ما مراقبت از: معبد شالوم جشن غسل تعمید با درایو-از طریق cheesecakes

اندرو اتکینز ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 9:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jun 5, 2020شیرین جشندر جشن یهودی جشنواره شا

توسط ABTINNEWS در 16 خرداد 1399

شیرین جشن

در جشن یهودی جشنواره شاوت معبد شالوم در ناپل افتخار سنت خوردن لبنیات برای تعطیلات با میزبانی یک درایو-از طریق کیک پنیر وانت.

خاخام آریل Boxman معبد شالوم را خاخام مربی گفت: ارائه این فرد به اندازه cheesecakes برای تعطیلات آغاز شد که در غروب مه 28, یک راه فوق العاده برای دیدن جامعه در راه است که مورد احترام اجتماعی فاصله دستورالعمل.

"مردم می گویند که می تواند ما را به خانه?' "Boxman گفت. "وجود دارد مقدار زیادی از لبخند."

این اولین بار بود کسانی که در معبد شالوم تا به حال دیده جامعه در فرد پس از همه گیر آغاز شد Boxman گفت.

معبد به کمتر از 300 cheesecakes تهیه شده توسط میکلسن را شیرینی فروشی در شمال ناپل تجربه مانع فقط کمی موج طوفان بعد از ظهر.

شاوت نیز جشن با مطالعات مربوط به ایمان یهودی Boxman گفت: بنابراین روحانیت اعضا برگزار شد جلسات مطالعه در زوم و کارگردانی اعضای جامعه نسبت به سایر منابع آموزشی.

تصویر کامل

استودیو 444 صاحب Kolonda جیمز می داند 2020 فارغ التحصیلان در حال از دست رفته یک مراسم از تصویب فراهم شده برای دهه از دانش آموزانی که قبل از آنها.

"ما از آن ما فارغ التحصیل شدیم بزرگ پت در پشت از همه" جیمز گفت. اما 2020 فارغ التحصیلان نیست همان درمان به عنوان COVID-19 مجبور هر دو ذغال سنگ و لی در مدارس شهرستان به قید وثیقه در نظر دارد به صورت سنتی در فرد فارغ التحصیلی است. "(دانش آموزان) رنج می برند. آنها واقعا از این رنج می برند."

به افتخار موفقیت خود را جیمز و کیپ کرال کسب و کار را ارائه می دهد رایگان پرتره از سال 2020 فارغ التحصیلان دبیرستان و یا کلاه و لباس شب آغاز ماه جولای 13. او قصد دارد به تمرکز بر روی Lee County, اما امیدوار به گسترش ارائه به ذغال سنگ شهرستان, بیش از حد.

"من قصد ندارم به نوبه خود هر سال 2020 فارغ التحصیل پایین," او گفت:.

تا کنون جیمز شنیده است از حدود 100 فارغ التحصیلان. او به دنبال داوطلبانی که ممکن است قادر به حمل و نقل فارغ التحصیلان که در غیر این صورت نمی تواند به یک استودیو جلسه و یا کمک های مالی برای پوشش هزینه های کاغذ و جوهر است.

"اینها بچه های ما" جیمز گفت. "آنها آینده ما است."

برای اطلاعات بیشتر angelscustomphoto.com.

بیشتر خبر خوب

ناپل کودکان و آموزش و پرورش پایه و اساس راه اندازی یک کمپین جدید "کشیده شده با هم. ایجاد امید" دعوت جامعه به رنگ دانلود تصاویر و به اشتراک گذاری آنها را در رسانه های اجتماعی به منظور افزایش آگاهی و تعامل با جامعه.

ناپل قایق بادبانی باشگاه فصل از نظم بین المللی از آبی Gavel اهدا بیش از $128,000 در بورس های تحصیلی به مدرسه محلی بالا سالمندان و اعضای ناپل قایق بادبانی باشگاه کارکنان و یا فرزندان خود را.

این STARability پایه برگزار خواهد شد, اولین های مجازی جمع آوری کمک های مجازی یکنوع بازی شبیه لوتو در شنبه, ژوئن 6, ویژگی های محلی حراج ریک گالو و Jacksonville Jaguars گیرنده گسترده مایکل واکر. برای اطلاعات starability.org/virtual-bingo.

دوخت فرشتگان LaBelle و RiverBend خلاقیت های صنفی ایجاد کرده اند بیش از 7,500 ماسک صورت برای اولین پاسخ دهندگان و کسانی که در نیاز از جمله 300 کودک به اندازه ماسک و 100 بزرگسالان به اندازه ماسک برای مراقبت از کودک از جنوب غربی فلوریدا با توجه به انتشار اخبار.

این Sanibel Captiva جامعه بانک اهدا $100,000 به کمک 11 جنوب غربی فلوریدا سازمان های غیر انتفاعی از جمله Harry Chapin بانک مواد غذایی, والری و ارتفاع پایه و اساس است.

لویی Sluggers رزمندگان غیر انتفاعی حمایت دو فارغ التحصیل از سالمندان هر یک از لی و ذغال سنگ شهرستان در روز جشن از جمله ساختگی مدل و مراسم فارغ التحصیلی.

اندرو اتکینز یک ناپل اخبار روزانه ویژگی های خبرنگار. با او تماس بگیرید از طریق ایمیل در andrew.atkins@naplesnews.com. برای حمایت از کار مانند اندرو, لطفا در نظر اشتراک: https://cm.naplesnews.com/specialoffer/

در هفته گذشته: شهروندان نگران افزایش 50.000 دلار برای وعده های غذایی از امید

و: چه کسب و کار باز کرده اند از ناپل به فورت مایرز, کیپ مرجان?tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن