فروشگاه های وال مارت را متوقف قفل کردن 'فرهنگی' محصولات مراقبت شخصی

جسیکا Guynn ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:43 AM EDT Jun 11, 2020خارج خواهد شد و دیگر حفظ "چند فرهنگی" م

توسط ABTINNEWS در 22 خرداد 1399

خارج خواهد شد و دیگر حفظ "چند فرهنگی" محصولات مراقبت شخصی به بازار عرضه شده به آمریکایی های آفریقایی تبار قفل در شیشه ای موارد در فروشگاه های تمرین که به مدت طولانی ساخته شده از غول خرده هدف از انتقاد و تبعیض دعوی در دادگاه.

این شرکت در روز چهارشنبه گفت: حدود یک دوجین از آن 4,700 فروشگاه در سراسر کشور قرار می گیرد, فرهنگی, مراقبت از مو و زیبایی محصولات تحت قفل و کلید.

"ما نسبت به این موضوع و درک نگرانی های مطرح شده توسط مشتریان و اعضای جامعه" این شرکت در بیانیه ای گفت.

خارج شده و قبلا در دفاع از این سیاست گفت: این تصمیم که در آن محصولات باید امن در سمت چپ به فرد مدیران فروشگاه. برخی موارد قفل شده نگه داشته تا آنجا که آنها بیشتر احتمال دارد به سرقت رفته است. واژگونی می آید پس از هفته ها از آمریکایی ها در اعتراض به خشونت پلیس و قتل جورج فلوید.

خود را استارباکس محلی نزدیک؟: قهوه غول می گوید آن را نزدیک 400 فروشگاه اما گسترش وانت گزینه های

منع مجازات: کارگران از دست دادن پرداخت در طول تظاهرات به عنوان فروشگاه های جلوگیری ساعت, افتخار, حکومت

"به عنوان یک خرده فروش خدمت به میلیون ها نفر از مشتریان هر روز از زمینه های متنوع وال مارت را تحمل نمی کند تبعیض از هر نوع" این شرکت اعلام کرد. "مانند دیگر فروشندگان این موارد در جای خود قرار گرفتند برای جلوگیری از عمیق از برخی از محصولات مانند الکترونیک خودرو, لوازم آرایشی و محصولات مراقبت شخصی دیگر."

کالیفرنیا ساکن Essie Grundy, یک زن آمریکایی آفریقایی تبار شکایت خارج شده و در سال 2018 پس از او در بر داشت محصولات مراقبت شخصی به بازار عرضه شده به آمریکایی های آفریقایی تبار محبوس در سه نوبت در فروشگاه وال مارت در شهرستان ریورساید.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن