارج با 6 پا بین جداول و حفظ محیط داخل صندلی در 25% ظرفیت در حالی که کسب و کار مانند میله و ورزشگاه باقی مانده بسته شده است.

هر کسی که مشاهده تخلفات دولت صادر شده طرح می تواند پرونده شکایت وزارت فلوریدا از کسب و کار و حرفه ای قوانین و مقررات سایت.

هر گونه شکایت رخ داده در خلاء: از 335 موارد کشف شده توسط ایالات متحده آمریکا امروز فلوریدا شبکه وجود دارد هیچ مجازات برای کافه و یا رستوران.

در جنوب غربی فلوریدا صاحبان که دریافت شکایت نسبت آنها به miscommunication و گفت: آنها در حال انجام بهترین آنها می توانند با اشاره به تقویت اقدامات احتیاطی.

اهل آندروود برای مثال شرکت صاحب فرشته دسر در ناپل گفت: او قرار است بیشتر کارکنان در محل به مشتریان در داخل و خارج از درب سریع تر و محدود کردن زمان انتظار در مجاورت افراد دیگر است.

شکایت علیه فرشته, دسر مورخ مارس 11 آمده است: "مغازه کوچک نه محدود کردن تعدادی از مشتریان در داخل بسیار شلوغ که آن روز صبح. کارکنان نه با پوشیدن ماسک و دستکش. خارج از جداول ناهار خوری بسیار شلوغ و با فاصله 6 پا از هم جدا. متوجه نشدم احتیاطی از هر نوع."

"ما بهداشت را بسیار جدی بگیرید و قبل از این کل coronavirus چیز" آندروود گفت. "کسب و کار سخت است آن را به عنوان است. هنگامی که شما را تشدید کند آن را با این وضعیت می خواهم آن را می شود مرزی غیر ممکن است."

آندروود وجود دارد گفت: متحرک پاسیو در فضای باز میز و صندلی کاهش می یابد بیش از نیمی از همه گیری آغاز شده است. هر روز صبح کارکنان خود را به خارج می رود و برای اندازه گیری فاصله بین جداول و رستوران خود را ارائه می دهد وانت و گزینه های تحویل.

"من درک می کنم که برخی از بیم و هراس داشته باشد اما باید به برخی از درک و همچنین" آندروود گفت. "اگر شما احساس نمی راحت ترک خانه لطفا امکان استفاده از برخی از این خدمات ما ارائه می دهیم."

زغال اخته رستوران در ناپل موفق به دریافت دو نقض on May 12 و 25 مه. اولین شکایت می گوید: برخی از اعضای هیات بودند با پوشیدن ماسک و آخرین شکایت گفت: رستوران شد و نزدیک به 100% ظرفیت و وجود فاصله بین جداول در روز مادر خود را ببینید.

زغال اخته را صاحب Ilias Tsangouris گفت: با پوشیدن ماسک و دستکش است "بسیار سخت حکومت" و این ظرفیت شد و بر این اساس کاهش می یابد. او آگاه از نمونه ای از کارکنان نه با پوشیدن ماسک, اما گفت که رستوران خود را به طور فعال رویگردانی مشتریان در روز مادر هنگامی که کسب و کار سنگین بود.

"ما در تلاش هستیم بهترین ما می توانیم" Tsangouris گفت. "این بسیار دشوار است گاهی اوقات به سعی کنید به کنترل 100 درصد است."

برخی از صاحبان رستوران مانند داگ اندرسون که صاحب داگ غذاهای دریایی در بونیتا اسپرینگز گفت: شکایت سیستم می تواند غیر منصفانه به آن را حذف بافت های اطراف یک حادثه است.

یک May 13 شکایت علیه داگ غذاهای دریایی گفت: کارکنان نمی شد با پوشیدن ماسک که اندرسون گفت درست بود. اما او گفت: او معتقد است این حادثه تا به حال اتفاق افتاده که قبل از هفته و تا به حال گزارش شده تا May 13.

"که در آن نقطه همه ما در یادگیری آنچه که ما تا به حال به انجام" اندرسون گفت. "ما در حال انجام همه چیز ما می توانید انجام دهید برای مطابقت با این و برای زنده ماندن."

و وقتی کسی فایل های شکایت به دولت, حتی اگر آن را نادرست یا منسوخ شده "ما هیچ چاره برای آن است."

استاندارد در فورت مایرز دریافت مارس 23 شکایت برای پوشیدن ماسک, محدود کردن ظرفیت و عبور از میکروفون به مشتریان برای کارائوکه با هیچ احتیاطی.

هنگامی که تماس گرفته توسط ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا یک مدیر کاهش یافته است به نام او اما گفت: "افرادی که آواز خواندن با میکروفن آن خود را انتخاب کنید. ما یک قانون اساسی و منشور حقوق ما نمی کنید؟"

آندروود اندرسون و Tsangouris همه تشویق نگران مشتریان برای رسیدن به مدیریت به طور مستقیم.

"این بسیار دشوار است برای برآوردن همه" آندروود گفت.

بسیاری در جنوب غربی فلوریدا اند صحبت کردن در مورد عدم وجود دستورالعمل های ایمنی.

"پس نا امید در Texas Roadhouse در استروئ" نوشته دبورا Nesselhauf از بونیتا اسپرینگز در ناپل اخبار روزانه Facebook صفحه.

"حداکثر جمعیت; بدون ماسک; screwing تا سفارشات آنلاین; نه بیشتر تحویل به منظقه; پارکینگ سرشار! فقط یک ماه پیش از آن بود فوق العاده وجود دارد در حالی که با استفاده از تمام اقدامات احتیاطی. آنها احتمالا از دست ما به عنوان مشتریان."

دیگران را مورد سوال اجتماعی, فاصله, قوانین, با برخی از در Facebook پست با اشاره به همکار جنوب غربی فلوریدا به عنوان "گفتن-قصه های" دولت و دستورالعمل به عنوان قوانین نه قوانین.

"اگر شما از ترس در خانه بمانند!" نوشت: تیم Chermak ناپل. "آیا جریمه کردن بقیه از ما که می خواهند به زندگی می کنند زندگی است."

جنوب غربی فلوریدا رستوران ها و شکایات آنها چگونه گزارش آنها را به دولت, توسط, تاریخ, در مه:

مارس 5

ورزشهای آبی استیک و غذاهای دریایی, 862 Fifth Ave. S. ناپل: "تماس گیرنده اظهار داشت که شب گذشته 05/04/2020 در حدود. 7:30بعد از ظهر از 50-60 صندلی نوار پر شد. هر صندلی پر شده بود. هیچ ماسک یا دستکش توسط مشتریان و یا کارکنان. اجتماعی بدون فاصله. آنها همچنین موسیقی زنده و رقص."

جشن پارک, 2880 Becca Ave. ناپل: "جشن پارک باز شده در مارس 4, زمانی که مرحله شروع کردم به در فلوریدا. آنها یک رستوران آنها یک نوار است که هنوز مجاز به باز تحت فاز اول آنها به کامیون مواد غذایی که آنها اجاره فضا برای, اما آنها خود را ندارد و هر یک از آنها را به طوری که آنها تنها یک بار و در نتیجه نمی تواند تحت فاز اول"

مارس 6

باکینگهام, بلوز, نوار, 5641 باکینگهام جاده فورت مایرز: "میله ها بسته می شود با توجه به Covid19 این مالک بود و باز در یکشنبه, مه بود و تعطیل توسط کلانتر ، آنها بازگشایی شد امشب."

مارس 11

طوفان جلو پنجره و بال, 756 SW Pine Island جاده کیپ کرال: "متوقف شد در شب جمعه و آنها با داشتن یک تمام عیار پارتی, بسته, اتاق ایستاده تنها هیچ اجتماعی فاصله هر نقطه... منتظر پاسیو خود را که در آن جداول نیز در سمت راست بالای هر یک از دیگر و نه شش جدا از هم مانند جاهای دیگر انجام می دهند به همین دلیل من از نوشتن یک مرد به معنای واقعی کلمه عطسه من در حالی که انتظار مانند ماهی ساردین ..."

فرشته شیرینی دسر و قهوه, 2355 Vanderbilt جاده ساحلی ناپل: فروشگاه کوچک نه محدود کردن تعدادی از مشتریان در داخل بسیار بسیار شلوغ که آن روز صبح. کارکنان نه با پوشیدن ماسک و دستکش. خارج از جداول ناهار خوری بسیار شلوغ و با فاصله 6 پا از هم جدا. متوجه نشدم احتیاطی از هر نوع."

معروف دیو نوار-B-Que, 12148 کلیولند Ave. فورت مایرز: "هیچ ماسک صورت بدون دستکش های اجتماعی بدون فاصله خدمت در اشغال 100٪! من 75 ساله مامان رفت و در آنجا برای تولد برادر من شام و مشاهده این. این بسیار خطرناک است برای خود و دیگران!"

Arby's, 9290 Daniels پارک وی فورت مایرز: "پرونده شکایت از طرف تماس گیرنده: گیرنده اظهار داشت: استقرار است نه پیروی از دستورالعمل های ایمنی پیشگیری است. آنها با پوشیدن دستکش و یا ماسک صورت. آنها از دست زدن به مواد غذایی barehanded. دختر در درایو را از طریق دست زدن به پول و سرو غذا با دست خالی. مدیر نمی شد با پوشیدن دستکش یا ماسک. یکی از افراد سرفه ، او برای درخواست بازپرداخت را انجام دهید اما آنها خودداری کرد و گفت: این سیستم اجازه نمی دهد آنها را به. او می تواند مواد غذایی و آن را پرتاب کنید. تماس گیرنده اظهار داشت: او پرتاب مواد غذایی به دور است."

وندی, 8661 عوام راه استروئ: "هیچ یک از کارکنان که من آمد در تماس با درایو-از طریق (4) تا به حال ماسک بر روی صورت و یا دستکش و ما در حال حفظ فاصله اجتماعی. من در ضروری بهداشت و درمان کارگران و من مواجه با آنها در مورد آن و آنها را رد کرد و من بلافاصله. من تماس خود را به دفتر مرکزی شرکت و قادر به صحبت با مدیر منطقه و او نیز با رد این ادعا اقدام به عنوان اگر آنها را مجبور به پوشیدن دستکش و یا ماسک های مشغول به کار در یک درایو از طریق."

بزرگ درخت گردوی امریکایی اسکله پنجره مشبک, 26107 درخت گردوی امریکایی Blvd. بونیتا اسپرینگز: "رستوران زیر است بهداشت اقدامات با Covid19. هیچ کارمند یا کارکنان آشپزخانه با پوشیدن دستکش و ماسک."

مینروا را Bar & Grill, 15880 Summerlin جاده No. 101 فورت مایرز: "بسیاری از دوستان گزارش به آنها اجازه دهید مشتریان نشستن در نوار. فرماندار روشن بود هیچ صندلی در نوار."

بودا زندگی می کنند, 12701 McGregor Blvd. فورت مایرز: استقرار همواره شناخته شده برای داشتن مواد غذایی, اما در حال حاضر آنها قرار داده تاکو تریلر در جلو و فروش آنها هنوز هم عمدتا مشروبات الکلی در داخل. هنوز مطمئن شوید که اگر قانونی است چرا که آنها شده اند بسته بندی تعطیلات آخر هفته. من مطمئن هستم که اگر آنها را به همان مجوز به عنوان یک رستوران و یا نه."

May 12

کوره, 15005 Cloverdale, Fort Myers: "آنها مردم در آن وجود دارد اکثر شب شانه به شانه.....هرگز هرگز هرگز تعطیل در مارس سال 2020 است. صاحب Micheal است که نیروی پلیس در جیب خود!!!! آن نفرت انگیز چگونه او می شکند همه قوانین در همه زمان ها!!"

زغال اخته, کافه, 3350 ایالات متحده 41 ناپل: "این یکی از مکان های مورد علاقه ما برای صبحانه/صبحانه. اما من نگران آن است که حداقل دو نفر از کارکنان ما ببخشید خانم و منشی/صندوقدار/ صاحب?, نمی شد با پوشیدن ماسک به آنها خدمت کرده و یا در تعامل با مردم است. از آن ساخته شده من احساس ناراحت کننده است."

همچنین, مارس 25 مورد شکایت زغال اخته است: "بازدید در روز یکشنبه, مارس 24 حدود 9:30 am. تقریبا هر جدول در رستوران نشسته بود. هیچ میز یا صندلی حذف شده بود. هیچ فاصله بین جداول. زمانی که من درخواست یک جدول به دور از دیگران و من قویا تکذیب کرد. من عکس از رستوران که در نزدیکی 100% ظرفیت. غرفه به حال مردم پشت به پشت با هیچ پارتیشن."

May 13

Bonefish کوره, 26381 S. U. 41, بونیتا اسپرینگز: "اگر چه این رستوران بود و پیروی از دستورالعمل های داخلی برای خوردن وانت فرمت وحشتناک بود. مردم در همه جا در حال انتظار برای سفارشات خود را. هیچ کارکنان کمک به نگه داشتن مردم 6 فوت از هم جدا در هر نوع خط. بسیار نابسامان و ناامن است. نمی خواهد برای رفتن به عقب در هر زمان به زودی."

داگ غذاهای دریایی, 3411 بنیتا, ساحل, جاده, SW, بونیتا اسپرینگز: "هیچ یک از کارکنان با پوشیدن ماسک."

نارگیل می افتد Tiki Bar & Grill, 17200 S. U. 41 فورت مایرز: "تا آنجا که من می دانم این است که موسیقی/الکل محل و آن بسته شده بود پس از St. Patricks روز, اما امروز متوجه شدم آن باز بود و به نظر نمی رسد که اجتماعی فاصله دستورالعمل می شد دنبال کرد. من هم باور نمی کنم آنها مشتق 50% یا بیشتر از فروش خود را از مواد غذایی است."

May 14

Landsdowne خیابان, 24851 S. U. 41, بونیتا اسپرینگز: "به عنوان یک مقیم lee county من شهروند وظیفه به گزارش این استقرار برای مطیع دستورات رژیم صهیونیستی است. Desantis از بسته ماندن در طول این همه گیر بار. من هنوز هم ترس برای زندگی کسانی که در معرض خطر هستند افراد و خانواده خود را. من از خواب بیدار به یک پست از ضربه محکم و ناگهانی چت از خواهر من از حضور در این نوار شب May 13th, داشتن تعداد زیادی از مردم در اطراف بدون ماسک نقض اجتماعی فاصله و دستورالعمل های ما از فرماندار و رئیس جمهور. نه به ذکر است بسیاری از نوشیدنی های الکلی فروش آنها. بنابراین آن را بسیار اشتباه برای این استقرار به نقض دستور از مافوق بدون هیچ گونه اندازه گیری بهداشت در زمینه و یا ارسال به شهرستان. من به شدت معتقدم که ما به عنوان یک جامعه نیاز به کار به عنوان یک تیم برای غلبه بر این بیماری همه گیر یک بار و برای همه نیز به خاطر جامعه ما و ساکنان است."

Busters ورزشی میخانه, 16681 McGregor Blvd. فورت مایرز: "نوار پر بود هیچ کس با پوشیدن ماسک, استخر, جدول کامل بود هیچ کس در منطقه ناهار خوری با پوشیدن ماسک من و نوه رفت و به انتخاب کنید تا مواد غذایی حدود 7 بعد از ظهر و آنها ساخته شده oncorhynchus نظر در مورد ما با پوشیدن ماسک."

Apr 15

Twin Peaks, 16411 شرکت تجارت راه فورت مایرز: "متوجه پارک خودرو ماجرا بسته بندی شده با ماشین به درجه ای آنها با استفاده از یک سرریز منطقه در چمن بعدی به رستوران. همانطور که من راه می رفت متوجه شدم نوار کاملا پر از مشتریان نشسته در محله های نزدیک. جدول منطقه در حال اجرا بود در راه بیش از 25 درصد ظرفیت است. من می خواستم به غذا خوردن وجود دارد اما نمی تواند به دلیل عدم وجود اجتماعی فاصله . من هم قابل درک است که میله قرار نیست باز شود تا فاز 2."

آوریل 17

این Sandbar & پنجره مشبک, 4606 S. کلیولند Ave. فورت مایرز: "نوار بسته بندی شده با مشتریان است. کاملا مطمئنم که هیچ کس قرار است به نشستن در میله های زندان. این شده است هر روز پس از مارس 4th."

بیشتر: حامیان و منتقدان الفی Oakes صورت خاموش در downpour در میان سیاه و سفید زندگی می کند تجمع ماده

مه 19

دانه به جدول, 4835 ایممکلی جاده ناپل: "بذر به جدول نوار صندلی در هر بار در فروشگاه از جمله طبقه اجتماعی فاصله."

Bucketts بال & More, 6301 S. پوینت Blvd. فورت مایرز: "این هفته آنها شده اند عامل در 100% ظرفیت. من زندگی می کنند حق با رستوران و پارکینگ است که همیشه به طور کامل کامل. من معتقدم که آنها پس از هر یک از دستورالعمل این covid 19 بحران است. من می خواهم کسی به من در مورد این و به من برخی از اطلاعات است."

May 22

جوی پیتزا, 257 N. ذغال سنگ Blvd. مارکو Islanld: "رستوران است نه احترام اجتماعی فاصله."

مه 23

استاندارد رستوران, 1520 برادوی, Fort Myers: "این رستوران است و عامل در 50 درصد ظرفیت کاربران در حال نشسته در مجاورت نزدیک به یکدیگر کارکنان است با پوشیدن نقاب وجود دارد هیچ تلاشی برای فاصله اجتماعی, و آنها در حال عبور از میکروفون به مشتریان برای Karoake بدون هر گونه احتیاط."

(زمانی که اخبار مطبوعات به خارج از استاندارد مدیر گفت: "نمی خواهید بگذارید.)

مه 24

La Mexicana, 1441 Ortiz Ave. فورت مایرز: اجتماعی بدون فاصله. رفت برای گرفتن مواد غذایی و مردم در خط . فروشگاه بسته بندی شده بود و پر از مردم نیست که 6 فوت از هم جدا. هیچ ماسک از مردم توزیع مواد غذایی است. شبیه یک روز عادی با هیچ Covid."

روز مسافرخانه ویندهام فورت مایرز نوار ماورا, 18051 S. U. 41 فورت مایرز: "این بار باید بسته شود با توجه به استانداران سفارش اما هر شب آن باز شده است با بیش از جریان پارکینگ اجتماعی بدون فاصله کسی نیاز به این را بررسی کنید در اسرع وقت آن را نمی باید عادلانه برای یک کسب و کار به شکستن این قوانین در حالی که دیگر میله رنج می برند."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن