خوش آمدید حصیر در خانه فلوریدا به دنبال حکم و نمایندگان را

آسوشیتد پرس منتشر شده 2:54 PM EDT May 27, 2020نخل ساحل فلوریدا. (AP) — یک تشک خوش آمدید در جلوی درب خانه فلوری

توسط ABTINNEWS در 8 اردیبهشت 1399

نخل ساحل فلوریدا. (AP) — یک تشک خوش آمدید در جلوی درب خانه فلوریدا به عنوان خوانده شده "دوباره با حکم" — و آنچه را که نمایندگان را قبل از پیدا کردن مواد مخدر و متعلقات داخل.

این شهر ساحلی دایتونای اخبار-مجله گزارش خانه در پالم کست بود و بخشی از تحقیقات مربوط به مواد مخدر. بعد از دیدن حصیر یا فرش جلو, مقامات می گویند که این Flagler شهرستان کلانتر دفتر رو حکم. نمایندگان در بر داشت فنتانیل دارو و متعلقات داخل در طول یک جستجو اواخر هفته گذشته است.

"این سم دستفروش بود و یک حصیر یا فرش جلو که گفت: "بیا با حکم' بنابراین ما!" Flagler شهرستان کلانتر ریک Staly گفت. "ما کارآگاهان با انجام یک کار بزرگ در زیر راهنمایی دریافت این اقامت. ما هنوز هم برخی از پیگیری کار را به انجام, اما در حال حاضر مرگبار مواد مخدر از سرنگ و تصرف در خیابان."

محققان می گویند وجود دارد چهار نفر در داخل اما هیچ دستگیری ساخته شد بلافاصله. وزارت فلوریدا کودکان و خانواده ها تماس گرفته شد مربوط به یک کودک در خانه است.

بیشتر جرم و جنایت داستان:

بیشتر: تحقیقات امنیت داخلی سرکوب coronavirus مربوط به تقلب و جنایت

بیشتر: لی و ذغال سنگ جنایات بلیط پایین به طور قابل توجهی بیش از گذشته ماه

بیشتر: سیستم اجرای قانون در جنوب غربی فلوریدا تنظیم برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن