طوفان گرمسیری کریستوبال در مورد ریزش زمین در مکزیک; عوامل متعددی بر ایالات متحده تاثیر

Cheryl McCloud ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 8:06 AM EDT Jun 3, 2020طوفان گرمسیری کریستبل نزدیک بود به ساخت ریزش

توسط ABTINNEWS در 14 خرداد 1399

طوفان گرمسیری کریستبل نزدیک بود به ساخت ریزش زمین در سواحل مکزیک با 60 مایل در ساعت-بادها با توجه به ساعت 8 صبح مشورتی از National Hurricane Center.

  • موقعیت: 25 مایلی شمال غربی شهر سیوداد دل کارمن, مکزیک
  • حداکثر پایدار باد: 60 مایل در ساعت
  • حرکت: جنوب شرقی در 3 مایل در ساعت
  • بعدی برنامه ریزی مشاوره: 11 a. m.

انتظار می رود فلوریدا اثرات از کریستوبال در این زمان شامل متورم با افزایش خطر قوی جریان های پاره ساحل فرسايش و ممکن ساحلی جاری شدن سیل همراه آلاباما و Northwest Florida beaches با توجه به خدمات ملی آب و هوا موبایل/Pensacola.

بیشتر: شلوغ فصل طوفان و بیماری همه گیر کوروناویروس "یک زمین شناسی سناریو'

آن را هنوز هم خیلی زود به تعیین بالقوه دیگر اثرات آب و خدمات گفت: اما پیش بینی مسیر طوفان محل آن را بین تگزاس و لوئیزیانا و یا فلوریدا تکدی روز جمعه یا اوایل هفته آینده هواشناسان گفت.

در ساعت 8 صبح در مرکز طوفان گرمسیری کریستبل بود واقع در 25 مایلی شمال غربی شهر سیوداد دل کارمن, مکزیک با توجه به National Hurricane Center.

کریستوبال در حال حرکت به سمت جنوب شرقی نزدیک به 3 مایل در ساعت و این حرکت عمومی است که انتظار می رود ادامه این صبح به دنبال به نوبه خود به سمت شرق این بعد از ظهر.

حرکت به سمت شمال-شمال شرق و شمال رود که پنج شنبه و جمعه.

بیشتر: گرمسیری رود NOAA می گوید تا 19 به نام طوفان ممکن است

پیش بینی مسیر این مرکز به صلیب جنوبی خلیج کامپچه ساحل بعد از امروز و حرکت داخلی بیش شرقی مکزیک امشب و پنجشنبه.

این مرکز است که هوا را به حرکت به عقب در طول خلیج کامپچه پنج شنبه شب و جمعه.

حداکثر پایدار باد نزدیک به 60 مایل در ساعت با بالاتر gusts. گرمسیری-طوفان-نیروی باد گسترش بیرون تا 60 مایل از مرکز.

بیشتر: گرمایش جهانی است که ساخت طوفان قوی تر مطالعه می گوید:

تدریجی تضعیف پیش بینی است در حالی که مرکز باقی می ماند داخلی اما restrengthening است که انتظار می رود پس از کریستبل به عقب حرکت می کند بیش از آب پنج شنبه شب و جمعه.

حداقل مرکزی فشار گزارش شده توسط یک نیروی هوایی طوفان شکارچی هواپیما 994 مگابایت است.

کریستبل است انتظار می رود را 10 تا 20 اینچ از بارش باران برخی از مناطق احتمالا گرفتن 25 اینچ به برخی از مناطق مکزیک.

که در آن خواهد کریستبل بعدی بروید ؟

در کوتاه مدت کریستبل است که انتظار می رود به ریزش زمین در مکزیک قبل از ساخت یک حلقه و دوباره وارد خلیج مکزیک که در آن پیش بینی شده است برای به دست آوردن قدرت و شروع حرکت به سمت ایالات متحده آمریکا

چگونه به سرعت و تا چه حد کریستبل حرکت شمال در اواخر این هفته و اوایل هفته آینده ممکن است تعیین کند که در آن حملات زمین بعد با توجه به AccuWeather هواشناسان.

"اگر آن مسابقات شمال در اطراف این زمان فشار بالا منطقه تضعیف شده است ممکن است آمار مرکزی سواحل خلیج فارس شاید در نزدیکی لوئیزیانا در اوایل بعد از ظهر یکشنبه و یا دوشنبه شب گفت:" AccuWeather طوفان کارشناس دن Kottlowski.

"اگر آن را با تاخیر بالا فشار هوا به بازسازی بیش از مرکزی و جنوب شرقی ایالات متحده در این آخر هفته که می تواند نیروی سیستم به سمت تگزاس مدتی در اوایل هفته آینده."

جاری شدن سیل بیش از ایالات جنوبی در صدر فهرست اولیه نگرانی اگر کریستبل را به جلو پیشرفت کند پس از مهاجرت به ایالات متحده در هفته آینده اگر چه قدرت دقیق و پیگیری از سیستم است که هنوز مشخص نیست این دور از AccuWeather گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن