گرمسیری طوفان گونزالو مسیر پیش بینی شده آهنگ

جنیفر Sangalang ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 8:26 AM EDT Jul 24, 2020**این داستان شامل مسیر و پیش بینی و ردیابی

توسط ABTINNEWS در 3 مرداد 1399

**این داستان شامل مسیر و پیش بینی و ردیابی طوفان گرمسیری گونزالو با توجه به National Hurricane Center. بررسی برای به روز رسانی.**

از ساعت 8 صبح جمعه گرمسیری طوفان گونزالو بود و انتظار می رود را به طوفان گرمسیری شرایط به جنوب جزایر بادگیر در روز شنبه.

• محل سکونت: 580 کیلومتری جنوب جزایر بادگیر

• حداکثر پایدار باد: 60 مایل در ساعت

• حرکت: غرب در 15 mph

در ساعت 8 صبح مرکز گرمسیری طوفان گونزالو غرب در حال حرکت بود در نزدیکی 15 مایل در ساعت. یک سوی غرب به غرب-northwestward حرکت با افزایش رو به جلو با سرعت می رود که از طریق آخر هفته. پیش بینی مسیر مرکز گونزالو را رویکرد جنوبی جزایر بادگیر امشب و پس از آن حرکت می کند در سراسر جزایر در روز شنبه و شرقی دریای کارائیب در روز یکشنبه. حداکثر پایدار باد نزدیک به 60 مایل در ساعت با بالاتر gusts. برخی از تقویت است که هوا در طول روز بعد یا دو و هنوز هم وجود دارد شانس گونزالو هفتم به نام طوفان 2020 کومودو می تواند تبدیل به یک طوفان — اول از فصل قبل از رسیدن به جزایر بادگیر. تضعیف است و انتظار می رود پس از گونزالو حرکت به دریای کارائیب و طوفان است که انتظار می رود به پراکنده تا اواسط هفته آینده.

گونزالو کوچک tropical cyclone. گرمسیری-طوفان-نیروی باد گسترش بیرون تا 25 مایل از مرکز.

بررسی برای به روز رسانی.

قبلی طوفان گونزالو بود یک دسته 4 طوفان در اکتبر سال 2014 که زده برمودا. این Saffir-Simpson طوفان باد در مقیاس برآورد پتانسیل صدمه به اموال در 1 تا 5 امتیاز, بر اساس یک طوفان را پایدار سرعت. طوفان با برچسب دسته 3 و بالاتر در نظر گرفته عمده به دلیل پتانسیل خود را برای از دست دادن قابل توجهی از زندگی و آسیب. شش نفر از طوفان گونزالو در سال 2014.

آن را غیر معمول نیست برای طوفان به تکرار نام. سازمان جهانی هواشناسی را انتخاب طوفان به نام چند سال پیش بر اساس معیارهای اکید. اگر یک طوفان است به خصوص مرگبار یا پر هزینه و سپس نام خود را "بازنشسته" توسط WMO و یکی دیگر جایگزین. در سال های اخیر WMO بازنشسته به نام مایکل ماریا متی و ایرما.

طوفان پایگاه داده: پیگیری فعال طوفان در اقیانوس اطلس

نام شما در لیست هستید؟: از آرتور به Wilfred در اینجا لیستی از طوفان نام برای سال 2020 فصل

در زیر ساحلی ساعت و هشدارها را به عنوان به خوبی به عنوان پیش بینی مخروط برای گونزالو. آب و هوا کارشناسان و هواشناسان گاهی اوقات مراجعه به هوا مخروط به عنوان "موجود از عدم قطعیت است." آن را شامل احتمالی مسیر طوفان مرکز اما نشان نمی دهد به اندازه طوفان با توجه به National Hurricane Center. شرایط خطرناک رخ می دهد خارج از مخروط.

آخرین راه: Gonzalo

نمی توانید ببینید نقشه ؟ کلیک کنید اینجا.

پیش بینی سرعت باد: Gonzalo

NHC فراهم می کند اولین معقول زمان ورود گرمسیری-طوفان نیروی باد. این پیش بینی ها به طور خودکار به روز شده توسط آژانس.

نمی توانید ببینید نقشه بالا ؟ کلیک کنید اینجا.

طوفان طبقه بندی: آنچه یک دسته 5 طوفان دسته 4 دسته 3 به دسته 2 دسته 1?

کمک: دویل برنج, ایالات متحده آمریکا امروزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب