مغلوب ساختن پیشی جستن لغو جکسون بخشی از کنوانسیون حزب جمهوری خواه برنامه ریزی شده برای ماه اوت با توجه به COVID

جان Fritze کورتنی سوبرامانیان و مایکل کالینز ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 6:34 PM EDT Jul 23, 2020واشنگت

توسط ABTINNEWS در 3 مرداد 1399

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پنج شنبه اعلام کرد او لغو جکسون بخشی از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه است که برنامه ریزی شده بود در ماه آینده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس عمده شکست در تلاش خود را به انرژی خود تلاش پیشنهاد برای انتخاب مجدد.

"زمان برای این رویداد درست نیست" مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید در آخرین جلسه این ویروس. "وجود دارد هیچ چیز مهم تر است در کشور ما از نگه داشتن مردم ما امن است."

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او را تحویل اظهارات به طور رسمی قبول حزب نامزدی برای رئیس جمهور ارائه شده اما هیچ جزئیات در جایی و یا زمانی که آن اتفاق خواهد افتاد. ناگهانی تصمیم گرفت نه تنها توجهی به مبارزات انتخاباتی خود اما همچنین سوالات مطرح شده در مورد رئیس جمهور را روایت است که این کشور آماده است برای بازگشایی, برای کسب و کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کنوانسیون نمایندگان هنوز هم جمع آوری در کارولینای شمالی که در آن کسب و کار رسمی کنوانسیون تعیین شد به اتفاق و به طور رسمی معرفی او برای انتخاب مجدد. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که اعلام برنامه های اضافی در روزهای آینده.

"من هنوز هم یک کنوانسیون سخنرانی در فرم های مختلف اما ما نمی بزرگ, شلوغ, کنوانسیون" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "من عمیقا در مورد مردم فلوریدا و در همه جا دیگری رک و پوست در این کشور و حتی در جهان خواهد بود که در آینده به دولت است. و من نمی خواهم به انجام هر کاری برای آن ناراحت."

انفجار coronavirus موارد در فلوریدا – دولت گزارش افزایش شدید در COVID-19 مرگ و میر – بعد-از-حد معمول انتخاب جکسون تا به حال شک و تردید در این حزب توانایی برای تشکیل این رویداد بزرگ وجود دارد به هواداران. ایالات متحده آمریکا امروز گزارش این ماه که کنوانسیون سازمان به دنبال محدود کردن رویداد.

بیشتر: جمهوریخواهان ترس coronavirus را مجبور پوسته پوسته شدن و برگشت مغلوب ساختن پیشی جستن فلوریدا کنوانسیون

مقامات جمهوری خواه اعلام کرد در ماه گذشته که برنده خواهد حرکت بالاترین-پروفایل سخنرانی از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه از جمله خود به جکسون از شارلوت پس از کارولینای شمالی فرماندار دموکرات روی کوپر تحمیل یک پناهگاه در محل سفارش است که می تواند به محدود ساخته شده برای تلویزیون رویداد.

در نشانه ای از اختلال به عنوان خواهان درهم به سازماندهی فلوریدا رویداد جکسون کلانتر یک جمهوری خواه نگرانی در این هفته در مورد کمبود بودجه برای چهار رویداد روز بود که انتظار می رود را به هزاران نفر از مردم را به شهر.

بیشتر: 'ما نمی توانیم با حمایت از این' جکسون کلانتر می گوید کنوانسیون نگرانی

"می تواند وجود دارد هیچ چیز مانند گذشته ما کنوانسیون متاسفانه" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "این یک جهان متفاوت است و آن را برای در حالی که کمی."

مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب به خبرنگاران برای بار سوم در چند روز پس از اعلام او خواهد راه اندازی مجدد جلسات روزانه بر روی این ویروس است که به حالت تعلیق در ماه آوریل است. مغلوب ساختن پیشی جستن است با استفاده از مشخصات بالا در جلسات به مشتری جلب کردن تلاش برای تحریک تولید واکسن تشویق به پوشیدن ماسک و هشدار می دهند که این بیماری همه گیر بدتر شده است.

مقامات بهداشت عمومی گزارش روز شنبه که 4 میلیون نفر در آمریکا شده بود با این ویروس آلوده شده و کارشناسان بر این باورند که تعدادی از موارد است که در واقع بسیار بالاتر است. در ضمن تقریبا 150000 نفر در آمریکا فوت کرده اند از coronavirus.

بیشتر: ایالات متحده بازدید 4 میلیون نفر از COVID-19: نگاهی به نقاط عطف و موانع

دقیقه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت به جلسه اتاق رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: از همکاران خود را که در مجلس سنا جمهوریخواهان درباره توافق "در اصل" با دولت در دور دیگری از ویروس های مرتبط با محرک اقتصادی. مک کانل گفت که او انتظار می رود رهبران را ارائه جزئیات در اوایل هفته آینده.

قانونگذاران قفل شده در مذاکرات برای هفته بیش از دور دیگری از کمک های اقتصادی. مک کانل اعلام شد افزایشی – عمده مبارزه سیاسی خواهد بود مبارزه بین سنا جمهوری خواهان و دموکرات ها – گرفتن جمهوری خواهان در همان صفحه به عنوان کاخ سفید مشاهده شده است به عنوان اولین گام مهم.

در چهارشنبه تهمت و سرزنش چشمگیر سربازان ارتش ایالات متحده coronavirus موارد در افراد جوان که با حضور در سراسر کشور بازداشت معترضان به خشونت پلیس, تابستان, تعطیلات یک "افزایش قابل توجهی در سفر" و مهاجران عبور از مرز ایالات متحده و مکزیک حتی اگر خود مشاوران نیز نسبت به افزایش برخی از ایالت' اوایل reopenings.

کمک: Khrysgiana Pineda جوی پادگان.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن