آخر هفته ساحل ساعت محدودیت را در محل باقی می ماند در ناپل در حال حاضر

بریتنی Carloni ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 2:35 PM EDT Jun 3, 2020ناپل سواحل ادامه خواهد داد به کوتاه ساعت در ت

توسط ABTINNEWS در 15 خرداد 1399

ناپل سواحل ادامه خواهد داد به کوتاه ساعت در تعطیلات آخر هفته که در محل برای سه هفته گذشته.

ناپل شورای شهر رای دادند 5-2 در یک جلسه عمومی دوشنبه برای حفظ, در حال حاضر زمان از ساعت 7 صبح تا 11 صبح و 5 بعد از ظهر تا غروب در تعطیلات آخر هفته.

سواحل در شهرستان ها باز طلوع تا غروب دوشنبه تا جمعه.

علاوه بر این شورای تصمیم به حفظ زمان پارکینگ ساحل محدودیت های است که اجازه می دهد تنها شهر ناپل و ذغال سنگ شهرستان پارکینگ ساحل مجوز.

صندلی و چتر و کولر در حال حاضر مجاز در سواحل شهرستان در هفت روز هفته با توجه به شهر. چادر ممنوع است.

این شورا انتظار می رود که به نظر ساحل محدودیت های خاص در شورای شهر در جلسه روز سه شنبه, ژوئن 9.

این شورا "آن را یک گام در یک زمان" عضو شورای Ray Christman گفت.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: ناپل رای به بازگشایی سواحل — دوباره — با برخی از محدودیت ها

و: ذغال سنگ کمیسیون محدودیت در دسترسی به ساحل آخر هفته

در اواسط ماه مه در این شورا محدود ساحل ساعت پس از یک آخر هفته که در آن جمعیت زیادی برای بازدید از سواحل شهرستان و اجتماعی فاصله اقدامات مشاهده نشد.

چند اعضای شورای یکشنبه ابراز نگرانی در مورد کوروناویروس موارد بالقوه برای تعداد زیادی از مردم از سراسر کشور در بازدید از سواحل شهرستان و محلی در اعتراض به مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. کسانی که برخی از دلایل ذکر شده برای حفظ ساحل ساعت در تعطیلات آخر هفته.

"من باور قوی وجود دارد شایستگی ماندن در این دوره" معاون شهردار تری Hutchison گفت. "من معتقدم که ما می تواند شاید استراحت صندلی و کولر. من حمایت از ادامه اجرای بدون چادر سیاست اما من باور نمی کنم در حال حاضر هم به طور کامل استراحت ما محدودیت. من فکر می کنم آن را نمی خواهد یک مسئول تصمیم گیری برای جامعه ما برای ما پاسخ گوی اضطراری و دیگران را به حرکت در جهتی است که در این نقطه در زمان."

در دیگر اخبار: ناپل لغو چهارم جولای رژه و آتش بازی در میان همه گیر

و: معترضان رسیدن به گوردون رودخانه پس از راهپیمایی ایالات متحده 41 در دومین شب از اعتراضات در ناپل

عضو شورای تد Blankenship که رای دادند در برابر حفظ, ساحل, ساعت, محدودیت گفت: در حال حاضر ساعت های آخر هفته محدود کردن توانایی برای کار مردم و خانواده ها به طور کامل لذت بردن از سواحل شهرستان در روزهای شنبه و یکشنبه.

Blankenship گفت: او می خواست برای دیدن این شهر حذف ساحل ساعت محدودیت اما حفظ پارکینگ محدودیت.

"مردم احساس ما با مجازات آنها را از آنجا که آنها در حال کار سخت در طول هفته و آنها می خواهند را به خانواده خود به ساحل در تعطیلات آخر هفته اما آنها نمی توانند" Blankenship گفت: شورای.

این شورا اقدام روز شنبه یک روز پس از آن ذغال سنگ شهرستان کمیسیون امضا در بازگشایی شهرستان سواحل و پارکینگ به حالت عادی ساعت. شهرستان سواحل و پارکینگ خواهد شد در حال حاضر باز از طلوع تا غروب آفتاب در روزهای هفته تا کی و تعطیلات آخر هفته.

بریتنی Carloni شهر ناپل خبرنگار در ناپل اخبار روزانه. حمایت از کار خود را با اشتراک ما اخبار محلی سازمان است. پیدا کردن خود را در توییتر به عنوان @CarloniBrittany.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: ذغال سنگ در کمیسیون تصویب 2 میلیون زن در ساحل renourishment در ناپل برای شروع در ماه نوامبرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن