حق رای پروژه بنیانگذاران برنده تگزاس رای-با-ایمیل مورد

تگزاس رای دهندگان خواهد شد که دسترسی به, رای-با-پست الکترونیکی رای گیری در جهانی همه گیر به عنوان یک نتیجه از

توسط ABTINNEWS در 29 فروردین 1399

تگزاس رای دهندگان خواهد شد که دسترسی به, رای-با-پست الکترونیکی رای گیری در جهانی همه گیر به عنوان یک نتیجه از تلاش های چاد دونن مدیر دادخواهی برای حقوق رای دادن پروژه.

دان یک وکیل آورده کت و شلوار از طرف حزب دموکرات در Austin, تگزاس به دنبال روشن شدن قانون انتخابات در دولت در مورد واجد شرایط بودن برای یک پست الکترونیکی-در رای گیری. تگزاس در میان فقط 17 متحده که نیاز به رای دهندگان برای ارائه یک بهانه ای برای دریافت یک پست الکترونیکی-در رای گیری یکی از دقیقترین absentee ballot سیاست در کشور است.

تگزاس تلاش شد در میان چندین طرح های اخیر آغاز شده توسط دونن همراه با همکاران وابسته به لاتین و سیاست ابتکار در UCLA Luskin دانشکده امور عمومی — که مدافع برای گسترده تر کردن دسترسی به رای-با-پست الکترونیکی در میان COVID-19 بیماری همه گیر. نمایندگی تگزاس شاکیان که از ترس پیمانکاری رمان coronavirus در فرد رای گیری دونن با موفقیت استدلال کرد که فاصله فیزیکی و یا محدود بودن در خانه آبشار در ناتوانی استثنا برای یک پست الکترونیکی-در رای گیری در تگزاس است. یک قاضی موافقت کرد و گفت او را به صدور دستور موقت اجازه می دهد از جمله رای دهندگان به بازیگران پست الکترونیکی-در برگه های رای در انتخابات آینده.

"حق رای و اساسی است و قاضی حکم نشان می دهد که بهداشت عمومی باید در خط مقدم" دان گفت: پس از شنیدن. "اگر قاضی به حکم نگه می دارد ما را تضمین کرده اند که همه 16 میلیون واجد شرایط تگزاسی می توانید با خیال راحت رای در جولای رواناب انتخابات و در ماه نوامبر اگر آنها را انتخاب کنید."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن