گنج در سواحل شهرستانهای چند اینچ از باران با مناطق مارتین گرفتن 11 اینچ

ملیسا E. Holsman و سارا مارینو Treasure Coast, روزنامهانتشار: 10:26 PM EDT Jun 4, 2020زمین خیس است آسمان اغلب

توسط ABTINNEWS در 16 خرداد 1399

زمین خیس است آسمان اغلب پر از رعد و برق ابرها و تهدید بیشتر باران می تواند بیشتر از جاری شدن سیل به ویژه در سخت ضربه Martin County است.

برخی از مناطق شهرستان مارتین دریافت بیش از 11 اینچ از باران روز شنبه به تنهایی با توجه به خدمات ملی آب و هوا در ملبورن.

بارش برآورد شد 2.78 اینچ در هر ساعت.

بیشتر: گنج ساحل می بیند باران و آب گرفتگی جاده ها

در طول دو روز گذشته در شهرستان سنت لوسی, این منطقه دریافت شده بین 3 تا 5 اینچ از بارش باران. برخی از جدا شده لکه کردم تا 5 و نیم اینچ است.

Indian River County, تجربه کرده, کمتر, بارش حدود 1 تا 3 اینچ عمدتا در جنوب Vero Beach, هواشناس کوین رودریگز را تایید کرد.

"آنها در حدود 1 و نیم تا 2 اینچ از بارش باران در ورو بیچ از آنچه که ما بین ساعت 8 صبح و 10 صبح (پنج شنبه)" او گفت:.

بیشتر باران انتظار می رود از طریق آخر هفته, سرویس ملی آب و هوا صادر شده است سیل دیده بان برای بخشی از شرق و مرکزی فلوریدا — از جمله هند رودخانه سنت لوسی و مارتین استان ها از طریق پنج شنبه بعد از ظهر.

سیل دیده بان ممکن است تمدید شود به عنوان طوفان رول را از طریق به اوایل هفته آینده رودریگز گفت.

"که اساسا کل فلوریدای جنوبی شبه جزیره" او گفت:. "ما تا به حال مقدار قابل توجهی از بارش باران به ویژه در ساحلی شهرستان مارتین و سواحل جنوبی سنت لوسی شهرستان در برخی از مناطق است."

در دو هفته گذشته 20 تا 24 اینچ از باران راکت جدا شده و لکه های, باعث زمین به "فراتر از اشباع," او گفت:.

"شما یک وضعیت که هرگونه بارش باران می تواند منجر به جاری شدن سیل نگرانی" او هشدار داد. "هرگونه بارندگی را که وضعیت بدتر است."

Martin County مدیریت اضطراری مقامات گزارش داد جاری شدن سیل به ده ها جاده ها از استوارت به مرگت چرا که از روز چهارشنبه بارش باران های سنگین. برخی از جاده های صعب العبور بودند, با آب بالا.

پنج شنبه, Martin County دیدم کمتر باران از یکشنبه اما ده ها تن از خیابان countywide باقی مانده بخشی از آب گرفتگی یا بسته به دلیل بیش از حد آب.

رانندگان شنبه به آرامی waded از طریق چند اینچ از آب است که بخشی از آب گرفتگی خیابان ها و پیاده رو. در تلاش برای رانندگی از طریق آب برخی از رانندگان ساخته شده u-turns در هنگام نزدیک شدن به بالا-مناطق آب.

کلاغ Millette از شهرستان مارتین گفت: "او شگفت زده شد مقدار باران در نزدیکی خانه اش.

"من به یاد داشته باشید از دیدن این مقدار باران در این زمان از سال به طور معمول," او گفت:. "چند هفته گذشته شده است و بسیاری از جاری شدن سیل و نوع آن از یک مقدار دیوانه."

Millette که با این نسخهها کار در شیشه صفر زباله مغازه در استوارت گفت: کسب و کار بسته شده در اوایل روز شنبه حدود 3 بعد از ظهر به دلیل جاری شدن سیل در این منطقه است.

جاری شدن سیل در سراسر یکشنبه بود آنقدر شدید Martin County Sheriff خواهد اسنایدر به حال نمایندگان رول بالا-آب خودرو امداد و نجات برای کمک به رشته رانندگان است.

این سازمان همچنین با استفاده از فورد F-250 و فورد F-350 کامیون برای نجات حدود 40 نفر روز شنبه با آب گرفتگی وسایل نقلیه.

به همین دلیل مرطوب ؟

آن را فلوریدا فصل مرطوب به طوری که مقدار باران نیست بی سابقه رودریگز گفت: اما آن را بیشتر نادر بسیار بارندگی در یک دوره کوتاه است.

"این بعد از ظهر روزانه رگبار و رعد و برق به طور کلی آنچه که ما می بینیم هر روز," او گفت:.

یک هجوم عمیق گرمسیری رطوبت از کارائیب دادند جنوبی بادها کشیده این همه رطوبت به منطقه, او گفت:.

"و ما در حومه طوفان گرمسیری کریستوبال" او افزود: "این کمک به فشار همه که رطوبت از کارائیب به منطقه ما."

او در مقایسه این هفته بارندگی به مارس 2018 که گنج در سواحل دریافت 15 تا 20 اینچ از بارش باران بیش از دو هفته است.

در این سال بوده است مرطوب تر از نرمال از اواسط اردیبهشت به بعد با توجه به داده ها از سرویس ملی آب و هوا نشان می دهد که بارندگی و درجه حرارت افزایش به عنوان موج گرمسیری رطوبت در نهایت طوفان گرمسیری آرتور و برتا شرق به شمال شرقی فلوریدا.

آن را کمک کرد به لگد کردن در اوایل شروع به فصل مرطوب در سراسر منطقه به خصوص در نیمه دوم ماه مه تولید بارش بالغ و بالاتر از حد نرمال است.

ممکن است بارندگی:

  • ورو بیچ دریافت 6.53 اینچ از بارش باران در ماه بود که 3.17 اینچ بالاتر از نرمال.
  • فورت پیرس دریافت 9.08 اینچ از بارش باران در ماه بود که 5.25 اینچ بالاتر از نرمال. این رتبه به عنوان 7th کمترین بارندگی در مجموع ممکن است برای ثبت در این سایت با سوابق قصد بازگشت به سال 1901.
  • استوارت دریافت 14.33 اینچ از بارش باران برای ماه که صفوف به عنوان 2nd کمترین بارندگی در مجموع ممکن است برای ثبت در این سایت با سوابق قصد بازگشت به سال 1935.

منبع: خدمات ملی آب و هوا ملبورن

ملیسا E. Holsman و سارا مارینو در حال شکستن خبرنگاران, برای TCPalm و گنج ساحل روزنامه ها. شما می توانید به او برسد در melissa.holsman@tcpalm.com. او نویسنده و شرکت میزبان از شرایط نامشخص یک جنایت واقعی پادکست. شما می توانید رسیدن به سارا در توییتر @saradmarino یا ایمیل خود را در Sara.Marino@tcpalm.com.

اگر شما یک مشترک با تشکر از شما. اگر نه تبدیل شدن به یک مشترک برای دریافت آخرین اخبار.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن