جانباز ردینگ افسر پلیس دستگیر شده در ارتباط با ماری جوانا انبار مقامات اعلام

مت Brannon ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 7:11 PM EDT آوریل 4 سال 2020یک ردینگ بدنی پلیس دستگیر شد هفته گذشته پس از

توسط ABTINNEWS در 16 اردیبهشت 1399

یک ردینگ بدنی پلیس دستگیر شد هفته گذشته پس از آنکه مقامات در انبار با ماری جوانا و کوکائین و نزدیک به 60 ، 000 دلار به صورت نقدی.

سرجوخه اد گالو) خواهد Williams, 53, یکی از سه مظنون دستگیر شده توسط گشت بزرگراه کالیفرنیا به عنوان بخشی از این بررسی است. دو نفر دیگر شناسایی شدند که ردینگ ساکنان هدر ایتالیایی, توالت, 40 و مایکل خاکستری, 39, با توجه به آزادی مطبوعات.

CHP, Northern Division, رئیس الیزابت بارکلی گفت: تحقیقات آغاز شده و پس از یک شهروند مطلع مقامات ممکن است فعالیت های جنایی در یک انبار در یک unincorporated منطقه Shasta County است.

یک مارس 29 جستجو از انبار تبدیل شده تا 138 پوند از پردازش ماری جوانا 332 گیاهان ماری جوانا, 30 گرم از کوکائین دو سلاح گرم و $59,000 در ارز ایالات متحده آمریکا با توجه به آزادی مطبوعات از CHP.

Barkley نیست بحث در مورد دقیقا چگونه ویلیامز متصل به انبار و یا چگونه مقامات می دانست و خود را متهم به دخالت.

هیچ اتهامات جنایی شده اند در برابر ویلیامز در این مرحله با توجه به Shasta County District Attorney استفانی Bridgett. Bridgett گفت: این پرونده هنوز فرستاده شده است به دادستان در CHP برای تعیین اتهامات عنوان شده علیه.

"هنگامی که ما دریافت صورت از آن خواهد شد به عنوان به تمام موارد دیگر به عنوان قانون به طور مساوی برای همه" Bridgett گفت.

ردینگ رئیس پلیس لایحه <url> گفت: ویلیامز رزرو شده بود به شستا زندان شهرستان در روز چهارشنبه (مارس 29).

<url> گفت: ویلیامز قرار داده شده در پرداخت مرخصی اداری در انتظار نتیجه تحقیقات داخلی توسط RPD حرفه ای واحد از استانداردهای.

"من عمیقا ناراحت دستگیری سرجوخه اد گالو) خواهد ویلیامز برای کشت ماری جوانا و در اختیار داشتن ماری جوانا برای فروش" <url> گفت. "این نوع از رفتار مجرمانه به خصوص توسط یک مامور اجرای قانون سوگند به رعایت قانون نمی تواند و نمی خواهد تحمل بود."

<url> گفت: پس از یادگیری از دستگیری او درخواست کمک در مورد تحقیق و تفحص از مقامات فدرال.

هر گونه تعیین شده در مورد ویلیامز در RPD داخلی بررسی خواهد شد که هیچ تاثیری بر پتانسیل پرونده جنایی از دا در اتاق کار, پلیس گفت:.

بارکلی گفت: ویلیامز شده است با عنوان جرم جنایی مصاحبه در مورد اتهامات است اما می گویند اگر ویلیامز مراجعه به هر یک از این اتهامات است.

بارکلی گفت: CHP برای اولین بار مطلع در مورد امکان فعالیت های جنایی در انبار در مارس 6. او گفت: تحقیقات جنایی آغاز شد و در آوریل 27.

"ما surveilling. بدیهی است که ما تا به حال برخی از اطلاعات در مورد برخی از وسایل نقلیه مشکوک و برخی از فعالیت های اطراف انبار و آغاز شد که یک نقطه که در آن ما surveilling اساسا" Barkley گفت: وقتی پرسید که چه اتفاقی افتاده است که در 21 روز طول.

بارکلی گفت: این تحقیقات هنوز ادامه دارد.

پرسید که چگونه مظنون به یکدیگر متصل کیرمصنوعی کاهش یافته است ، او کاهش یافته است به ارائه یک انتظار از زمانی که اتهامات جنایی ممکن است واصل در این مورد.

Bridgett گفت: ویلیامز و دیگر متهمان آزاد شده اند از زندان خود را به عنوان وثیقه در صفر مطابق با ایالت اضطراری وثیقه اقدامات در اتصال به کوروناویروس.

پرسید که آیا وجود تضاد منافع در تعقیب کسی که ممکن است مانند بسیاری از افسران شده اند یک شاهد برای او دادستان Bridgett گفت: هیچ کدام وجود دارد.

"هیچ وجود ندارد. من می خواهم گفت, قانون رفتن به اعمال می شود به همان اندازه برای همه" او گفت:

بیشتر: پلیس: مرد مست با تفنگ ساچمهای دستگیر

بیشتر: خدمه بازیابی بدن از رودخانه ساکرامنتو در نزدیکی اندرسون رودخانه پارک

شهرستان سوابق نشان می دهد ویلیامز کرده RPD از اکتبر سال 2002.

"من درک می کنم این نوع رفتار می تواند به تضعیف جامعه اطمینان و اعتماد را در اداره پلیس" <url> گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. "من می توانم به شما اطمینان دهم ما نگه افسران ما به بالاترین استانداردهای اخلاقی و اخلاقی. این نوع از رفتار مجرمانه است و نه بازتابی از بقیه از ما فوق العاده سخت کار مردان و زنان در ردینگ اداره پلیس است."

مت Brannon را پوشش می دهد سیاست نظام عدالت کیفری و اخبار برای ثبت شوند. او را دنبال کنید در توییتر @MattBrannon_RS. حمایت از پوشش محلی و نگه دارید تا با شمال کشور برای عنوان کمی تا $1 در ماه است. مشترک شدن در امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن