"ما آن را انجام داد': ساخت مارش در EAA مخزن شروع می شود با ارتش و سپاه اجازه

تایلر Treadway Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:44 PM EDT Apr 20, 2020کار آغاز شد و دوشنبه در مدتها در انتظا

توسط ABTINNEWS در 2 اردیبهشت 1399

کار آغاز شد و دوشنبه در مدتها در انتظار پروژه برای جلوگیری از آسیب رساندن به دریاچه اوکیچوبی ترشحات به سنت لوسی رودخانه و Caloosahatchee مصب رودخانه.

جنوب فلوریدا مدیریت آب منطقه کردم چراغ سبز برای شروع ساختمان ساخته مارش از بخش های باتلاقی کشاورزی منطقه مخزن پروژه هنگامی که سپاه مهندسان ارتش تایید مجوز برای این پروژه در اواخر جمعه.

"ما آن را انجام داد" گفت: Chauncey Goss رئیس منطقه مدیره که عضو تیم ساخت و ساز دوشنبه در سایت. "امروز من با افتخار گزارش که کار آغاز می شود در EAA مخزن پروژه. مزایای آن را به ما مصب و باتلاقی در نهایت در داخل چشم."

شناخته شده به عنوان یک STA که از 6500 هکتار ساخته مارش را آب تمیز آن را به عنوان برگ مخزن و سر به سمت پارک ملی اورگلیدز فلوریدا بای.

منطقه خواهد ساخت STA و سپاه خواهد ساخت 10,100 هکتار مخزن با 37-پای دیوار و ظرفیت را به نگه دارید تا به 78.2 میلیارد گالن بیش از حد آب دریاچه.

STA است که انتظار می رود برای تکمیل دسامبر 2023 اگر چه بخش هایی از آن را می توان فشرده به سرویس های قبلی بسیار شبیه به منطقه انجام داده است و با STA در یک پروژه در امتداد C-44 کانال در غرب شهرستان مارتین.

بیشتر: DeSantis در بخشی از C-44 پروژه فاضالب درمان منطقه

سپاه مقامات گفته اند TCPalm مخزن باید تکمیل شود در 2028.

سپاه و ناحیه تقسیم خواهد شد هزینه این پروژه که انتظار می رود مجموع حدود 1.6 میلیارد.

"این پروژه نه تنها ضروری برای باتلاقی مرمت آن را نیز ایجاد صدها شغل" رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت در توییتر بیش از آخر هفته.

بیشتر: سپاه یک "مانع" به EAA مخزن ساخت و ساز ماست و روبیو می گویند

در ماه مارس در منطقه مدیره تصویب نزدیک به 13 میلیون دلار قرارداد ساخت و ساز با رایان گنجانیده جنوب دیرفیلد بیچ ، در پیش بینی از سپاه را تایید مجوز است.

مجوز آمد و یک زن و شوهر از هفته زود گفت: منطقه سخنگوی Randy Smith. "ما بسیار خوشحال هستیم که در مورد و قدردانی از تلاش همه برای تسریع در این کار است."

بیشتر: گروه های زیست محیطی اصرار سپاه به طراحی مجدد مخزن پروژه

منطقه مدیره قبلا مورد تایید قرارداد و خدمه را به اتمام برخی از مقدمات کار در سایت پروژه. اما ساخت و ساز واقعی تا به حال به انتظار سپاه' اجازه.

بیشتر: کار مقدماتی آغاز می شود در EAA مخزن سایت

انتظار می رود این پروژه استفاده می شود که در رابطه با موجود دیگر و پروژه های برنامه ریزی شده برای کاهش تعداد آسیب ترشحات از دریاچه اوکیچوبی به سنت لوسی و Caloosahatchee رودخانه با 63 درصد است.

آن را نیز ارسال خواهد شد به طور متوسط حدود 120.6 میلیارد گالن آب تمیز جنوب به تشنه های باتلاقی فلوریدا بای هر سال است.

باتلاقی مدیر عامل بنیاد اریک Eikenberg به نام اجازه تصویب "خبر خوش هم برای محیط زیست ما و اقتصاد ما."

ساختمان مخزن ایجاد خواهد شد "هزاران شغل برای افرادی که به شدت به آنها نیاز دارید در حال حاضر" Eikeberg گفت. "تکمیل آن همراه با پروژه های دیگر در حال حاضر در جریان است را کاهش می دهد جلبک باعث تخلیه بیش از نیمی از کمک به صرفه جویی در بسیاری از فلوریدا شغل در صنعت گردشگری و مهمان نوازی و املاک و مستغلات و تفریحی ماهیگیری در دراز مدت است."

Mark Perry, مدیر اجرایی, فلوریدا, اقیانوس شناسی جامعه استوارت گفت: شروع ساخت و ساز "است که یک گام بزرگ رو به جلو است. من خوشحالم که این دولت نیست و انتظار در اطراف برای سپاه به دولت ساخت و ساز از مخزن اما پیش رفتن با ساختمان STA به عنوان به زودی به عنوان ممکن است."

تایلر Treadway یک محیط خبرنگار که متخصص در مسائل تالاب رودخانه هند. حمایت از کار خود را در TCPalm.com. تماس با او را در 772-221-4219 و tyler.treadway@tcpalm.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن