غرب دره 'درایو' grads رو دلگرم کننده ارسال کردن از همسایه ها که صف خیابان

ندا آتیه ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 5:00 PM EDT Jun 9, 2020در پارکینگ شلوغ تایلر Weekley خندید با دوستان و جامع

توسط ABTINNEWS در 21 خرداد 1399

در پارکینگ شلوغ تایلر Weekley خندید با دوستان و جامعی عکس در مقابل روشن-تزئین فیروزه GMC چهار چرخ دیسک قبل از او صعود به کامیون خود را با پدر و مادر خود را برای "drive-in" مراسم فارغ التحصیلی.

Weekley یک فارغ التحصیل ارشد از غرب دره اوایل کالج دبیرستان منطقه ای شغلی برنامه کارآموز و به زودی به صورت فصلی آتش نشان در کاتن وود آتش نشانی گفت: ورود COVID-19 طرح میتوانست سال تحصیلی با سرعت خیره کننده اما او تا به انجام بهترین خود را با وجود چالش ها و نا امیدی ها که مدرسه تعطیل شده است.

یک صد و هفتاد از 179-فارغ التحصیل غرب دره دبیرستان سالمندان و خانواده های آنان کشیده به دره مبارک ابتدایی مدرسه پارکینگ قرمز روشن در جشن فارغ التحصیلی روپوش و کلاه در شب از 4 ژوئن. دانش آموزان لبخند زد آمیخته و تبریک گفت یکی دیگر قبل از صعود به وسایل نقلیه خود را به شروع مدرسه فارغ التحصیلی کروز از طریق زندگی پیچ در پیچ backroads است به Cottonwood مرکز جامعه. جو بود بی خیال و شاد کامل جشن که غیر انتفایی هیچ ذهن به بدبختی ناشی از COVID-19.

Weekley تماشا در ترس همراه با ارشد خود را در کلاس به عنوان مناسک گذر از دبیرستان خود را حرفه ای از بین می رود. فرصتی برای به اشتراک گذاشتن آن برای همیشه لحظه بیشتر و بیشتر می شد به دور او را به عنوان سال تحصیلی به پایان رسید. کلاس 2020 unwantedly شد "کلاس رمان coronavirus" گم شده, مدل, ورزش, سالنامه خریدهای بورس تحصیلی ضیافت و مراسم فارغ التحصیلی بزرگداشت سال از کار سخت اختصاص داده شده و تا پایان دبیرستان خود را حرفه ای.

از زمان تاسیس آن در سال 1981 غرب دره بالا فارغ التحصیلی برگزار شده است در زمین فوتبال شناخته شده به طرفداران فوتبال و خانواده به عنوان چراگاه. راه رفتن مرحله تبدیل شده بود و از سنت هم گفت دارسی Weekley تایلر مادر و یک دره مبارک ابتدایی آموزش و پرورش ویژه aide. نه قادر به دیدن پسرش به جلو انجام آن شد تلخ و شیرین.

بیشتر: ردینگ نظر قوانین راه را برای پناهگاه کوچک برای بی خانمان ها

"مادر من در واقع فارغ التحصیل از غرب دره بالا در سال 1990 کردم و به راه رفتن در سراسر مرحله و خواهر من کردم به راه رفتن مرحله در سال 2013. ما هیجان زده برای من به راه رفتن در سراسر مرحله مانند بقیه خانواده من اما همه چیز معلوم شد کمی متفاوت است," او گفت:. "من خوشحالم که ما هنوز در حال انجام چیزی. ما فقط در اینجا به آن لذت ببرید و بهتر از آنچه ما می شود."

"این بسیار بدشانسی برای ما. من فکر می کنم این واقعا به ارمغان آورد به ما هم نزدیک به عنوان دوستان و من فکر می کنم این خواهد بود که یک حافظه خوب برای بقیه زندگی ما است." دیوید ریس Weekley همکلاسی های منطقه ای و شغلی برنامه کارآموز, اضافه شده.

در مورد 7 بعد از ظهر وسایل نقلیه تشکیل یک فایل خط به عنوان آنها بیرون کشیده و از پارکینگ و شروع کروز به سمت مرکز جامعه.

آنها در ملاقات با جمعیت دلسوز غرب دره ساکنان که در جمع وآمد مقابل متری و ایستگاه برای تشویق فارغ التحصیلی کلاس. کیم آبهای Cottonwood ساکن نشسته در پشت یک کامیون پارک شده در کنار Happy Valley road, تکان دادن یک علامت تبریک کلاس.

"ما نمی تواند همه در یک جمعیت با هم این است که نوع خوب," او گفت:.

بیشتر: ردینگ اخبار خلاصه: نشانه می رود تا در جدید Riverfront نمایشگاه در مرکز شهر ردینگ

"من واقعا خوشحال با چه چیزهایی بیرون آمد اما در همان زمان آن را شکست قلب من چون تایلر تنها (در خانواده) که نمی توانید به راه رفتن در سراسر زمین فوتبال" دارسی گفت. "ما باید تعداد زیادی از دوستان و خانواده ایستاده و تشویق به طوری که احساس شگفت انگیز است."

قبل از فارغ التحصیلی کروز غرب دره کارکنان منتشر شده یک لیست از شهرستان و مقررات دولت ترسیم قوانین شرکت کنند. مقررات اعلام کرد که تنها فارغ التحصیل ارشد و اعضای خانواده آنها مجاز هستند در هر یک از ماشین که mingling اجازه داده نمی شد. آن را نیز ذکر شده چندین راننده ایمنی و قوانین راهنمایی و رانندگی است که دانش آموزان خواسته شد به پذیرش و ثبت نام قبل از شرکت در این رویداد.

بیشتر: سیمپسون مربی می خواهد "بحث واقعی 530' برای اطمینان از برابری را تغییر دهید به ردینگ

چرا که غرب دره جمعیت به طور گسترده ای پراکنده و روستایی دستیار اصلی جاستین Byxbe گفت: کروز مناسب ترین گزینه به جای و شامل کل جامعه است. گشت بزرگراه کالیفرنیا شد و در حال حاضر برای اطمینان از رانندگان شد زیر مشخص شده قوانین و امن باقی ماند.

"این یک فرایند یادگیری است اما ما آن را انجام می شود," او گفت:.

منطقه مدرسه مشغول به کار در همکاری با هوشیار گراد پدر و مادر کمیته که سازماندهی امن هوشیار برای جشن های فارغ التحصیلان دبیرستان. این کمیته مطرح کرده بود نزدیک به $25,000 2020 فارغ التحصیلی, جشن, با توجه به هوشیار گراد مادر شانون لمبرت. زمانی که تحقق رخنه در ماه مارس که در آن گفته شد ممکن است در این سال کمیته درهم به آمده تا با یک طرح های مختلف.

"ما برنامه ریزی این هفته و نمی دانم چه مدرسه منطقه می خواستم برای انجام. بچه ها از دست رفته بسیاری از سرگرم کننده ارشد همه چیز: prom ارشد ضیافت. دختران نا امید شدند و در طول مسیر آن را هدف قرار دادن آنها را در حال حاضر. امیدوارم این به آنها برخی از بسته شدن و زمان برای خداحافظی," لامبرت گفت.

ندا آتیه یک گزارش برای امریکا سپاه عضو و خبرنگار آموزش و پرورش با تمرکز بر ترومای دوران کودکی و شکاف دستاورد برای ردینگ ضبط می شوند. او در توییتر دنبال کنید در @nada_atieh. کمک های محلی و روزنامه نگاری با اشتراک امروز!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن