دو دانشکده علوم انسانی اعطا کمک هزینه های تحصیلی از آمریکا شورای جوامع

شورای آمریکایی از جوامع انتخاب دو دانشكده علوم انساني اعضای هیات علمی, خاویر Patiño Loira و دیوید کیم برای سال

توسط ABTINNEWS در 10 اردیبهشت 1399

شورای آمریکایی از جوامع انتخاب دو دانشكده علوم انساني اعضای هیات علمی, خاویر Patiño Loira و دیوید کیم برای سال 2020 برنامه کمک هزینه تحصیلی.

امکان وقف های مختلف افراد و نهادها از جمله بنیاد اندرو دبلیو ملون و موقوفه ملی برای علوم انسانی, برنامه جوایز کمک هزینه های تحصیلی به محققان در علوم انسانی و علوم اجتماعی است. همراهان دریافت کمک های مالی برای تکمیل تحقیقات خود در طی شش تا 12 ماه مداوم.

Loira است دستیار پروفسور اسپانیایی و پرتغالی. انتزاعی خود را با عنوان "تیز ذهن: استعاره و فرقه ابتکار و خلاقیت در عصر علم (1639-1654)," ارائه پیشنهاد خود را به بررسی بیشتر نقش "conceits" در حال حاضر روز بحث و گفتگو در مورد هندسه اپتیک و پزشکی است. Loira کار را کشف می کند که چگونه این مفاهیم را تحت تاثیر قرار و شکل نوشتن و نظریه پردازان.

کیم استادیار زبان آلمانی. انتزاعی خود را با عنوان "وحشی شهروندان: یک Occluded تاریخ Rightlessness در مدرنیته" جزئیات پیشنهاد خود را به بررسی ریشه های این جانور یک غیر سیاسی بودن و شهروند بالاترین شکل سیاسی آژانس. کیم کار را بررسی حضور این حیوان صفت شهروندان در هنر و ادبیات و فیلم و جایی که آنها در خدمت به نماد مبارزات تحریک شده توسط استعمار و ظلم جابه جایی زیر حوادث شدید و یا بحران های مالی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب