وزارت خزانه داری می گوید اولین coronavirus محرک چک رفته اند و بسیاری از دریافت پرداخت توسط مارس 15

مایکل کالینز و Christal هایس ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 6:45 PM EDT May 14, 2020واشنگتن – سرویس درآمد

توسط ABTINNEWS در 26 فروردین 1399

واشنگتن – سرویس درآمد داخلی شروع به توزیع محرک چک تا 1200 دلار به میلیون ها نفر از آمریکایی ها به عنوان دولت فدرال تلاش می کند به تکان خوردن اقتصاد بازگشت به زندگی در میان ویرانی از coronavirus بیماری همه گیر.

اول چک تحویل داده شد از طریق واریز مستقیم در روز جمعه و دهها میلیون نفر خواهد آنها را ببینید به نظر می رسد در حساب های بانکی خود را توسط چهار شنبه, با توجه به وزارت خزانه داری.

برخی از 50 میلیون به 70 میلیون آمریکایی در حال انتظار برای دریافت خود را چک از طریق پرداخت مستقیم توسط مارس 15, با توجه به وزارت خزانه داری. کسانی که نه ارائه IRS با اطلاعات حساب بانکی را دریافت مقاله بررسي در پست الکترونیکی است که می تواند طولانی تر هر چند این بخش راه اندازی یک پورتال در وب سایت خود را که اجازه می دهد تا آمریکایی ها به ورودی خود را پرداخت مستقیم اطلاعات به سرعت گرفتن پول.

دولت توزیع چک های زیر جدید 2.2 تریلیون دلار بهبود اقتصادی بسته است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در ماه گذشته.

ذخیره بهتر صرف بهتر: پول راهنمایی و مشاوره در حال تحویل به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا

نه هر کس است یک بررسی: در اینجا خواهد شد که از سمت چپ از $1,200 coronavirus محرک پرداخت

چک طراحی شده برای ارائه یک تزریق پول نقد به اکثر آمریکایی ها و احیای اقتصاد در میان coronavirus بحران است. بهبود بسته همچنین شامل وام, کمک های مالی و معافیت های مالیاتی برای کسب و کار نیز وضعیتی وخیم از اقتصادی و عواقب ناشی از این بیماری همه گیر.

در زیر محرک جدید قانون افراد با یک تنظیم درآمد ناخالص $75,000 یا کمتر واجد شرایط برای یک بار پرداخت تا 1200 $($2,400 مشترک اظهارنامه مالیاتی) و 500 دلار برای هر فرزند واجد شرایط. کسانی که با کم و یا هیچ بدهی مالیاتی نیز دریافت خواهد کرد $1,200 ($2,400 به صورت مشترک می گرداند).

پرداخت شروع به فاز برای آمریکایی ها که درآمد بیش از 75000 دلار یا $150,000 برای بازگشت مشترک. پرداخت فاز به طور کامل به صورت تک filers با درآمد بیش از $99,000, $136,500 برای سرپرست خانوار filers با یک فرزند و $198,000 مشترک filers با کودکان است.

نه هر کس است واجد شرایط برای یک محرک را بررسی کنید. کسانی خواهد شد که از سمت چپ شامل بسیاری از دانش آموزان برخی از سالمندان و افراد معلول و مهاجران که آیا یک شماره امنیت اجتماعی. پدر و مادر از نوزادان متولد شده در سال 2020 باید صبر کنید تا سال آینده به ازای هر فرزند تخفیف پس از پرداخت بر اساس اظهارنامه مالیاتی ثبت شده در هر سال 2018 یا 2019.

ممکن است تاخیر: IRS' کهنه فناوری می تواند تاخیر تحویل 1200 $coronavirus محرک چک کارشناسان هشدار می دهند

کم درآمد افرادی که نیازی به اظهارنامه مالیاتی دو سال گذشته به دلیل آنها به دست آورده کمتر از 12000 دلار خواهد بود واجد شرایط برای یک محرک را بررسی کنید. اما آنها نیاز به ارائه IRS با برخی از اطلاعات را به آژانس می تواند خود را محاسبه تخفیف و می دانم که در آن به ارسال آن.

IRS راه اندازی یک وب پورتال است که اجازه خواهد داد که غیر filers به ثبت نام برای یک محرک. کسانی که به طور معمول نمی اظهارنامه مالیاتی می توانند با مراجعه IRS.gov و نگاه به صورت "غیر Filers: وارد کردن اطلاعات پرداخت در اینجا." وجود دارد آنها می توانند با ارائه اطلاعات خود از جمله شماره امنیت اجتماعی, نام, آدرس و وابستگان. IRS استفاده خواهد کرد که اطلاعات به تایید واجد شرایط بودن خود را و ارسال آنها را به یک محرک پرداخت.

مایکل کالینز را پوشش می دهد کاخ سفید است. رسیدن به او را در توییتر @mcollinsNEWS.

بیشتر چک? خطر پرداخت؟: چه چیز دیگری می تواند در آینده coronavirus کمک بسته است ؟tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب