دو شکایات انتخاباتی به نوبه خود حرارت در شهرستان مارتین ملک ارزیاب مسابقه

جاشوا جزایر Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 8:49 PM EDT Jul 10, 2020مارتین کانتی — جنی زمینه مواجه است دو انت

توسط ABTINNEWS در 21 تیر 1399

مارتین کانتی — جنی زمینه مواجه است دو انتخابات شکایت در مسابقه برای ملک ارزیاب یکی ظ توسط حریف خود, Kelli شیشه لیتون.

یکی بود زمینه با وزارت فلوریدا اجرای قانون و از سوی دیگر با فلوریدا کمیسیون انتخابات. نه شکایت کرده است و در عین حال مورد بررسی قرار گرفت.

Fieldsdenied هر گونه تخلف عمدی.

FDLE تایید آن است که بررسی شکایت سخنگوی Gretl Plessinger گفت. اگر یک شکایت است در بر داشت به شایستگی تحقیق و تفحص ممکن است به دنبال.

شیشه لیتون شکایت شامل تبادل ایمیل بین مزارع و اقامت در آن زمینه کمک های مالی مقیم کیمبرلی DiCondina معافیت برای یک عقب افتاده ملموس بازگشت از حدود 2000 دلار. زمینه مدیر ملموس ملک شخصی در ملک ارزیاب ،

ایمیل سوابق ارائه شده به FDLE شیشه ای لیتون نشان می دهد DiCondina آغاز شد و او در ژوئن 26 ایمیل به زمینه گفت: "امیدوارم که همه چیز خوب است و مبارزات انتخاباتی آرام می گذرد."

او سپس می پرسد برای معافیت.

DiCondina از نخل شهرستان اهدا $50 به زمینه های مبارزات انتخاباتی در ژوئن 10, با توجه به گزارش مالی مبارزات انتخاباتی.

"بر اساس نامه من را در نظر آن را یک نامه توضیحی برای دیر بنابراین ما خواهد اعطای معافیت" زمینه نوشت 14 دقیقه بعد.

زمینه گفت که او تحت درمان DiCondina مانند صدها نفر از کسب و کارهای دیگر در شهرستان مارتین که ثبت اواخر به دلیل مسائل مربوط به کوروناویروس. زمینه گفت پسوند صادر شده برای مسائل مربوط به COVID-19.

"همه ما باید برخی از نشانه ای به دلیل COVID" زمینه روز جمعه گفت. "هر روز ما شده ایم گرفتن ایمیل."

زمینه اشاره کرد او در پاسخ به DiCondina نظرات در مورد وضعیت او به کمپین.

شیشه لیتون گفت او در دیدار با عضو شورای دولتی و فساد واحد از وزارت فلوریدا اجرای قانون جمعه. او گفت که او مجاز نیست به افشای هر گونه اطلاعات بیشتر.

جداگانه شکایت علیه زمینه با فلوریدا کمیسیون انتخابات توسط Martin شهرستان ساکن جسی Nasianceno ادعا میکند زمینه نقض قانون دولت برای مبارزات انتخاباتی خود را نشانه.

زمینه' نشانه ها گم شده کلمه "برای" بین "جنی زمینه" و "مارتین املاک شهرستان تقویم" Nasianceno ژوئن 29 شکایت متحده است.

قانون دولت اجازه می دهد تا تنها امتیازهای به تبلیغات سیاسی بدون کلمه "برای" به منظور جلوگیری از دلالت فرد در حال اجرا است برای انتخاب مجدد.

زمینه دوم در فرماندهی در تقویم اموال خود را در حال اجرا است موفق لورل کلی که بازنشسته است.

زمینه تاکید کرد این اولین بار است که مبارزات انتخاباتی او را اجرا کنید.

او را به خود جلب کرد و مقابل او نه دانستن فهم و outs از ناآشنا اساسنامه به شیشه لیتون فقدان تجربه در ارزیابی اموال زمینه است.

"او می خواهد این کار از اموال ارزیاب برای یک کار او می داند که مطلقا هیچ چیزی در مورد" زمینه گفت. "چه شما فکر می کنم که رفتن به منجر شود؟"

جاشوا سلیمان است که ناظر و دولت خبرنگار را پوشش Martin County است. شما می توانید او را در رسیدن به 772-692-8935 یا joshua.solomon@tcpalm.com. پشتیبانی محلی ما روزنامه نگاری.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب