"ما در بازی uncharted waters': FPL مدیران صحبت طوفان آماده سازی در میان جهانی همه گیر

حداکثر Chesnes Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 5:03 PM EDT Jun 17, 2020ST. لوسی شهرستان — به عنوان rumblings

توسط ABTINNEWS در 29 خرداد 1399

ST. لوسی شهرستان — به عنوان rumblings از طوفان فصل رشد بلندتر یک چالش بی سابقه می تواند در افق انرژی خورشید نور شرکت ، قدرت شرکت است که در خدمت بسیاری از گنج ساحل و دولت است.

آنچه که به طور معمول از روش معمول از طوفان آماده سازی در حال حاضر اضافه شده مانع فلوریدا ابزار مبتنی بر کارکنان و مشتریان و فروشندگان: جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

"ما درک می کنیم اهمیت داشتن برق است. اما من همچنین می خواهم صادقانه با همه مشتریان ما: ما در بازی uncharted waters" اریک Silagy رئیس جمهور و رئیس اجرایی از FPL گفت: جمعیت چهار شنبه در این شرکت برگزاری رویداد در سنت لوسی County Fairgrounds.

 بیشتر: 2020 طوفان هوا پیش بینی 'بالاتر از حد نرمال' فصل را با 2 تا 4 عمده طوفان

ابزار سازماندهی و برگزاری رویداد به آموزش های عمومی در مورد چگونه این برنامه به حقه بازی همه گیر و عادی خود طوفان پاسخ باید عمده طوفان ریزش زمین در فلوریدا گفت: لایحه Orlove, FPL مدیر روابط عمومی.

"چه کسی تا به حال برنامه ریزی برای یک عمده طوفان و یک بیماری همه گیر" Silagy گفت. "ما در حال آماده شدن برای بدترین و نگه داشتن انگشتان ما عبور برای بهترین است."

"مینی مرمت شهر" در محل دائمی شامل تهویه مطبوع چادر که در آن فروشندگان و FPL linemen خواهد بود قادر به دریافت حرارتی متوسط چک و سریع COVID-19 تست در یک طوفان پاسخ سایت. همه گفت: نتایج آزمون در حال بازگشت و در حدود 15 دقیقه Orlove گفت.

ابزار سرمایه گذاری "میلیاردها دلار" در طوفان سخت که شامل نصب و راه اندازی بتن ابزار قطب Silagy گفت. آنها همچنین دارای 100 مرحله بندی سایت های انتخاب شده در سراسر فلوریدا باز می شود در آماده در انتظار ورود یک طوفان بزرگ با توجه به FPL.

هدف اصلی از FPL است برای به حداقل رساندن این جنبش از خدمه با نگه داشتن طوفان پاسخ تیم اختصاص داده شده به همان مناطق کار و کاهش جمعیت و اندازه با توجه به یک لیست از ابزار برنامه های ارائه شده توسط Orlove.

از آنجا که این Silagy پیش بینی یک برنامه به طور بالقوه زمان پاسخ کندتر در FPL قدرت ترمیم زمانی که برق می رود, او گفت:.

"داشتن مردم کمتر خواهد شد چالش ما است. به طور معمول در طول یک طوفان ما سایت های که هزاران نفر از مردم. ما در حال رفتن به لوکس به انجام این کار" Silagy گفت. "و متاسفانه آن را به منجر به کمتر بهره وری است."

Silagy ادامه داد:

"من مطمئن هستم که ما در حال رفتن به همان سطح پاسخ از سراسر کشور به دلیل وضعیت در دولت خود را," او گفت:. "است که یک چالش مطرح برای دریافت چراغ تا به عنوان به سرعت به عنوان ما در گذشته است."

بیشتر: زندگی پس از دوریان: Bahamians نجات مارش هاربر با کمک محلی و بین المللی داوطلبان

لیست FPL طوفان-pandemic اهداف نیز شامل ارائه تجهیزات حفاظت فردی از جمله ماسک های صورت برای تمام کارکنان Orlove گفت. این ابزار همچنین قصد دارد به "گسترده پاک" و پاکسازی طوفان مرحله بندی سایت ها و مراکز فرماندهی برای محافظت از فروشندگان و کارکنان.

"من نمی خواهد قربانی ایمنی" Silagy گفت. "من قصد ندارم به سازش ایمنی از مشتریان از فروشندگان ما از مردان و زنان که با توجه به تماس ها و پاسخ دهند."

در سراسر صفحه نمایش از "میکرو-سایت" دوشنبه, FPL خم تکنولوژیکی عضلات با هواپیماهای بدون سرنشین نمایش تلفن همراه جامعه پاسخ نقلیه و یک تعداد انگشت شماری از سطل کامیون مجهز به موقف اجتماعی فاصله دستورالعمل.

مایکل Dorr ارشد هواپیماهای بدون سرنشین خلبان با FPL که ارائه شده نظارت هوایی در طول طوفان مایکل گفت: این تیم در انتظار یک تغییر بزرگ در چگونه آنها عمل این سال به موقف اجتماعی فاصله روش.

"هنگامی که شما دوباره به مرحله بندی سایت و شما در حال خواب در یک تریلر با 12 دیگر مردم همه با آرنج به آرنج" Dorr گفت: صحبت از گذشته خود در واکنش به طوفان مایکل. "و در حال حاضر ما همه فاصله."

اما Dorr که مشغول به کار با این ابزار را برای یک سال گفت: این تنظیم باید کنترل شود.

"از تجربه من این شدنی" Dorr گفت. "ما آمده ایم اینجا و عمل است که برای رسیدن به این طبیعی است."

بیشتر: نه ماه پس از طوفان دوریان گنج ساحل داوطلبان ادامه به کمک باهاما

در اینجا یک لیست از FPL کامل طرح storm مرمت میان COVID-19 pandemic:

  • ارائه تجهیزات حفاظت فردی از جمله ماسک های صورت.
  • ارائه مطابق با اصول بهداشتی مواد به خدمه مانند ضد عفونی کننده دست و ضد عفونی کننده اسپری و دستمال مرطوب
  • گسترده تمیز و پاکسازی مرحله بندی سایت ها و مراکز فرماندهی برای محافظت از طوفان تیم های واکنش
  • تنظیم طرح بندی سایت به موقف اجتماعی فاصله و اضافه کردن کوچکتر مرحله بندی سایت با افراد کمتر و تجهیزات (میکرو-مرحله بندی سایت ها)
  • اداره غربالگری و متوسط چک در تمام مرحله بندی سایت ها و شرکت های بزرگ امکانات و همچنین به عنوان تست کارکنان
  • به حداقل رساندن حرکت خدمه و نگه داشتن همان خدمه اختصاص داده شده به همان مناطق کار می کنند که ممکن است
  • اختصاص به عقب تا کارکنان از جمله برای مرکز کنترل که مختصات شبکه عملیات
  • اضافه نمودن اجتماعی دورى کن به کامیون برای کمک به نگه داشتن خدمه امن

برای اخبار بیشتر به دنبال حداکثر Chesnes در توییتر اینجا را کلیک کنید.

حداکثر Chesnes است TCPalm اخبار خبرنگار Indian River County است. شما می توانید نگه دارید تا با حداکثر در توییتر @MaxChesnes ایمیل او را در max.chesnes@tcpalm.com و او را به یک تماس در 772-978-2224.

اگر شما مشترک با تشکر از شما. اگر نه, لطفا در نظر حمایت از کیفیت روزنامه نگاری محلی با عضویت اینجا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن