مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ای برای بازگشایی پارک های ملی به عنوان coronavirus محدودیت سهولت

Nicquel تری الیس ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 12:41 PM EDT Apr 23, 2020پارک های ملی خواهد بود بازگشایی ب

توسط ABTINNEWS در 4 اردیبهشت 1399

پارک های ملی خواهد بود بازگشایی بلافاصله پس از بسته شدن برای هفته ها شامل گسترش coronavirus جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چهارشنبه اعلام کرد.

"با تشکر از ما پیشرفت های قابل توجهی در برابر نامرئی دشمن من خوشحال تا اعلام کند که در خط با دولت من را راهنمایی برای باز کردن امریکا دوباره ما آغاز خواهد شد به بازگشایی ملی ما پارک ها و زمین های عمومی برای مردم آمریکا به لذت بردن از" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک روز زمین مراسمی در کاخ سفید چمن. "که می شود بسیار هیجان انگیز; ما یک مقدار زیادی از زمین به باز کردن بیش از حد. مردم در حال رفتن به بسیار خوشحال است."

مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام می آید به عنوان متحده شروع به استراحت و محدودیت هایی که مجبور به تعطیلی پارک ها و کسب و کارهای دیگر که در نظر گرفته شد غیرضروری میان coronavirus بیماری همه گیر.

رئیس جمهور نمی بحث در مورد یک جدول زمانی و یا برنامه ریزی برای بازگشایی پارک. این هم معلوم نیست چه اتفاقی خواهد افتاد به پارک در کشورهای که نه آرام خود را به اقامت در خانه سفارش نشده است.

ماندن از هم جدا با هم: یک پلیس نشان می دهد و نان و مراقبت از خود برای کمک به شما در مقابله با این بیماری همه گیر

وزیر کشور دیوید برنارد توییتی شنبه بود که او متعهد به همکاری با فرمانداران و مقامات بهداشت عمومی "به تدریج بازگشایی ما پارک های ملی در یک شیوه ای امن برای مردم آمریکا یک بار دیگر لذت ببرید."

خدمات پارک های ملی بسته شده است بسیاری از پارک های آن از جمله یلو و گراند کانیون در هفته های اخیر در تلاش برای محافظت از کارکنان و بازدید کنندگان از گسترش coronavirus. برخی از پارک های باقی مانده باز با استفاده محدود از فضاهای باز.

پارک تعطیلی: این دولت ملی و امکانات بسته شد با توجه به شیوع کروناویروس

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برنامه ای برای بازگشایی پارک نقد دریافت کرده است از برخی از گروه ها از جمله ائتلاف برای حفاظت از آمریکا در پارک های ملی است.

"ما درک می کنیم که رئیس جمهور مشتاق به بازگشایی ما پارک های ملی و سهم ما که تمایلات" رئیس ائتلاف فیل فرانسیس در بیانیه ای گفت. "این پارک باید باز قبل از ایمنی از خدمات پارک های ملی, کارکنان, concessionaires داوطلبان و سایر همکاران از جمله کسانی که در دروازه جوامع می تواند تضمین. و نه قبل از ما ظرفیت لازم است برای حفاظت از منابع ما. این شامل کافی کارکنان حفاظت فردی, تجهیزات و آموزش کارکنان."

بازگشایی پارک معنا نیست که مردم باید خود را اجتماعی فاصله عادات در حالی که در خارج از منزل.

کارشناسان پزشکی توصیه به انجام فعالیت در فضای باز با مردم تنها در خانواده خود و ماندن 6 فوت دور از همسایگان و یا دیگران در حوزه عمومی است.

Coronavirus بسیار مسری می کنند در هوا برای ساعت ها و در برخی از سطوح به مدت سه روز و می توان به راحتی توسط قطرات از کسی سرفه

"همه چیز شما می توانید انجام دهید برای نگه داشتن آن از گسترش بیشتر واقعا در حال رفتن به نجات زندگی," دکتر گفت: Sean اولری از آکادمی اطفال آمریکا' کمیته بیماری های عفونی.

ماسک و بیشتر: من هنوز هم می توانید برای یک پیاده روی اجرا تحت ماندن در خانه دستور ؟ من باید یک ماسک?

راهنمایی: چه فعالیت های در فضای باز در حال امن برای انجام در طول شیوع کروناویروس?tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن