صبر در ماشین خود را برای قرار ملاقات. منظقه وانت در فروشگاه. شاستا آماده بازگشایی شده است.

میشل چندلر ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 8:50 PM EDT مه 5 سال 2020حتی به عنوان Shasta County آماده است برای نرم کر

توسط ABTINNEWS در 17 اردیبهشت 1399

حتی به عنوان Shasta County آماده است برای نرم کردن برخی از coronavirus مربوط به محدودیت ها به منظور سهولت در منطقه بهداشت و بحران اقتصادی, محلی, پزشکی, رهبران می گویند باز کردن بخش همراه با خطرات.

"مردم در آینده به جامعه ما است که در آن احتمالا برخی از ما بزرگترین آسیب پذیری هستند" Shasta County Health افسر کارن Ramstrom گفت: Shasta County هیئت ناظران در طول جلسه خود در روز سه شنبه.

منطقه دریاچه های محبوب قرعه کشی تابستان برای ماهیگیری و قایقرانی هستند یک مثال Ramstrom گفت: "اگر ما تا به حال انتقال بيماري در ارتباط با برخی از تنظیمات مانند است که ما ممکن است مجبور به صحبت در مورد آنچه که ما می رویم به انجام."

COVID-19 خبر: کالیفرنیا ماهی و بازی کمیسیون برگ ماهیگیری مقررات به شهرستانهای استان به دلیل ویروس

پس از اعمال یک ایالت اقامت در خانه فرمان در ماه مارس رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کاسته محدودیت هایی که مجوز برخی از کسب و کارهای کوچک است که در حال حاضر بسته شده را بازگشایی کردند و اگر آنها در ارائه خدمات از جمله "curbside وانت."

جزئیات بیشتر در مورد آنچه قوانین جدید معنی Shasta County بستگی به کلمه نهایی فرمانداری و تصمیم گیری هنوز هم می شود ساخته شده توسط این شهرستان را در جاده به بازیابی کمیته مشورتی.

این گروه — که شامل نمایندگان از اجرای قانون آموزش و پرورش, بهداشت و درمان دولت های محلی و ایمان سازمان — کمک به Ramstrom توسعه الزامات مورد نیاز برای کاهش محدودیت در این شهرستان است.

Ramstrom گفت که او ساخته شده او را "بهترین ارزیابی" از کسب و کار است که در حال حاضر کم خطر انتقال ویروس اگر آنها در زمان مراحل از جمله اجتماعی فاصله از کارکنان و مشتریان و کامل شستشو و تمیز کردن از فروشگاه ها و تجهیزات.

جامعه بزرگ گردهمایی که در آن ویروس می تواند به راحتی از فردی به فرد باقی می ماند در نقض اقامت در خانه سفارش دهید.

حتی با کاهش محدودیت ها برای برخی از کسب و کار سفر خارج از شهرستان های دیگر از "بسیار ضروری هدف" هنوز هم در نظر گرفته شود نقض دولت stay-در-خانه سفارش گفت: Donnell Ewert مدیر Shasta County بهداشت و خدمات انسانی سازمان است.

"ما نمی خواهیم مردم ترک شهرستان و آینده. ما نمی خواهیم مردم را از جاهای دیگر از آمدن به اینجا هم برای هم بودن" گفت: Ewert. "این که چگونه همه چیز قطعا می توانید دوباره آغاز شده و ما قطعا می خواهید برای تضعیف آن است." او نمی گویند که چگونه اندازه گیری اجرا شده است.

برای بیماران مبتلا به آینده ممکن است شامل انتظار در ماشین خود را برای قرار ملاقات و نه در یک اتاق انتظار. که چه سرپرست Les Baugh گفت که او خواسته شده بود به انجام در طول یک اورژانس دندانپزشکی انتصاب این هفته است.

قبل از اینکه بخش کسب و کار و ساکنان می توانید حرکت را از طریق "فاز 2" به حتی کمتر محدود شرایط Ramstrom گفت: مقامات دولت نیاز شهرستان به:

  • ظرفیت آزمون 1 در 1000 از Shasta County, جمعیت روزانه
  • کارکنان به اندازه کافی به مسیر ایزوله و قرنطینه آلوده ساکنان
  • پایدار تعداد از مردم با COVID-19 که نیاز به بستری شدن در بیمارستان
  • کافی ماسک صورت و سایر تجهیزات حفاظتی برای کارگران بهداشت
  • روش های در محل برای محافظت از جمعیت های آسیب پذیر از جمله افراد مسن و افراد با شرایط بهداشتی اساسی

Shasta County تایید کرده است 31 مورد از coronavirus پس از تست آغاز شده و در اوایل این سال است. چهار نفر کشته شده اند.

نه همه Shasta County سازمان قادر خواهد بود برای باز کردن در دوران اولیه بازگشایی فاز از جمله موزه ها و سالن مو.

"ما در حال رفتن به مجبور به کار با کسانی که در سازمان به آمده تا با چه استراتژی های خود را دارد" گفت: Ramstrom.

ادامه محدودیت در سالن مو متوقف نمی Shasta County سرپرست Les Baugh به تازگی از یک تر و تمیز در کاتن وود آرایشگاه که باید بسته شده اند و تحت دولت قوانین. او در مورد ارسال تجربه در Facebook.

Baugh بعد گفت: فرماندار باید ترک تصمیم گیری در زمانی که به بازگشایی اقتصاد خود را به فرد استان ها بر اساس حضور ویروس ها و دیگر خطرات در مناطق خود.

و صاحب مغازه وودی Clendenen روز سه شنبه گفت که او در تلاش برای پایان می رسد دیدار به عنوان همسر و دخترش را از دست داده بود شغل خود را در میان همه گیر.

داستان زیر را ادامه می دهد

ده ساکنان نامه ای که خوانده شد در نظر عمومی بخشی از روز سه شنبه حاضر, جلسه, انتقاد Baugh. چند خواسته که هیئت مدیره عموم سرزنش او.

"این بسیار ریاکارانه — نه به ذکر است یک سیلی از همه کسب و کار است که می تواند باز نمی شود و پس از آن رخ کشیدن آن در Facebook" نوشت: Dan Smith. "به عنوان مثال بزرگ از رهبری اخلاق و چگونه آن را خوب است برای رفتن در اطراف قوانین و مقررات است."

کانی طبخ نوشت که Baugh "است که به طور فعال با استفاده از انتخاب موقعیت برای تشویق دیگران افراد و کسب و کار به نافرمانی دولت قانون است. من احساس نمی این رفتار قابل قبول است از کسی که انتخاب شد به سرب شهرستان ما به ویژه هنگامی که یک اکثریت خوب ما در حال بدست گرفتن این جدی و مطیع stay-at-home سفارشات به نگه داشتن ما آمار پایین و صاف و منحنی نیست گسترش این ویروس مرگبار است."

میشل چندلر را پوشش می دهد دولت شهر و مسائل مربوط به مسکن برای ردینگ رکورد افکن/ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. او در توییتر دنبال کنید در @MChandler_RS تماس خود را در 530-225-8344 یا ایمیل خود را در michele.chandler@redding.com. لطفا برای حمایت از ما کل newsroom تعهد به خدمات عمومی و روزنامه نگاری با اشتراک امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن