'چه آنها فکر می کنم ما در حال رفتن به انجام زندگی می کنند در هوا؟' ايميل coronavirus shutdown.

میشل چندلر ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 9:55 PM EDT آوریل 4 سال 2020در حالی که کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوی

توسط ABTINNEWS در 16 اردیبهشت 1399

در حالی که کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom داده نشده, سالن مو چراغ سبز به بازگشایی در پی coronavirus همه گیر است که متوقف نمی Cottonwood آرایشگاه صاحب وودی Clendenen از مصرف در بالا مشخصات مشتری.

آخرین جمعه صبح Shasta County سرپرست Les Baugh ساخته Facebook پست گفت: او می خواهم بدست کوتاه کردن مو در فروشگاه است که باید بسته تحت خاموش کردن قوانین است.

و اشاره کرد که Clendenen "با دقت" پاک کردن صندلی و "کاملا" شسته دست خود Baugh نوشت: "هیچ کس نمی تواند مرا متقاعد کند که من متفکر و هوشمند باربر است که هیچ کمتر امن تر از رستوران ها پخت و پز غذا و آوردن آن را به محدود کردن. من کاملا متقاعد شده فراتر از سایه شک است که اخیر من بازحمت حرکت کردن به یک ردینگ بزرگ-فروشگاه جعبه قرار داده و در مراتب خطر بیشتری از نشستن در باربر صندلی."

دوباره زیر تیغ: ردینگ بیمارستان راه اندازی مجدد اعمال جراحی الکتیو در میان COVID-19 همه گیر

در مصاحبه ای در روز دوشنبه Baugh گفت: فرماندار باید ترک تصمیم گیری در زمانی که به بازگشایی اقتصاد خود را به فرد استان ها بر اساس حضور ویروس ها و خطرات در مناطق خود.

"اجازه دهید اجازه دهید ما را رها one-size-fits-all" رویکرد گفت: Baugh. "که همه کسی خواستار شد."

Clendenon گفت: همسر و دختر بزرگش را از دست داده اند شغل خود را به دلیل این بیماری همه گیر در حالی که جوانترین دختر است از در حال حاضر.

"من مردم را به مراقبت. ما را دریافت نکرده اند یک پنی از دولت است. چه آنها فکر می کنم ما در حال رفتن به انجام زندگی می کنند در هوا ؟ من انجام به عنوان بسیاری از آنجا که من نیاز به نگه داشتن خانواده من شناور است."

در میان بیشتر تمرد از دولت های محلی Newsom روز دوشنبه گفت که برخی از کسب و کار می تواند بازگشایی کردند و با محدودیت برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

فاز دوم استاندار چهار نقطه مسیر بازگشایی خواهد اجازه می دهد تا خرده فروشان مانند لباس فروشگاه کالاهای ورزشی و گل را به از سرگیری عملیات با منظقه وانت.

اندازه گیری را بلافاصله عبارتند از ناهار خوردن در غذا خوردن در رستوران ها و یا بازگشایی دفاتر که قبلا اعلام شده بود به فاز 2 طرح.

در Shasta County, کسب و کارهای دیگر می رویم سرکش و بازگشایی.

روز جمعه واحه سرگرم کننده مرکز در شاستا لیک به روی عموم باز است حتی اگر آن را در میان کسب و کار و دفتر فرماندار بداند "ضروری است."

کروناویروس در کالیفرنیا: شستا کالج COVID-19 سایت آزمون باز می شود برای قرار ملاقات با کارگران ضروری

"واقعا من مصرف فرماندار نظر در این موضوع به قلب در تمام" گفت: صاحب تروور اسمیت در مصاحبه ای در روز دوشنبه. "من فکر می کنم این مسخره برای قرار دادن یک پتو ممنوعیت انواع خاصی از کسب و کار بدون اجازه می دهد کسانی که کسب و کار به تغییر چگونه آنها کار را به جای نیاز است."

اسمیت گفت: ایجاد شد تنها آن, هوای آزاد, ارائه — مینیاتور گلف go-kart ها و قایق سپر. این مرکز نیاز به اجتماعی فاصله و نیز مطابق با اصول بهداشتی تجهیزات آن در بین استفاده کنید.

اسمیت افزود: "من فکر نمی کنم که راه من عامل در حال افزایش است کسی در معرض خطر عفونت است."

CDC می گوید coronavirus گسترش است که مردم در عرض 6 پا از یکدیگر و یا آنها استنشاق قطرات از یک فرد آلوده که یا سرفه, عطسه و یا ایران. این ویروس را می توان در محله های نزدیک با افرادی که نمی دانم آنها آن را قرارداد.

بیشتر مطالعه اخیر نشان داد این ویروس ممکن است در سفر چهار برابر دورتر از 6 فوت CDC توصیه می کند که مردم فاصله از یکدیگر.

یکی Shasta County گروه هم راه رفتن به عقب در برنامه های خود را برای یک رویداد آینده که برنامه ریزی شده برای روز آخر هفته. در ابتدا ردینگ Dragstrip گفت: این امر را از سر مسابقه حوادث قبل از کالیفرنیا برداشته اقامت خود را در خانه سفارش دهید.

پس از Shasta County مقامات بهداشت با بیان رزرو بیش از این امر در حال وقوع در میان coronavirus همه گیر مروج لغو کرد و گفت که آنها "باید اول ایمنی قرار دهید."

Newsom گفت: یک عنصر اصلی برای ورود به فاز 2 است که توانایی برای مقامات بهداشتی برای تست و انجام تماس با ردیابی از عفونت.

وی به عنوان کسب و کار در دو Northern California counties بازگشایی شد. یوبا و شهرستان سوتر به دنبال هفته گذشته منجر روستایی Modoc شهرستان در میان فشار به راه اندازی مجدد کالیفرنیا و اقتصاد و حتی به بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر ناشی از COVID-19 ادامه خواهد داد.

Newsom شش هفته سفارش مورد نیاز نزدیک به 40 میلیون نفر باقی می ماند بیشتر در خانه است.

ساتر و یوبا سیتی شهرستانهای مجاز رستوران, خرده فروشان, مراکز خرید, ورزشگاه, سالن کتابخانه ها و حتی تو سرو برای بازگشایی, اما تنها اگر آنها محدود کردن تعداد زیادی از مردم در داخل و اجرای فیزیکی فاصله.

Orange County سرپرست دن فلورس گفت: این تصمیم توسط استان ها به اشتراک گذاشته افسر بهداشت دکتر Phuong Luu. فلورس می گوید: شهرستان رهبران باید چند بار سعی بیهوده برای به دست آوردن Newsom دولت به بررسی طرح خود را.

بیشتر: Costco پیشنهاد می شود با سر اشاره از کمیسیون برنامه ریزی سر به شورای شهر برای تصویب نهایی

بیش از 2,200 کالیفرنیا درگذشت از coronavirus و تقریبا 55,000 تایید شده است به آن را دارند با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. تعدادی از عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر به دلیل کمبود تست.

روز دوشنبه Newsom را دولت تصویب بازگشایی سواحل در اورنج کانتی شهر لاگونا بیچ و سن کلمنت. دولت منابع طبیعی سازمان گفت: این شهرستانها فرستاده شده قصد دارد با اقدامات برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد و فعال, فیزیکی, فاصله.

مصوبات آمد روز پس از Newsom دستور داد همه اورنج کانتی سواحل بسته به دلیل جمعیت زیادی که رنگی وجود دارد در طول موج گرما در اواخر ماه گذشته. برخی از مردم هنوز هم سعی کردم به رفتن به خارج از محدوده سواحل این آخر هفته گذشته.

در شمال شرق کالیفرنیا, Modoc County Sheriff تک Dowdy گفت: صفر تایید موارد COVID-19 در میان شهرستان 9,000 ساکنان یک عامل تصمیم گیری در اجازه دادن به یک "صحنه امن" بازگشایی جمعه گذشته است.

یوبا و شهرستان سوتر در شمال ساکرامنتو بسیار بزرگتر با یک ترکیب جمعیت حدود 175,000 مردم — بسیاری از آنها رفت و آمد به شغل در منطقه پایتخت. شهرستان ها دیده می شود 50 موارد تایید شده بیماری و سه مرگ و میر.

جسی Villicana صاحب Cool Hand Luke steakhouse در شهرستان یوبا سیتی گفت: 25 کارمند بودند که گذاشته بازگشت به کار یکشنبه برای کمک به آماده شدن برای بازگشایی. او مشتاق به استقبال مشتریان را به نوار و اتاق ناهار خوری اما با احتیاط از آهسته بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است. مشتریان باید یک غرفه از هم جدا معنی او فقط می تواند پر کردن نیمی از رستوران.

برای اکثریت قریب به اتفاق مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

آسوشیتد پرس نویسندگان آدم پرتو جان Antczak و کریستوفر وبر کمک به این گزارش.

میشل چندلر را پوشش می دهد دولت شهر و مسائل مربوط به مسکن برای ردینگ رکورد افکن/ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. او در توییتر دنبال کنید در @MChandler_RS تماس خود را در 530-225-8344 یا ایمیل خود را در michele.chandler@redding.com. لطفا برای حمایت از ما کل newsroom تعهد به خدمات عمومی و روزنامه نگاری با اشتراک امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب