سرگردان گرگ که گرفتار دنیا اعتقاد بر این است که مرده

اندرو SELSKY آسوشیتد پرس منتشر شده 9:53 AM EDT Apr 17, 2020SALEM, سنگ. (AP) — گرگ که سرگردان هزاران مایل از او

توسط ABTINNEWS در 30 فروردین 1399

SALEM, سنگ. (AP) — گرگ که سرگردان هزاران مایل از اورگان و اول شد گرگ وحشی خال در کالیفرنیا تقریبا در 90 سال قبل از بازگشت به اورگان و شروع یک بسته است که اعتقاد بر این بود مرده و از حیات وحش, مقامات گفت.

سرگردان گرگ به عنوان شناخته شده و یا-7 برگ در پشت یک بسته متشکل از آن همسر و سه نفر دیگر از گرگ در کوه های جنوب اورگان زیست شناسان حیات وحش گفت: سالانه wolf گزارش منتشر شده در روز شنبه.

این یکی از 22 بسته مستند در اورگان تا از 16 در سال 2018 است. تعداد گرگ در دولت افزایش 15 درصد به 158 در آن زمان.

یا-7, با یک کت ضخیم خاکستری و کرم رنگ خز دوبله شد سفر پس از یک مسابقه نامگذاری. GPS یقه مجاز میلیون ها نفر از مردم برای پیگیری این حیوانات هنگامی که آن را به سمت چپ خود را بسته در شمال شرقی اورگان و رهبری غربی.

در سال 2011 سفر اول شد گرگ خاکستری به پرسه زدن در غرب آبشار در محدوده پس از سال 1946. او پس از عبور به کالیفرنیا و صرف زمان در سایه برف-کوه. شاستا.

"در سراسر هزاران مایل سفر او او اسیر قلب و ذهن میلیون ها نفر از مردم است. من فکر می کنم بخش عظیمی از آن بود که داستان او بود عمیقا relatable گفت:" استیو Pedery, حفاظت, مدیر اورگان ،

"من فکر می کنم او نیز شگفت زده همه ما با سرسختی و استقامت و هوش" Pedery گفت. "او به شکار و اشغال کاوش کردن برای غذا پیدا کردن آب و جلوگیری از شکارچیان انسان و ماشین و بزرگراه."

در این روند Pedery گفت: سفر صرف بالا کویر درمنه, ponderosa pine جنگل ها و کوه های برف پوش در حالی که شنا در رودخانه ها و زنده ماندن در شرایط سخت زمستان.

پیدا کردن یک همسر در کالیفرنیا که در آن آخرین گرگ خاکستری کشته شده بود در سال 1924 سفر بازگشت به اورگان که در آن او در نهایت در بر داشت یک همسر و آغاز یک بسته. پس از کمتر از ده گرگ ها ساخته شده اند خانه کالیفرنیا.

یکی از سفر فرزندان نیز سرگردان به کالیفرنیا سفر تقریبا 9,000 مایل (14,000 کیلومتر) اما مرده پیدا شد وجود دارد در ماه فوریه است.

سفر بود و آخرین عکس در اورگان در پاییز و هیچ اثری از او پیدا شد در طول زمستان گرگ, تعداد با توجه به اورگان گروه از ماهی ها و حیات وحش است. او تخمین زده می شد و 11 سال است.

"ما نمی دانیم که اگر یا 7 سالگی درگذشت اما این امر می تواند معقول و منطقی به فرض با توجه به سن و سال او است که به یک گرگ وحشی" گفت: Roblyn قهوه ای, بخش wolf هماهنگ کننده.

Pedery گفت که اگر سفر کرده و او امیدوار است آن را در جایی در جنگل های اطراف دریاچه دهانه در قلمرو او اصلاح شده برای گونه های خود را.

"من فکر می کنم یا 7 تغییر چگونه ما فکر می کنم در مورد گرگ ها, و در مورد رابطه ما با آنها و با وحشی اماکن" Pedery گفت. "او نماد رستگاری و امید است که اگر انسان از راه طبیعت و حیات وحش می تواند در بهبود و رشد است. "tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب