UF پروب های رسانه های اجتماعی پست ها دیده می شود به عنوان نژادپرست

سارا نلسون و ملیسا مونتویا-اکمپو ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدامنتشر شده 3:05 PM EDT Jun 4, 2020دانشگا

توسط ABTINNEWS در 16 خرداد 1399

دانشگاه فلوریدا مقامات به دنبال اتهامات آینده نگر و ثبت نام دانش آموزان ارسال پیام های نژادپرستانه در رسانه های اجتماعی یک نگرانی اوج تظاهرات در سراسر کشور در پاسخ به مرگ جورج فلوید در دست افسران پلیس در مینه سوتا است.

آزادی Woodley, 17, به تازگی فارغ التحصیل از کیپ مرجان را مارینر دبیرستان بود و یک مسیر روشن به رویای خود را از تبدیل شدن به یک Gator. در حال حاضر که ممکن است تحقق نیست.

چرا که کسی که حفر کردن رسانه های اجتماعی پست از تقریبا دو سال پیش زمانی که پس از آن 16 ساله نوشته یک نژادپرست Instagram عکس که اشاره به دو دختران در کلاس خود را با عنوان خواندن "من واقعا سعی کنید بسیار سخت به یک فرد نژادپرست اما من قطعا هستم, وجود دارد هیچ انکار آن است."

پست منفجر کرد در رسانه های اجتماعی شنبه شب و تا به حال به دست آورد بیش از 400 عکس با جمعه. این باعث شده است که بسیاری از UF دانش آموزان به فشار برای دانشگاه به لغو Woodley پذيرش ارائه دهد.

دانشگاه های سراسر کشور اعلام کرده اند آنها لغو پذیرش دانشجو ارائه می دهد بیش نژادپرستانه رسانه های اجتماعی پست ها از جمله دانشگاه دنور و دانشگاه.

در بیانیه ای در وب سایت خود UD رهبران نوشت که کشور و دانشگاه هستند و در یک لحظه تعیین با اشاره به در سراسر کشور تظاهرات بیش از فلوید مرگ است.

UF مقامات می گویند آنها در حال بررسی بیش از یک مورد فراتر از Woodley است که باعث به هم بزنید در UF ق و توییتر موضوعات.

در مه 31, کالج UF از داروخانه توییتی از آن آگاه ساخته شد یکی دیگر از رسانه های اجتماعی و تعامل با نژادپرستانه و تهدید پیام گفته و نوشته شده توسط یکی از دانش آموزان خود را.

یک Facebook message گفتگو با خشونت زبان ادعا شامل دانشجو Shayne McKee شد ارسال شده در توییتر و برداشت بخار.

McKee گفت که او جمع آوری پول برای ائتلاف برای بی خانمان در فلوریدای مرکزی با فروش تجهیزات بدنسازی بیش از 30 سال پیش و گفتگو تبدیل شده گرم می شود زمانی که یک خریدار بالقوه ناراحت شد که McKee نمی خواهد قبول یک پیشنهاد است.

او گفت: "تصاویری از عکس ها که به نظر می رسد نشان می دهد او گفت: او می خواهم با استفاده از یک سیاه مرد سنگ مزار برای تفنگ هدف عمل شد و از متن گرفته شده و ویرایش شده است. McKee آورده اصلی گفتگو به UF اداره پلیس.

UF سخنگوی استیو اورلاندو گفت: این دانشگاه در بخش امور دانشجویی دفتر آگاه شد از تعداد انگشت شماری از پست ها در دو روز گذشته و بحث در جریان است در مورد آنچه عمل را در کنار.

اورلاندو کاهش یافته است به نظر در جزئیات ممکن است اقدامات UF می تواند با استناد به دانشجو محرمانه بودن قوانین است.

هربرت لاو, UF روزنامه نگاری مدرس و رئیس جمهور گذشته کشور ارتباط از روزنامه نگاران گفت: در این زمینه دانشگاه و جامعه است که یک فاکتور بسیار مهم.

"چه اتفاق می افتد قبل از اینکه شما به UF مهم است. چه اتفاقی می افتد در دبیرستان مسائل" لاو گفت.

"به عنوان یک روزنامه نگار من می خواهم به دانستن تمام حقایق است. اگر این یکی پست که یک چیز است. اگر وجود دارد gazillion از آنها دیگری است. به همین دلیل UF در حال بررسی است," لاو گفت.

"به طور کلی نظر مردم سخنرانی نفرت محافظت شده است با متمم اول قانون اساسی" گفت: خاک رس کالورت متمم اول قانون اساسی متخصص در کالج UF از روزنامه نگاری و ارتباطات است. "مردم حق دارند و توانایی شرکت, اما این بدان معنا نیست که آنها باید به وضوح آنچه جوان مردم می گویند می تواند دوباره به امد و شد زیاد آنها را مانند زمانی که آنها در حال استفاده به کالج."

کالورت اذعان کرد که در حالی که یک فرد ممکن است در قانونی آب داغ برای آنچه آنها می گویند آنها می تواند پیامدهای نقض یک دانشگاه منشور اخلاقی.

"شما باید مراقب باشید چه شما و آنچه شما می گویند حاضر به دلیل وجود دارد برای رفتن به یک رکورد دائم جایی," او گفت:.

در Woodley مورد رسانه های اجتماعی پست برای اولین بار آمد به نور در ژانویه سال گذشته پدرش تام Woodley گفت.

"ما راهپیمایی خود را به دفتر مدیر گفت:" تام Woodley که یک مطالعات اجتماعی معلم و مربی بیس بال در مارینر. "ما نژادپرست مردم است. این است که چنین نیست و این که چگونه آن را به تصویر کشیده است."

خانواده گفت: آنها دریافت کرده اند نفرت پر از پیام های آنلاین دختر خود را اشتباه. او همچنین تهدید به مرگ دریافت.

آزادی Woodley گفت که او به نام UF پذیرش مشاور در صبح روز چهارشنبه به صحبت کردن با آنها در مورد آنچه اتفاق افتاده است زمانی که او جوان تر بود.

"من نمی درگیر در هر نفرت" آزادی Woodley گفت. "من نژادپرست و من پر از نفرت است."

آزادی Woodley گفت که او عصبانی بود در زمان پست بود چرا که او به طور مداوم مورد آزار واقع شدند. Woodley, یک تیم اول دانشگاه یا دانشکده والیبال و بیسبال دارای توپ نرم, بازیکن, شد, یک ستاره در مارینر. او در بخشی از ملی افتخار جامعه هنر ملی افتخارات جامعه و همچنین کلاس 2020 معاون رئیس جمهور.

Woodley نیز انتظار می رود به یک سخنرانی به عنوان کلاس valedictorian در طول مراسم فارغ التحصیلی که لغو شد با توجه به همه گیر.

Woodley گفت: او ارسال شده پیام از خشم.

"هر انسانی می توانند گواهی دهند که شما می گویند و انجام کارهای خارج از خشم است که شما را تا پایان حسرت," او گفت:.

Woodley گفت که او تهدید به مرگ دریافت زمانی که پست اول شد و مردم او را فرستاده پیام های توهین آمیز آنلاین.

"این سخت بود برای مقابله با این سخت است که من reliving آن دوباره" Woodley گفت.

در زمان پس از او نوشته شده پیام Woodley گفت که او تا به حال گفتگو با مردم او جرم است و از آن آموخته.

"من در حال حاضر به عذرخواهی کرد," او گفت:. "این صادقانه بود."tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب