دو سنت لوسی شهرستان کلانتر دفتر نمایندگان تست مثبت برای COVID-19 کلانتر اعلام

حداکثر Chesnes Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 12:35 PM EDT Jun 18, 2020ST. لوسی شهرستان و دو سنت لوسی شهرستا

توسط ABTINNEWS در 29 خرداد 1399

ST. لوسی شهرستان و دو سنت لوسی شهرستان کلانتر دفتر نمایندگان خود در انزوا پس از آزمایش مثبت برای coronavirus کلانتر کن ریمل پنج شنبه اعلام کرد.

هر دو مردان کسی است که مشغول به کار در سنت لوسی زندان شهرستان و دیگر در گشت و در مرخصی اداری با توجه به اعلام. آنها اولین آژانس به کارکنان قرارداد ویروس.

کلانتر دفتر کار در کنار FDOH به کشف که دو نمایندگان تماس گرفته و اخیرا با توجه به ریمل مژه و ابرو. آنها را به اطلاع آن دسته از افراد و آموزش آنها را به خود جدا برای دو هفته.

بیشتر: کروناویروس در ساحل گنجینه: آنچه شما نیاز به دانستن دوشنبه, ژوئن 18

بیشتر: کروناویروس در فلوریدا: آنچه شما نیاز به دانستن دوشنبه, ژوئن 18

از بعد از ظهر پنجشنبه 24 زندانیان در حال حاضر در سنت لوسی زندان شهرستان باید آزمایش مثبت برای این ویروس با توجه به آخرین COVID-19 داده های ارائه شده توسط کلانتر,. یکی زندانی است که هنوز هم در انتظار نتایج آزمون.

بیشتر: روزولت پل بسته شدن باعث ترافیک سنگین و تاخیر استوارت پلیس می گویند

در مجموع 114 زندانی شده اند تست شده برای COVID-19 در زندان داده ها را نشان می دهد. زندان زندانی جمعیت در حال حاضر در 1,187 نفر است.

به طور کلی این شهرستان شاهد افزایش 20 مورد جدید از روز شنبه با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت داده است. از زمان شروع این بیماری همه گیر St. Lucie شهرستان ثبت 1,057 موارد COVID-19.

سنت لوسی شهرستان نیز دیده می شود 40 و میر مرتبط با این ویروس FDOH داده ها را نشان می دهد. این بالاترین تک county مرگ و میر در گنج ساحل tri-county منطقه است.

کلانتر دفتر کار در کنار FDOH به کشف که دو نمایندگان تماس گرفته و اخیرا با توجه به ریمل مژه و ابرو. آنها را به اطلاع آن دسته از افراد و آموزش آنها را به خود جدا برای دو هفته.

بیشتر: "ما در بازی uncharted waters': FPL مدیران صحبت طوفان آماده سازی در میان همه گیر جهانی

دیگر کارکنان آژانس در حال حاضر در مرخصی اداری با توجه به اعلام.

"از آنجا که COVID-19 همه گیر شروع شد یکی از بدترین ترس بود که یکی از کارکنان ما خواهد قرارداد آن" ریمل مژه و ابرو گفت: در اعلام. "حتی با تمام لایه احتیاط ما اجرا این ویروس در بر داشت راه خود را به آژانس ما."

برای اخبار بیشتر به دنبال حداکثر Chesnes در توییتر اینجا را کلیک کنید.

حداکثر Chesnes است TCPalm اخبار خبرنگار Indian River County است. شما می توانید نگه دارید تا با حداکثر در توییتر @MaxChesnes ایمیل او را در max.chesnes@tcpalm.com و او را به یک تماس در 772-978-2224.

اگر شما مشترک با تشکر از شما. اگر نه, لطفا در نظر حمایت از کیفیت روزنامه نگاری محلی با عضویت اینجا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب