طوفان گرمسیری رود به فرم در خلیج مکزیک بعد از امروز; که در آن خواهد شد نامشخص باقی مانده است

Cheryl McCloud Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:17 PM EDT Jun 2, 2020یک طوفان گرمسیری است که پیش بینی برای ت

توسط ABTINNEWS در 13 خرداد 1399

یک طوفان گرمسیری است که پیش بینی برای توسعه در جنوب خلیج مکزیک بعد از امروز.

در حال حاضر گرمسیری, افسردگی, سه, سیستم شناور شرق و غرب در خلیج کامپچه در اوایل صبح امروز آوردن تهدید کننده زندگی سنگین باران و جاری شدن سیل بیش از بخشهایی از مکزیک و مرکزی امریکا با توجه به ساعت 5 مشورتی از National Hurricane Center.

  • محل سکونت: 170 کیلومتری غرب Campeche, مکزیک
  • حداکثر پایدار باد: 35 مایل در ساعت
  • جنبش: غرب در 2 مایل در ساعت
  • بعدی برنامه ریزی مشاوره: ساعت 8 صبح

ساعت 5 مرکز گرمسیری افسردگی سه واقع در 170 کیلومتری غرب Campeche, مکزیک.

افسردگی است که در حال حرکت به سمت غرب نزدیک 2 مایل در ساعت. افسردگی است که هوا به آرامی حرکت غرب-جنوب غرب و یا جنوب این بعد از ظهر و امشب و پر پیچ و خم بیش جنوب خلیج کامپچه از طریق اواخر روز چهارشنبه.

پیش بینی مسیر مرکز سیکلون است و پیش بینی می شود در نزدیکی سواحل جنوبی خلیج کامپچه امشب از طریق پنج شنبه.

حداکثر پایدار باد در نزدیکی 35 مایل در ساعت با بالاتر gusts.

بیشتر: شلوغ فصل طوفان و بیماری همه گیر کوروناویروس "یک زمین شناسی سناریو'

بیشتر: گرمسیری رود NOAA می گوید تا 19 به نام طوفان ممکن است

آهسته تقویت است که انتظار می رود طی چند روز آینده و افسردگی هوا برای تبدیل شدن به یک طوفان گرمسیری بعد از امروز.

افسردگی گرمسیری سه رود که به تولید 10 تا 20 اینچ باران با مقادیر جدا شده از 25 اینچ در بخشهایی از ایالات مکزیک از سس فلفلی تاباسکو, Veracruz و کامپچه.

اگر سیستم توسعه به عنوان انتظار آن خواهد بود که سوم به نام طوفان 2020 فصل طوفان Cristobal. فصل طوفان اجرا می شود از تاریخ 1 ژوئن از طریق Nov. 30.

دو طوفان قبل از تشکیل رسمی آغاز فصل: توفان آرتور در 16 ماه مه و طوفان گرمسیری برتا در مه 27. برتا محصل در کارولینای جنوبی است.

که در آن خواهد گرمسیری افسردگی سه برود ؟

طوفان مرکز مشاوره ساکنان سواحل خلیج فارس به نظارت بر طوفان از طریق هفته و مطمئن شوید که آنها باید یک طوفان برنامه در محل اما هشدار داد این است که خیلی زود به پیش بینی دقیقا همان جایی که از آن خواهد شد.

متورم مرتبط با افسردگی را ممکن است افزایش خطر ابتلا به قوی تبدیل جریان همراه آلاباما و شمال غرب سواحل فلوریدا در اواخر این هفته و در تعطیلات آخر هفته با توجه به خدمات ملی آب و هوا موبایل/Pensacola.

بیشتر: فروش تعطیلات مالیاتی کمک خواهد کرد که شما صرفه جویی در پول به عنوان شما آماده

گرمسیری افسردگی است که سرچشمه در شرق اقیانوس آرام و طوفان گرمسیری آماندا قبل از ریزش زمین در Guatemla است بیش از آب گرم به اندازه کافی به حمایت از تقویت.

Southerly نسیم به احتمال زیاد به طور مستقیم گرمسیری سیستم شمالی دور از مکزیک و مرکزی خلیج مکزیک اواخر این هفته با توجه به AccuWeather.

چگونه به سرعت و تا چه حد گرمسیری از ویژگی های حرکت های شمال در اواخر این هفته و اوایل هفته آینده ممکن است تعیین کند که در آن حملات بعدی زمین.

"اگر آن مسابقات شمال در اطراف این زمان فشار بالا منطقه تضعیف شده است ممکن است آمار مرکزی سواحل خلیج فارس شاید در نزدیکی لوئیزیانا در اوایل بعد از ظهر یکشنبه و یا دوشنبه شب گفت:" دن Kottlowski, AccuWeather بالا طوفان ،

"اگر آن را با تاخیر بالا فشار هوا به بازسازی بیش از مرکزی و جنوب شرقی ایالات متحده در این آخر هفته که می تواند نیروی سیستم به سمت تگزاس مدتی در اوایل هفته آینده."

حتی اگر آن ممکن است به افسردگی ممکن است حرکت به جنوب مکزیک و تضعیف برای یک زمان قابل توجهی وجود دارد شانس است که می تواند بعد از حرکت شمالی خلیج مکزیک که در آن می تواند تقویت و حرکت به سوی ایالات متحده با توجه به AccuWeather هواشناسان.

جاری شدن سیل یک نگرانی عمده اگر طوفان کاهش می یابد و پس از مهاجرت به ایالات متحده در هفته آینده اگر چه قدرت دقیق و پیگیری از سیستم است که هنوز مشخص نیست این دور از گفت AccuWeather هواشناسان.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن