داوطلبان نجات شستا کالج 10k گیاهی نهال از به هدر رفتن. در اینجا چگونه برای خرید شماست.

میشل چندلر ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 9:59 PM EDT May 9, 2020Coronavirus همه گیر است و اساسا تعطیل ردینگ از جمل

توسط ABTINNEWS در 23 فروردین 1399

Coronavirus همه گیر است و اساسا تعطیل ردینگ از جمله پردیس شستا کالج و باغداری بخش.

اما این دانشکده سالانه بهار کارخانه فروش آماده است برای شروع در زیر یک همکاری بین دانشگاه و ردینگ غیر انتفاعی مشیت بین المللی است.

نزدیک به 20 ، 000 گیاهان بودند که پرورش در دو گلخانه در شستا کالج دانشگاه, آماده شدن برای محبوب سالانه فروش است که به طور معمول افزایش می دهد هزاران دلار برای حمایت از کالج باغبانی برنامه.

در حال ترک untended بود به خصوص وخیم 10,000 گیاهان سبزی نشسته در داخل گلخانه در حالی که کل دانشگاه باقی می ماند بسته به دانشجویان و اساتید و قطعا اعضای جامعه که در غیر این صورت خرید نهال.

"ما نمی تواند آنها را به فروش نمی تواند آنها را حرکت و یا هر چیز گفت:" شستا کالج باغبانی مربی Leimone Waite. "نگرانی ما شد اگر شما نمی گیاه و سبزیجات خود را در حال حاضر آن را نوعی بیش از حد دیر است. شما می خواهید به آنها را در (زمین) در ماه آینده یا بیشتر و یا شما از دست رفته خود را از پنجره. گیاهان را دریافت کنید بیش از حد بزرگ در گلدان."

او افزود: "در این مرحله ما فقط به دنبال ندارد به پرتاب گیاهان دور و آنها را به رفتن به باغ بنابراین مردم می توانند رشد برخی از مواد غذایی است."

Coronavirus: کدام شرکت ها در حال اعطای پاداش استخدام?

خوشبختانه محلی غیر انتفاعی است که این دانشکده اهدا نهال به هر سال به نجات آمد.

اگر کالج می توانید گیاهان خود را نقل مکان کرد به مشیت بین المللی را در مکان های غیر انتفاعی گفت: دریافت این گیاهان فروخته شده و به کالج برخی از درآمد حاصل.

رابرت, Hancock, غیر انتفاعی بنیانگذار گفت: تماس اولیه از شستا کالج بود به ارائه نهال به برنامه های خود را به صورت رایگان.

"اما ما می خواستیم برای کمک به آنها گفت:" هنکاک که گروه به اجرا در باغبانی-کار مرتبط با آموزش و قرار دادن برنامه ها برای مجرمین سابق و مردم در بهبود.

"آنها بسیار کمی از پول است که آنها را قرار داده ایم به این همه و بسیاری از تلاش و کار سخت است. ما فقط احساس نمی کند حق در مورد آنها (نه) گرفتن چیزی را برای تلاش های خود را گفت:" هنکاک.

Coronavirus: بیماران عجله برای پیوستن به مطالعات تست مواد مخدر

حدود هفت داوطلبان از جمله شستا کالج امانت و کارگزار املاک و مستغلات اسکات Swendiman را صرف جمعه و شنبه بارگذاری تا 20,000 گیاهان به اهدا کامیون. سپس آنها را حمل و نقل همه آنها را به پراویدنس گلخانه واقع در آن مکان در خیابان راه آهن در ردینگ و فقط در جنوب شهر خاموش Knighton جاده ها و بزرگراه بین ایالتی 5.

ترتیبات نیز در حال ساخته شده به حمل و نقل برخی از کالج گیاهان به یک مهد کودک در Dunsmuir و غیر انتفاعی در رد بلاف است که آنها را به فروش برساند.

یک بار آنلاین, فروش, فعال هستند, خریداران خواهد بود برنامه ریزی شده به طور متناوب به در آمده انتخاب کنید تا خرید خود را در همراهی با اجتماعی فاصله داشتیم.

مشیت به زودی جای دکمه خرید در وب سایت خود را برای مردم علاقه مند به خرید این گیاهان که شامل گوجه فرنگی, فلفل, بادمجان, کدو, خربزه, خیار, ریحان, سس گوجه فرنگی, توت فرنگی و سیب زمینی و همچنین گل و گیاهان بومی.

در این میان مردم با سوالات باید از تماس با این گروه در 530-215-1032 و یا ارسال یک ایمیل به لیست خود نام و شماره تلفن و ایمیل به office@providencegardensofhope.org. هر کسی که ایمیل هایی که آدرس ایمیلی را دریافت تنها پس از سفارش, سیستم, آنلاین, یک مشیت سخنگوی گفت.

میشل چندلر را پوشش می دهد دولت شهر و مسائل مربوط به مسکن برای ردینگ رکورد افکن/ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. او در توییتر دنبال کنید در @MChandler_RS تماس خود را در 530-225-8344 یا ایمیل خود را در michele.chandler@redding.com. لطفا برای حمایت از ما کل newsroom تعهد به خدمات عمومی و روزنامه نگاری با اشتراک امروز.tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن