UCLA در اخبار 10 آوریل سال 2020

UCLA در اخبار لیست انتخاب شده اشاره از UCLA در جهان, اخبار رسانه های. برخی از مقالات ممکن است نیاز به ثبت نام

توسط ABTINNEWS در 23 فروردین 1399

UCLA در اخبار لیست انتخاب شده اشاره از UCLA در جهان, اخبار رسانه های. برخی از مقالات ممکن است نیاز به ثبت نام و یا اشتراک برای مشاهده. مشاهده بیشتر UCLA در اخبار.

چگونه افراد مبتلا به اوتیسم دوستی | علمی آمریکا

"اکثر کودکان مبتلا به اوتیسم فکر می کنم در مورد یک دوست و یا آنها را به آشنایان نزدیک. من فکر نمی کنم آنها friendless می گوید:" کانی Kasari یک روانشناس در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است که به مطالعه کودکان مبتلا به اوتیسم در جریان اصلی مدارس برای سال. اغلب با کیفیت از کودکان مبتلا به اوتیسم دوستی ضعیف است از نظر همراهی و پشتیبانی می کند. خود را در شبکه های اجتماعی نیز اغلب کوچک و مطالعات نشان می دهد.

مستاجران خود را پرداخت نمی کند بنابراین این صاحبخانه نیست جمع آوری اجاره | معاون

"این یک بحران واقعی است و ما باید به برخی از شفقت در اینجا گفت:" اریک Sussman یک استاد کمکی از املاک و مستغلات و حسابداری در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است که یک شریک مدیریت در یک شرکت املاک و مستغلات. "اما من فکر می کنم آن را در همه منافع مالی با هم کار کنند."

سریع سلامت کاهش COVID-19 بيمار شیشه پزشکان و پرستاران | ایسنا

سریع تبدیل به بدتر هستند به احتمال زیاد محصولات "بیش از حد فراوان" واکنش سیستم ایمنی بدن آن را به عنوان مبارزه با ویروس دکتر گفت: اتو یانگ, یک متخصص بیماری های عفونی در مرکز پزشکی UCLA در لس آنجلس.

Coronavirus مرگ و میر در میان Latinos به نظر می رسد کم اما داده های نازک | Los Angeles Times

یافته های جدید زد مقابله با فرضیات از کارشناسان بهداشت عمومی است که تمرکز بر روی جامعه لاتین. "اولین بار که من خواندن این نتایج من کاملا شگفت زده شده بود گفت:" آرتورو وارگاس Bustamante, استاد سیاستگذاری سلامت در UCLA و اضافه کرد که او انتظار می رود "که Latinos خواهد انجام بدتر در مقایسه با جمعیت سفید و واقعا نسبتا نزدیک به نتایج آمریکایی های آفریقایی تبار." (UCLA دیوید هایس-باتیستا نیز به نقل از.)

بازگرداندن ورزشی واقع بینانه و یا بی خطر است ؟ | Los Angeles Times

"من خواهد بود بسیار عصبی مورد نیاز هر ورزشی که آیا فوتبال یا بسکتبال یا حتی بیس بال گفت:" دکتر ریچارد جکسون سابق CDC رسمی و استاد بازنشسته در دانشگاه UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت عمومی. جکسون رد این ایده است که ورزشکاران حرفه ای و مناسب نگه دارید نوعی از "خارج شدن از زندان آزاد کارت" وقتی که می آید به کوروناویروس. "این است که نه فقط ساده قدیمی آنفولانزا," او می گوید.

Coronavirus تقاضا رانندگی است تا قیمت تخم مرغ | Los Angeles Times

قوانین سخت برای به اجرا درآوردن گفت: دیانا زمستان, دستیار مدیر رزنیک مرکز قانون مواد غذایی و سیاست در UCLA مدرسه قانون است. دولت دادستانی کل متکی به شکایات مصرف کنندگان برای اطمینان از اقلام ضروری از جمله مواد غذایی لازم نیست که بیش از 10 درصد قیمت به دست آوردن کلاه, او گفت:.

نژادی و نابرابری در مرگ و میر از COVID-19 | MSNBC "همه با Chris Hayes"

"این بیماری همه گیر است که اتفاق می افتد نه فقط در لوله های آزمایش. این اتفاق می افتد در جمعیت. و هنگامی که ما فکر می کنم در مورد راه هایی که در آن ویروس در جمعیت ما باید به در نظر گرفتن نابرابری که در حال حاضر وجود دارد" گفت: دانشگاه UCLA چاندرا فورد.

چه مدت طول خواهد همه گیر شرایط گذشته است ؟ | سی ان ان

"من فکر می کنم این دقیقا همان چیزی است سانجی بود فقط گفت که... ما ساخته شده بسیاری از دستاوردهای با داشتن واقعا خوب تلاش ملی در اجتماعی فاصله و انجام همه چیز ما می تواند به صاف منحنی. اما اگر ما شروع به باز کردن ما در حال رفتن به دیدن این اعداد ارتجاعی" گفت: دانشگاه UCLA آن Rimoin (approx. 4:20 علامت).

CDC سایت قطره راهنمایی در هیدروکسی کلروکین برای COVID-19 | ایالات متحده آمریکا امروز

"ما اغلب ضد ویروسی درمان (که امیدوار هستند) در لوله آزمایش و مدل های حیوانی. اما قبل از ما آن را به بیماران مبتلا به اعتماد به نفس ما واقعا نیاز به دیدن داده ها در انسان گفت:" جفری Klausner, یک استاد پزشکی و بهداشت عمومی در دانشگاه کالیفرنیا-لس آنجلس.

آخرین COVID-19 | KPCC-FM "AirTalk"

"من موافق با سازمان بهداشت جهانی که این تولیدی با استفاده از زمان ما است. واقعا ما نیاز به تمرکز بر روی مشکل و راه حل. آن را بسیار دشوار است. سازمان بهداشت جهانی وابسته به عضو به آن را با ارائه اطلاعات و منابع است. بنابراین آن را بسیار دشوار است برای آنها را به عمل به طور مستقل از فرد عضو" گفت: دانشگاه UCLA دکتر تیموتی آبجو.

یک روانشناس در سالم فرار از واقعیات | بوستون گلوب ستون

"به طور کلی وجود دارد [a] احساس راحتی [ما از] روایت است که برای عدم وجود یک کلمه بهتر از این جهان است. اگر آن را در مورد داستان های علمی تخیلی, اگر آن را در مورد فانتزی, سالم, فرار از واقعیات است و یک جزء در اینجا. ما به دنبال لحظات فقط جدا از تجربه ما و خودمان فرو بردن در دیگر روایات و داستان" گفت: دانشگاه UCLA Drea Letamendi.

متحده باید پیشنهاد موقت نوار مجوز در طول همه گیر | Law.com نظر

(تفسیر co-نوشته شده توسط دانشگاه UCLA جنیفر Mnookin) به عنوان برخی از کشورها در حال حاضر به رسمیت شناخته شده ژوئیه بار امتحان تقریبا قطعا نمی گیرد در این تابستان به عنوان برنامه ریزی شده. بهترین راه رو به جلو است که به صورت متحده حداقل به توافق دو سال مجوز موقت به قانون عمل به قانون فارغ التحصیلان مدرسه شرط است که عمل آنها تحت نظارت یک مجوز وکیل.

اضطراب در مورد کوروناویروس گسترده در L. A. شهرستان | KCRW-FM

نظرسنجی گرفته شده توسط محققان در دانشگاه UCLA Luskin دانشکده امور عمومی و بخشی از آن سالانه کیفیت زندگی بررسی. در این سال شامل چهار سوال در مورد کوروناویروس. مقامات می گویند آنها نظرسنجی 1500 نفر و پیدا کردم که تقریبا 80 درصد نگران هزینه های مالی از ماندن در خانه است.

نگاه کردن به درون در coronavirus تست | ان بی سی "امروز"

"همه نیاز به انجام تست دقیق در حجم بسیار بالا. این هرگز اتفاق افتاده است. ما هرگز تجربه یک بیماری همه گیر در این مقیاس که در آن ما نیاز به انجام این حد تست. و تولید کنندگان فقط کافی ندارد محصول که ساخته شده بود" گفت: دانشگاه UCLA Omai گارنر.

آماده شدن برای زایمان طول همه گیر | Los Angeles magazine

"بازدید کننده سیاست برای هر بیمارستان در حال تغییر بوده است می گوید:" دکتر Aparna Sridhar دانشیار استاد بالینی زنان و زایمان در UCLA دیوید گفن دانشکده پزشکی. در حالی که UCLA در حال حاضر محدود کردن بازدید کننده سیاست به یک شریک زندگی — آیا همسر doula, و یا در غیر این صورت — پزشکان را تشویق بیماران به استفاده از مجازی گزینه های مانند زوم FaceTime و یا سیستم عامل های دیگر. "ما درک می کنیم که آن را سخت برای بیماران بلکه برای امنیت خود ما به برخی از قوانین و ما در حال تشویق زنان به مردم وجود دارد و تقریبا هر دو در هنگام زایمان و پس از زایمان است."

کیفیت هوا در حال بهبود است | واشنگتن پست

با توجه به Yifang زو یک استاد در دانشگاه UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت لس آنجلس منطقه طولانی برای بدنام آن ترافیک و دود دیده است بهبود در کیفیت هوا در هفته های اخیر است که می تواند تا حدودی گره خورده به کروناویروس پاسخ. قبل از اقامت در خانه دستور صادر شد مارس 16, زو گفت: سازمان حفاظت محیط زیست شاخص کیفیت هوا که شامل چندین آلاینده های هوا از جمله NO2 و PM2.5 (از ذرات ریز) بود و در حدود 60 یا در "نسیم" رده. پس از آن بهبود یافته و در حدود 20 درصد و ثبت طولانی ترین کشش از "خوب" کیفیت هوا در ماه مارس دیده می شود پس حداقل 1995.

کالیفرنیا labs مد Covid-19 ماسک و هواکش | آمار

گلن Meyerowitz, یک سال اول رشته مهندسی برق فارغ التحصیل و دانشجو در UCLA شده بود از نزدیک پیگیری کروناویروس جدید از ماه ژانویه به دلیل برادر خود را یک بیماری عفونی همکار در بیمارستان عمومی ماساچوست در بوستون.... Meyerowitz, در حال حاضر کار با UCLA متخصص بیهوشی و امیدوار به دریافت دستگاه به استفاده بالینی در ماه.

کالیفرنیا اقدام اولیه در برابر COVID-19 تاخیر خروش در بیمارستان | CBC

دکتر رابرت Kim-فارلی است اپيدميولوژی استاد دانشگاه UCLA و همچنین به عنوان یک مقام سابق با مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری است. او هشدار در برابر زودرس خوش بینی. او می گوید وجود دارد ستار هنگامی که در مقایسه با وضعیت کنونی در کالیفرنیا بزرگترین شهرستانها و کابوس آشکار در نیویورک است. برای مثال او می گوید: در مقایسه با شهر نیویورک و لس آنجلس است بسیار کمتر متراکم شهری. (Kim-Farley نیز به نقل از لس آنجلس تایمز.)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب