UCLA در اخبار 7 آوریل سال 2020

UCLA در اخبار لیست انتخاب شده اشاره از UCLA در جهان, اخبار رسانه های. برخی از مقالات ممکن است نیاز به ثبت نام

توسط ABTINNEWS در 24 فروردین 1399

UCLA در اخبار لیست انتخاب شده اشاره از UCLA در جهان, اخبار رسانه های. برخی از مقالات ممکن است نیاز به ثبت نام و یا اشتراک برای مشاهده. مشاهده بیشتر UCLA در اخبار.

میان ستاره ای دنباله دار Borisov دیگر در یک قطعه | Space.com

این دو قطعه در مورد به همان اندازه روشن است اما این بدان معنا نیست که آنها از معادل اندازه و گفت: UCLA ستاره شناس دیوید Jewitt که منجر مشاهدات جدید. "در واقع به نظر می رسد تقریبا هرگز به آن صورت" Jewitt گفت: Space.com با اشاره به مشاهدات مشابه از مادری متولد ستاره های دنباله دار. "معمولا هسته اصلی گرم کردن یک قطعه و قطعه ای کوچک است در مقایسه با هسته اصلی آن شامل یک بخش کوچکی از کل جرم" او گفت:. "اما از آنجا که آن را فقط کنده خارج از هسته آن را بسیار یخی. و یخ fizzes و sublimates مانند دیوانه ساخت آن را به یک تولید کننده خوب از گرد و غبار است."

صدا محور چرخش امواج | فیزیک

"این کار بسیار عالی است و فراهم می کند اطلاعات مهم در مورد استفاده از مکانیک برای کنترل مغناطیس به صورت پویا در مقیاس کوچک می گوید:" مواد مغناطیسی متخصص گرگ Carman از دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است. او می گوید که مکانیکی کنترل مغناطیس است که بیشتر انرژی کارآمد تر از روش های دیگر استفاده از Oersted زمینه یا spin-polarized جریان. علاوه بر برنامه های کاربردی ممکن است در اطلاعات حمل و نقل و محاسبات او پیش بینی با استفاده از میکرومتر-مقیاس مغناطیسی داخل موتور کوچک است که می تواند قدرت روبات های کوچک است.

کارشناسان پاسخ به سوالات در coronavirus | KPCC-FM "را دو"

"مردم باید زمانی که از آنها خارج می شود با پوشیدن ماسک پارچه ماسک — نه مراقبت های بهداشتی ماسک زیرا ما در تامین کوتاه مدت از آن. اما من فکر می کنم نگرانی این است که مردم هنوز هم به رسمیت شناخته است که شما واقعا نمی باید بیرون رفتن مگر اینکه آن را وظیفه ضروری" گفت: دانشگاه UCLA دکتر رابرت Kim-فارلی (approx. 17:00 علامت).

ماسک محافظت از هر کس | KTLA-تلویزیون

"به این دلیل است که این توصیه آمده است به خرس است که آنچه ما درک می کنیم در حال حاضر در مورد این ویروس این است که آن است که به احتمال زیاد قادر خواهید بود به تصویب سخنرانی قطرات," دانشگاه UCLA دکتر آنه Rimoin گفت. (Rimoin نیز در مصاحبه با Larchmont وزوز.)

محققان هشدار می دهند این مستند را از آن خود تلفات | ایسنا

افزایش نرخ بیکاری در طول رکود بزرگ می توانید مجموعه ای در حرکت یک اثر دومینو از کاهش درآمد اضافی استرس و شیوه زندگی ناسالم. کسانی که شکست در درآمد و بهداشت اغلب مردم زودتر می میرند گفت: تا von Wachter یک دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس استاد که تحقیقات تاثیر از دست دادن شغل. فون Wachter گفت: تحقیقات خود را از گذشته موج بیکاری نشان می دهد کارگران آواره می تواند از دست دادن به طور متوسط از یک سال و نیم از عمر.

UCLA دکتر ER: من بیماران مبتلا به مبارزه برای زندگی | CNN نظر

(تفسیر نوشته شده توسط دانشگاه UCLA Haig Aintablian) من شده اند اضطراری اتاق پزشک مقیم با UCLA برای دو سال گذشته از آموزش زیر برخی از با تجربه ترین و با نفوذ پزشکان در جهان است. من احساس ناراحتی تفکر از چالش هایی که ما طب اورژانس خانواده در حال رفتن به در یک یا دو هفته.

کاهش پرداخت كردن فراتر از مجموعه اجرایی | بازار

UCLA مدیریت پروفسور دیوید Lewin امید بیشتر شرکت خواهد شد این روش برای اولین بار قبل از برش شغل. "شما می توانید دقیقا همان کار کاهش هزینه هدف" او گفت:.

شهرستان, بهداشت عمومی مدیر L. A. نسخه دکتر Fauci | لس آنجلس تایمز ستون

"در این زمان بحران او را به انجام یک کار خوب نگه داشتن افراد مطلع و تلاش برای پیش بینی آنچه در آینده گفت:" [دانشگاه UCLA] دکتر جاناتان فیلدینگ که قبل فرر "و صادق بودن در مورد آنچه که او می داند و نمی داند."

چرا مردم با داشتن رویاهای رنگی در طول همه گیر | CNBC

از زنده رویاها و کابوس ها به افزایش سطح بی خوابی و بسیاری از مردم در حال مبارزه با خواب راست, در حال حاضر. این باعث می شود حس چون "ما سیمی برای بیدار ماندن در مواجهه با خطر" جنیفر مارتین روانشناس بالینی و عضو آکادمی آمریکایی طب خواب و استاد پزشکی در, دیوید گفن دانشکده پزشکی در UCLA می گوید CNBC آن را. "در راه است که آن را طبیعی به مبارزه با خواب در طول تمام انواع شرایط سخت و دشوار است."

Coronavirus میریزد نور در شکاف در دسترسی به اینترنت | اورنج کانتی ثبت نام

تحقیقات قبلی از حوادث نشان می دهد که حمایت اجتماعی می رود راه طولانی برای کاهش اثرات سوء بر سلامت روان با توجه به مریت شرایبر یک روانشناس در UCLA مرکز پزشکی که متخصص در تروما باعث شرایط اضطراری. اما در طول coronavirus همه گیر و نیاز به از بین بردن فرد-به-فرد تماس — شرایبر گفت: حمایت اجتماعی به مجازی, ساخت الکترونیکی ارتباط ضروری به "صاف منحنی" به صورت روانی تاثیر بحران. "ما باید تسهیل الکترونیکی حمایت اجتماعی برای کاهش استرس COVID و حس انزوا و تنهایی به خصوص برای کسانی که به تنهایی زندگی می کنند," شرایبر گفت: تشویق مجازی بازی تاریخ و برنامه ریزی Facetime چت بین مدرسه و همسالان.

برنامه ریزی برای دانش آموزان تا زمانی که بازگشایی مدرسه | به گزارش Hechinger

"این ویروس تشدید نابرابری های ما می دانستیم که وجود دارد قبل از. بچه ها که حداقل در حال گرفتن حداقل در حال حاضر گفت:" پدرو Noguera یک آموزش و پرورش استاد در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است. "آنها خواهد شد در واقع این کودکان که در حال یادگیری است ، اگر دولت جدی درباره سهام آن سعی خواهد کرد برای برخی از چیزهایی که برای رسیدگی به آن است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن