مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید خشونت مینیاپولیس تظاهرات بی احترامی جورج فلوید حافظه توییتر برچسب 'تیراندازی' جیر جیر به عنوان "ستایش خشونت'

اردن کولور سیتی ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 3:09 PM EDT 29 مه سال 2020به عنوان مینیاپولیس اداره پلیس 3r

توسط ABTINNEWS در 10 خرداد 1399

به عنوان مینیاپولیس اداره پلیس 3rd حوزه ساختمان سوخته اوایل جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد در توییتر در تماس تلفنی با شهردار این شهرستان "بسیار ضعیف" و گفت که "اراذل و اوباش هستند dishonoring حافظه جورج فلوید."

در یک صدای جیر جیر فقط قبل از ساعت 1 صبح مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نمی تواند ایستاده به عقب و تماشای این اتفاق می افتد به یک شهر بزرگ آمریکایی."

"در مجموع فقدان رهبری" مغلوب ساختن پیشی جستن است. "هر دو بسیار ضعیف رادیکال چپ شهردار یعقوب فری, دریافت عمل خود را با هم و به شهرستان تحت کنترل و یا ارسال خواهد شد در گارد ملی و کار درست انجام شود."

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین با نام بردن از غارتگران که آسیب دیده و کسب و کار های متعدد بیش از چند روز گذشته. یک AutoZone فروشگاه راه اندازی شد در آتش شب چهارشنبه و هدف اعلام شده آن بسته شدن بیش از 20 مکان در منطقه "تا اطلاع ثانوی" پس از یک فروشگاه و غارت شد.

"این اراذل و اوباش هستند dishonoring حافظه جورج فلوید, و من نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد" مغلوب ساختن پیشی جستن است و اضافه کرد که او گفته بود به رژیم صهیونیستی است. تیم Walz و به او گفت که "نظامی است که با او تمام راه را. هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود. با تشکر از شما!"

توییتر بعد از قرار دادن منافع عمومی توجه کنید که صدای جیر جیر.

"این صدای جیر جیر نقض توییتر قوانین مورد ستایش خشونت است. اما توییتر تعیین کرده است که آن را ممکن است در منافع عمومی برای صدای جیر جیر به باقی می ماند در دسترس" رسانه های اجتماعی شرکت ارسال شده است.

"نه عدالت بدون صلح': معترضان نقض مینیاپولیس پلیس حوزه در پی جورج فلوید مرگ

در یک کنفرانس خبری در اوایل جمعه, فری گفت که او غافل از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها و پرسید: یک خبرنگار به عنوان خوانده شده آنها را به او.

پاسخ او: "ضعف امتناع از مسئولیت برای اقدامات خود را. ضعف است که با اشاره انگشت خود را در کس دیگری در طول زمان بحران" شهردار گفت: قابل توجه تریبون در یک نقطه. "دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می داند هیچ چیزی در مورد قدرت مینیاپولیس. ما قوی به عنوان جهنم است. این مشکل مدت زمان ؟ بله. اما شما بهتر بود لعنتی مطمئن شوید که ما میخوایم از این طریق دریافت کنید."

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از ظهر جمعه به نظر می رسد به راه رفتن در توییت خود از یک شب که در آن او گفت: "هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود." این عبارت برای اولین بار توسط میامی رئیس پلیس والتر Hedley در سال 1967 که تهدید و سرکوب "اوباش" به او گفته شد بهره گیری از جنبش حقوق مدنی.

"غارت منجر به تیراندازی و به همین دلیل یک مرد به ضرب گلوله کشته شد در مینیاپولیس در شب چهارشنبه یا نگاه به آنچه اتفاق افتاده فقط در لوئیزویل با 7 نفر نشان می دهد. من نمی خواهم این اتفاق می افتد و این چیزی است که بیان قرار داده و از شب گذشته به معنی" او هنوز توییتی.

"از آن سخن گفته شد به عنوان یک واقعیت و نه به عنوان یک بیانیه است. این بسیار ساده است هیچ کس باید هر گونه مشکل با این دیگر از آن متنفر و کسانی که به دنبال علت مشکل در رسانه های اجتماعی. افتخار حافظه جورج فلوید!"

معاون رئیس جمهور مایک پنس در زمان های مختلف تن در بعد از ظهر جمعه توییتهایی.

"دعاهای ما با خانواده جورج فلوید و نماز ما نیز با خانواده Ahmaud Arbery در گرجستان," او نوشت: در یک صدای جیر جیر اشاره به مینه سوتا مورد و فوریه تیراندازی مرگ یک سیاه هل دهنده در گرجستان است. "ما باید تحمل نژادپرستی در امریکا است. ما باید تحمل خشونت با الهام از نژاد پرستی. و به عنوان رئیس جمهور تهمت و گفت: عدالت در خدمت خواهد شد."

پنس نیز گفت: آمریکایی ها حق دارند به "اعتراض مسالمت آمیز" و محکوم خشونت "علیه اموال یا اشخاص."

تظاهرات علیه خشونت پلیس و تبعیض نژادی شده اند مداوم در پی مرگ فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس پس از یک افسر سفید دوخته و او را به زمین زیر زانو خود را در روز یادبود.

تنش ها تشدید پنج شنبه شب به صبح جمعه, رسیدن به نقطه جوش هنگامی که معترضان به دست اورد دسترسی به این حوزه را وادار ماموران برای تخلیه و تنظیم چندین آتش سوزی با توجه به MPD.

تظاهرات و خشونت نیست فقط یک مشکل در مینیاپولیس. خشونت را در شهرها از جمله نیویورک و دنور و Louisville, Kentucky.

روز چهارشنبه تهمت خطاب مرگ فلوید برای اولین بار گفتن خبرنگاران او برنامه ریزی شده برای دریافت "گزارش کامل" در این حادثه که او به عنوان یک "بسیار غم انگیز رویداد است."

در روز پنج شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا طراحی شده – در تئوری – به آن را آسان تر به شکایت شرکت رسانه های اجتماعی مانند توییتر روز پس سایت قرار داده شده یک واقعیت را بررسی کنید برچسب در دو توییت خود.

منظور خواستار تغییر در قوانین و مقررات که سپر اجتماعی در شرکت های رسانه ای از مسئولیت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نمی تواند انجام دهد که خود را در آن. این تغییرات تنها می تواند توسط سازمان های مستقل و در نهایت دادگاه.

تهمت و تهدید کرده است که به نوعی تنبیه کردن رسانه های اجتماعی شرکت برای سال ادعای آنها به دنبال سرکوب محافظه کار نمایش و حتی تلاش برای نفوذ 2020 انتخابات است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره ناودان توییتر جمعه پس از وب سایت متصل برچسب دیگری به یکی از توییت خود.

"توییتر در حال انجام هیچ چیز در مورد همه دروغ & تبلیغ قرار داده توسط چین و یا چپ رادیکال حزب دموکرات. آنها را هدف قرار داده اند و جمهوری خواهان و محافظه کاران و رئیس جمهور ایالات متحده است. بخش 230 باید لغو توسط کنگره است. تا زمانی که آن را تنظيم خواهد شد!"

رشاد رابینسون رئیس جمهور عدالت نژادی, گروه, رنگ, تغییر, انتقاد از رئیس جمهور در بیانیه ای به ایالات متحده آمریکا امروز.

"رئیس جمهور توییتهایی انتقال همان زشتی و عمیق نفرت نژادی است که دروغ در حمایت از کل دولت" رابینسون گفت. "از پلیس به همه گیر جمهور تهمت همیشه درمان سیاه زندگی به عنوان یک بار مصرف و به عنوان سیاسی غرفه. آنچه که او نتواند به درک این است که معترضان در مینیاپولیس, Louisville, شهر نیویورک و آتلانتا و دیگر شهرستانها در سراسر ایالات متحده در پاسخ به این تکرار پیام است که زندگی ما مهم نیست به کسانی که در قدرت."

صدای شما را شنیدم.: Join our Facebook group: 'در سراسر راهرو در سراسر کشور.'

کمک: استیو Kiggins کورتنی سوبرامانیان جان Fritze دیوید جکسون و جین Onyanga-Omara ایالات متحده آمریکا امروزtinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن