سعی کنید پیانو مجازی, نقاشی درس با این ردینگ هنرمندان در حالی که شما در حال اقامت در خانه

جسیکا Skropanic ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 11:00 AM EDT May 8, 2020معلم پیانو Conica Patnaik ساعتهای دانش آموزا

توسط ABTINNEWS در 25 فروردین 1399

معلم پیانو Conica Patnaik ساعتهای دانش آموزان خود را', انگشت, در حالی که او به آنها گوش فرا بازی از طریق FaceTime و زوم.

Patnaik یکی از چندین شمال کشور معلمان که نقل مکان کرد تا هنر و موسیقی درس های آنلاین برای دانش آموزان در کالیفرنیا اقامت در خانه سفارش دهید.

هنرمند و هنر معلم Lura ویلهلم نیز آموزش از ردینگ صفحه اصلی.

"من به مردم اجازه می دهد به درک آنها هنرمند و آنها را انتخاب کنید و را انتخاب کنید آنچه آنها خود را در بوم" ویلهلم گفت: از روز شنبه جریان آنلاین نقاشی جلسات. "من می خواهم آنها را به من ایده را از آن خود کنند."

آموزش آنلاین است کار را به خوبی برای دانش آموزان Patnaik قصد دارد یک سری از زنده رسیتال در زوم را برای لغو سالانه خود را مارس در شخص رسیتال.

ساخت سوئیچ به آنلاین فرمت های است که شیب منحنی یادگیری ارزش نوردی در دراز مدت و همچنین در طول اقامت در خانه سفارش Shasta County شورای هنر بازیگری مدیر آگاتا Maruszewski گفت. این کمک خواهد کرد که شمال کشور هنرمندان رسیدن به مخاطبان جدید می شود و خود را طرفداران.

آن را "قرار دادن مقدار زیادی از فشار بر هنرمندان به دوباره اختراع خود را در دنیای دیجیتال" او گفت:.

ویلهلم تا به حال شخصی و همچنین حرفه ای, دلیل برای ایجاد جامعه آنلاین نقاشی کلاس.

"من فکر می کردم که مردم ممکن است احساس مانند آنها محدود در خانه چیزی برای نگاه به جلو به" ویلهلم گفت. این که چگونه او احساس می کرد پس از تمام ورزش های مورد علاقه او و هنر حوادث لغو شد.

ناامید کننده ترین بود لغو Shasta County هنر شورای دانشجویی هنر نمایش در تالار شهر در ماه مارس است. ویلهلم که می آموزد هنر در دانشگاه مقدماتی مدرسه گفت: دانش آموزان خود را نا امید شدند ،

سپس U-آمادگی خود را بسته آن دانشگاه. ویلهلم منتقل کلاس های خود را به یوتیوب برای دانش آموزان خود را به نگه دارید تا با درس های خود را. اینها به روی عموم باز هم, او گفت:. رفتن به https://bit.ly/34aMBM4.

"ما اتمام سرامیک واحد قبل از مدرسه تعطیل," او گفت:, اما کار با خاک رس در خانه است و یک چالش برای برخی از دانش آموزان است. "در حال حاضر ما در حال انجام یک نقاشی واحد (آنلاین)."

ویلهلم شنبه رنگ شب در خلیج لاک پشت موزه نیز لغو شد تا او شروع به livestreaming رنگ شب البته در بعد از ظهر (2-4 بعد از ظهر) در روزهای شنبه.

در حالی که ویلهلم معمولا نشان می دهد با استفاده از رنگ اکریلیک روی بوم و شرکت کنندگان می توانند با استفاده از هر گونه رنگ و مداد رنگی و یا رسانه های دیگر بر روی کاغذ یا مقوا. اکریلیک و رنگ و روغن و پاستل یا مداد رنگی بهترین هستند.

جلسات باز هستند به هر کسی مبتدیان به هنرمندان با تجربه. گذشته رنگ شب تم شامل هنوز هم زندگی نقاشی می succulents و پرندگان. بازدید ویلهلم Facebook صفحه برای آینده رنگ شب تم در https://www.facebook.com/lurasartstudio/.

هنرهای تجسمی نیست و تنها رسانه است که آشنایی خود را به آنلاین آموزش.

Patnaik شده است تدریس خصوصی پیانو کلاس های خارج از خانه ردینگ برای 26 سال و در کشور هند قبل از آن. او همچنین به تدریس در مدارس از جمله روز جدید آکادمی و شستا منشور آکادمی.

برای سال, دختر و پسر خواست Facebook جانباز به آموزش کلاس های آنلاین. او می گفت که در اطراف آن مدتی. پس از آن در ماه مارس, مدارس مجبور شدند تا از نزدیک با توجه به coronavirus بحران است.

"قبل از پناهگاه در محل منظور من آموزش آنها (دانش آموزان) با دستکش و ماسک در" او گفت:.

Patnaik آغاز مجازی درس با منشور دانش آموزان است. کسانی که در نظر گرفتن درس های خصوصی هم می خواستم دستورالعمل های آنلاین, او گفت:. در حال حاضر او حاضر دانش آموزان در محدوده سنین از 5 تا 78 سال است.

ادامه مطلب:

  • مارک Beauchamp: چگونه من بعد از مرکز شهر خوردن شراب خواری را نگاه پس از coronavirus بحران عبور می کند
  • لیست 100+ ردینگ رستوران باز برای منظقه وانت, تحویل, درایو-از طریق

Patnaik پذیرش دانشجویان جدید در تمام سطوح از تجربه. هزینه 120 دلار برای چهار 30 دقیقه درس. دانش آموزان باید خود را پیانو یا صفحه کلید. تماس 223-6580 به برنامه کلاس.

هر دو ویلهلم و Patnaik امیدوار کلاس خود را به اقامت در خانه دوره کمتر ترسناک و بیشتر غنی سازی.

"من در تلاش بود برای پیدا کردن چیزی برای نگاه به جلو به, و برای دیگران به نگاه به جلو به" ویلهلم گفت.

جسیکا Skropanic است ویژگی های خبرنگار برای ثبت افکن/ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. او را پوشش می دهد شیوه زندگی و سرگرمی داستان و هفتگی هنر ویژگی d.یک.t.e. او در توییتر دنبال کنید @RS_JSkropanic و on Facebook. تاریخ جسیکا در خارج! و نه کال تفریح Facebook ، برای حمایت و حفظ این کار لطفا با عضویت در امروز. با تشکر از شما.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن