'We got you.' یک Collier معاون نگران راه رفتن با جورج فلوید معترضان. دو زن پا تا به همراهی او.

جنین Zeitlin فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 11:13 AM EDT Jun 11, 2020تاری از قرمز و آبی چراغ بازیگران شب بن

توسط ABTINNEWS در 22 خرداد 1399

تاری از قرمز و آبی چراغ بازیگران شب بنفش.

مانع شدن از نمایندگان و وسایل نقلیه زره پوش مسدود معترضان از بازگشت به خیابان پنجم جنوبی در مرفه beachside شهر ناپل.

"شروع به راه رفتن جنوبی بنابراین ما لازم نیست به هر گونه دستگیری" یک صدای بالندگی در یک تصادف تعقیب درهم bullhorn.

قبل از آن که خورشید هنوز اعتراض کرده بود ریخته ناخواسته بر روی ایالات متحده 41 بستن عمده شاهراه. بیشتر مردم پیوست. این گروه دارای عقاید به چند صد قبل از همگرا در خیابان پنجم که در آن یک Wagyu استیک به فروش می رساند بیش از $100 و درختان نخل با چراغ های سفید را هر شب احساس تعطیلات مانند.

نه این شب. آن بود که در هفته گذشته اولین روز از تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی در ذغال سنگ شهرستان است. شده اند وجود دارد حداقل چهار تن دیگر در تظاهرات مسالمت آمیز در اینجا پس. و آنها به رشد در اعداد است. شنبه شب درو حدود 600, ناپل,' بزرگترین نشده است.

بیشتر از ما پوشش: صدها نفر از جوانان مارس در مرکز شهر ناپل

مردم پدید آمده از مغازه های فانتزی با چهره نگران. یک پیرمرد در یک تی شرت یقه دار با کف دست معترضان بسیاری از آنها نوجوانان از رنگ به عنوان آنها فریاد زد: "سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست!" از پیاده رو gawkers licked بستنی مخروط.

هیچ خشونت و یا غارت هر چند وجود دارد خشم به عنوان برخی از معترضان lobbed توهین به چهره نمایندگان.

پلیس با اسلحه و باتوم ایستاده بود سنگ رو قبل از مردان جوان حمل تنها پوستر و تی شرت آنها تا به حال پوست کنده به دلیل آن بسیار داغ بود.

آن را بعد از خیابان پنجم جنوبی که دوستان لیزا مارتینز 28 و گیلاس Estelomme, 26 پیوست مارس. در آن متوقف شده بود در نزدیکی ایالات متحده 41 و دیویس بلوار.

صدای در تصادف تعقیب درهم bullhorn درآورده, "خانم ها و آقایان لطفا نگه داشتن جنوبی راه رفتن."

ازدحام نمی تکان دادن.

لیزا و گیلاس با استفاده از زمان به صحبت کردن با پلیس است.

چرا بیشتر نمی مانند افسر لیندا?

لیزا و گیلاس ملاقات در Lely دبیرستان در شرق ناپل و به اشتراک گذاری تجربه در حال رشد در یک شهرستان است که 90% سفید. در ناپل مناسب به خیابان پنجم آن را 94 درصد.

به عنوان نوجوانان آنها احساس ناراحت کننده و حتی جسارت به پنجم. گیلاس متوجه مردم چگونه عبور از خیابان وقتی آنها را دیدم. آنها کشیده کیف پول خود را به طرف دیگر. او در تلاش برای برنده شدن غریبه با لبخند به عنوان اگر می گویند "من خوب است. من قول می دهم."

در آن زمان لیزا فکر کرده اید که اگر مردم خیره او را متفاوت اگر آنها می دانستند که او دختر خیاط با مشتریان در مگا قصرها در این نزدیکی هست.

این اولین اعتراض هم حضور داشتند ، لیزا یک دانشجوی پرستاری. گیلاس فروش مبلمان. زنان تا به حال پارک شده در خارج از آنجا که ایالات متحده 41 مسدود شده بود.

قبل از آن که روز گیلاس بود و رگ به رگ راست خود مچ پا و قطعه قطعه پاشنه در یک گلدان شکسته. او عینک slip-on کفش مناسب روی باند. او hobbled اما درو شفا از جمعیت است.

"من اهمیتی نمی دهند در مورد این درد در مچ پا من," او گفت: لیزا. "وجود دارد مردم در خیابان ها پس بیایید بیرون رفتن وجود دارد. اجازه دهید فقط شروع به راه رفتن."

آدرنالین نقاب درد او.

لیزا و گیلاس رانده شدند به خیابان ها که شب بسیار بیشتر از یک احساس ناراحتی است. لیزا سیاه و سفید ، او 10. مانند دیگر مادران او تا به حال شنیده جورج فلوید تماس برای مادر به عنوان افسر سفید زانو در گردن او.

گیلاس خسته از بی جا ترافیک متوقف می شود و نیاز به مربی برادران خود را در چگونه برای زنده ماندن آنها. تماس با من. رکورد ضربه. قرار دادن تلفن را به طوری که آنها فکر نمی کنم آن را به یک سلاح. یک برادر بزرگ شد پس خسته از کشیده شدن بیش از ناپل که او دور نقل مکان کرد.

در عین حال او می دانست که پلیس خوب بیش از حد. وجود دارد افسر لیندا که او می خواهم شناخته شده از مدرسه. آنها هنوز هم در آغوش گرفت زمانی که آنها عبور از مسیر در 7-Eleven.

"چرا وجود پلیس بیشتر شبیه به آن ؟ چه آنها از ترس ؟ و اگر آنها که می ترسند, چرا آنها پلیس هستند؟"

ارتباط اسلحه

به عنوان اعتراض درنگ در تقاطع لیزا برگزار شد تا تلفن او شنود گذاشته Facebook Live و شروع به مصاحبه و اجرای قانون امنیت جاده ها به خیابان پنجم.

"چه شما چه خبر آقا؟"

"این یک گروه از افراد هستند که بطور مسالمت آمیز اعتراض گفت:" معاون.

"با تشکر از شما! چه کس دیگری ؟ من می خواهم به صحبت. آیا من می توانم صحبت کردن با خانواده? چرا که آن را صلح آمیز است."

"من فکر می کردم که چگونه آنها کشته شدند که مرد افتضاح بود" گفت: یکی دیگر از معاون.

او در مصاحبه بعدی یک بزرگراه patrolman گفت: "من نمی باید در نظر است."

لیزا نقل مکان کرد. سفید, زن, bystander, متوقف شد, و او. "من فرار سانفورد فلوریدا چون من سیاه, رئیس, پلیس, سیاه, شهرستان, مدیر, و من مورد حمله قرار گرفت توسط یک 400 پوند زن سیاه و سفید. ... آنچه در مورد نژاد پرستی سفید?"

"خوب whew کودک گفت:" لیزا اجازه دادن به غریبه پایان برساند. "در حال حاضر من یک سوال برای شما. آیا شما مراقبت از آنچه اتفاق افتاده 400 سال پیش است ؟ ... آنچه حق است حق است. چه چیزی اشتباه است اشتباه است. وقتی که او در زانو خود را در آن مرد را گردن که ترور."

گیلاس با نزدیک شدن نمایندگان بیش از حد. او تشکر کرد و آنها را زمانی که آنها توافق کردند که فلوید کشتن اشتباه بود. "چگونه ما می تواند این را تغییر دهید?" او پرسید: برخی از. "چه کاری می تواند شما را برای کمک به جامعه ما? ما را به احساس می کنم کل؟"

ناپل او فکر محل مناسب برای معترضان و پلیس به راه رفتن با هم.

یک معاون در اواخر 20s بدون دنده ضد شورش در زمان چند گام رو به جلو در حال حرکت در نزدیکی معترضان. نام او سرجوخه اد گالو) دن McCoy.

قبلا گیلاس تا به حال دیده می شود او فیلمبرداری خود را بر روی تلفن خود را در selfie mode در میان معترضان شعار "راه رفتن با ما! پیاده روی با ما!"

آن را به عنوان اگر او بودند ریشه کن برای آنها ، از آن ساخته شده او را به او اعتماد.

لیزا را دیدم که چگونه او در صحبت با مردم است. و گوش.

صدای در تصادف تعقیب درهم bullhorn بازگشت. "خانم ها و آقایان, او می خواهد به راه رفتن با شما."

اعلام مجموعه ای خاموش موج دار شدن از صدای. یک تعداد انگشت شماری از معترضان صدای, مطرح, سوال, انگیزه های خود را در یک مبادله گرم.

"چرا شما می خواهید به راه رفتن با ما؟"

"شما به نظر نمی آید مانند شما می خواهید."

"چرا شما را خاموش جلیقه خود را?"

گیلاس و لیزا به خود جلب کرد نزدیک به McCoy.

لیزا نمی مانند زاویه ای که برخی از آنها در آینده او. او وجود دارد به یک منافق می گویند فراموش کردن پلیس. آنچه او می خواست به علف هرز از نژادپرست هستند. او پا بین McCoy در و استدلال او را به حذف خود و جلیقه ضد گلوله.

"او ain't gonna نگاهی به جلیقه اش خاموش" او از او دفاع کرد. "او را در انجام وظیفه!"

McCoy در تبدیل نسبت به او. "اگر شما مطمئن شوید که من نمی تواند شروع به پریدن کرد و من راه رفتن با شما."

دو تا از زنان دریغ نکنید. آنها نقل مکان کرد و به هر دو طرف از McCoy.

لیزا پرسید: "شما راه رفتن و یا شما talkin'?"

"اجازه دهید به" گیلاس گفت. "اجازه دهید راه رفتن. اجازه دهید راه رفتن مرد برویم پیاده روی."

او تکرار خودداری کنند به آنها مرتبط با اسلحه و چراغ McCoy از جمعیت به پاک کردن جاده ها است.

"زمانی که من شروع به پریدن کرد."

"شما در حال رفتن به شروع به پریدن کرد" گیلاس گفت. "ما به شما کردم."

"با تشکر از شما برای حفاظت از. من که درک."

"ما در حال محافظ در اینجا همان راه شما باید محافظت از ما همان راه است."

گیلاس برگزار شد تا تلفن خود را و فیلم برداری "ما ترسیده بودن در کنار پلیس و در حال حاضر آنها می ترسم که در اطراف همه ما است."

"اجازه دهید فقط با هم راه رفتن."

معترضان پشت افتاد و سه نفر به عنوان آنها صحبت می کرد و راه می رفت برای بلوک. زنان احساس تغییر در جمعیت است. تنش کاسته. امید افتتاح شد.

آن را سخت بدانید که چه McCoy در فکر بود. از ذغال سنگ شهرستان کلانتر دفتر گفت که او نمی تواند مصاحبه. اما به زنان در کنار او گام خود احساس واقعی است.

گیلاس قلب منفجر شد با شادی.

آن را به حال شده است اما به لیزا آن را احساس به عنوان اگر "ما راه رفتن به غروب آفتاب."

این داستان بر اساس مصاحبه با لیزا مارتینز و گیلاس Estelomme و فیلم و گزارش از ژوئن 1, اعتراض به خود جلب کرد که بیش از 300 نفر است.

که شب چهار شد بازداشت در اول حداقل پنج تظاهرات در ذغال سنگ شهرستان از روز یادبود کشتار جورج فلوید. هیچ روشن سازمان از ابتدا در اعتراض به ناظران گفت: با توجه جوانان محلی ساخته شده تا بخش عمده ای از جمعیت است.

از ذغال سنگ شهرستان کلانتر دفتر کاهش یافت یک مصاحبه درخواست برای سرجوخه اد گالو) دن McCoy شده است که با آژانس پس از 2015 اما ارائه یک بیانیه گفت: "نمایندگان به کارگردانی اجازه می دهد تا شرکت کنندگان برای شرکت در حق خود برای تظاهرات مسالمت آمیز و حمایت از معترضان و دیگران در اعتراض به منطقه است. سرجوخه اد گالو) McCoy بود اقدام در محدوده وظایف خود را."

ناپل اخبار روزانه خبرنگار راشل Fradette کمک به این مقاله است.

جنین Zeitlin است سازمانی نویسنده در جنوب غربی فلوریدا. شما می توانید به او برسد در jzeitlin@gannett.com و در توییتر @JanineZeitlin.

آیا می دانید؟: چهار مرد دستگیر و در میان روز دوشنبه خشونت پلیس اعتراض در ناپل

تجزیه و تحلیل: بیشتر فلوریدا افسران منظم برای نیروی بیش از حد خود را نگه داشته مشاغلtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن