گنج در سواحل شهرستانهای واجد شرایط برای مراقبت در, قانون حمایت برای کسب و کارهای کوچک

جاشوا جزایر Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:12 PM EDT Jun 5, 2020به عنوان بسیاری از فلوریدا باز می شود تا ب

توسط ABTINNEWS در 17 خرداد 1399

به عنوان بسیاری از فلوریدا باز می شود تا به مرحله 2 از آن طرح بهبود کسب و کارهای کوچک در ساحل گنجینه همچنان به دنبال کمک به دولت برای کمک به آنها را از طریق رکود اقتصادی از سه ماه گذشته است.

ساکنان و صاحبان کسب و کار کوچک ممکن است شنیدن در مورد بودجه فدرال Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل شناخته شده به عنوان مراقبت در عمل هنوز هیچ گنج در سواحل شهرستان واجد شرایط برای پول نقد.

مراقبت عمل است برای شهرستانهای با جمعیت بیش از 500 ، 000 و این که تنها 13 دولت در فلوریدا. در میان آنها همسایه بروارد و پالم بیچ شهرستان ترک برخی با این تصور که گنج ساحل دولتها هستند'ty در تلاش برای گرفتن یک تکه از پای.

"ما نمی توانیم اجازه دهید کسب و کار ما فکر می کنم ما اهمیتی نمی دهند و یا فکر می کنم ما تمایلی برای کمک به, از آنجا که ما انجام دهد و" جوآن Goodrich, مدیر اجرایی توسعه کسب و کار هیئت مدیره شهرستان مارتین گفت: در ایمیلی به اعضای هیئت مدیره.

گودریچ توضیح داد که مارتین کانتی مانند سنت لوسی و رودخانه شهرستان است و در یک "نقطه ضعف قابل توجهی" از آنجا که از اندازه جمعیت آن به دست آوردن COVID-19 امداد بودجه.

هفته گذشته مارتین شهرستان با ارسال نامه ای به رژیم صهیونیستی. ران DeSantis, درخواست از دولت برای پیدا کردن یک راه برای توزیع پول به شهرستانهای کوچکتر که در آن mom-and-pop مغازه ها در حال مبارزه. مدیر Taryn Kryzda گفت که او امیدوار است فرماندار می تواند توزیع مجدد پول از دولت دریافت به شهرستان دولت.

توسعه کسب و کار تخته در منطقه در حال تلاش برای جمع آوری اطلاعات از کسب و کارهای کوچک در چه مسائل خاص آنها در حال پیدا کردن که در حال صدمه زدن به برنامه های خود برای بازگشایی شده است.

بیشتر: مارس بیکاری نزدیک به سه برابر در ساحل گنجینه از ماه مارس میزان زوم به 13.6%

گنج ساحل نرخ بیکاری برای ماه آوریل بود 13.6% جدید ترین داده های موجود است. شدید پرش می آید پس از منطقه دچار رکورد بیکاری پایین اعداد.

در شهرستان مارتین اکثر مشاغل از دست داده بودند و کم درآمد زمینه برجسته ترین خدمات مواد غذایی و خرده فروشی با توجه به توسعه کسب و کار هیئت مدیره.

در شهرستان مارتین 95 درصد از کسب و کارهای کوچک, کسب و کار, Goodrich گفت: معنی آنها کمتر از 20 کارمند.

برخی او گفت: در حال مبارزه با جریان نقدی مسائل پس از آن است که عمل مشترک برای حفظ ذخایر بزرگ است. با به اندازه کافی محرک به آنها را بیش از قوز کردن مانند مراقبت در عمل پول آن می تواند نقش زیادی در تعیین آینده خود را.

"این قابل توجه برای یک کسب و کار کوچک مبتنی بر اقتصاد مانند ماست و قطعا بقیه Treasure Coast" Goodrich گفت. "این نان و کره و ما باید بیشتر از نان است."

جاشوا سلیمان است که ناظر و دولت خبرنگار را پوشش Martin County است. شما می توانید او را در رسیدن به 772-692-8935 یا joshua.solomon@tcpalm.com. پشتیبانی محلی ما روزنامه نگاری.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب