گنج ساحل وکلای افتخار برای 50 سال از کانون وکلای فلوریدا عضویت

پل Ivice ویژه به ساحل گنجینه روزنامه هامنتشر شده 2:11 PM EDT Jun 20, 2020شش گنج ساحل وکلای مدافع از جمله پدر ر

توسط ABTINNEWS در 31 خرداد 1399

شش گنج ساحل وکلای مدافع از جمله پدر رییس جمهور پیشین از نوار فلوریدا و رئیس سابق قاضی 19 قضایی مدار بودند در میان 394 ایالت افتخار برای 50 سال عضویت فعال جمعه در نوار فلوریدا مجازی کنوانسیون.

تعداد 50 سال آفرین صعود به 394 در این سال از 375 سال گذشته — بیش از دو برابر 165 افتخار تنها هفت سال پیش و بازتاب Baby Boomer برآمدگی و فلوریدا سریع جمعیت — اگر گنج ساحل مشروط بود کمی کوچکتر این سال است.

با ورو بیچ وکیل جان استوارت پایان سال خود را به عنوان نوار جمهور, پدر او ویلیام استوارت انتخاب شد توسط نوار ارشد وکلا کمیته به ارائه سخنرانی ثبت شده و نوشته شده آنلاین در نوار سالگرد 70.

پدر و پسر هر دو در حال همکاران در ورو بیچ شرکت Rossway قو از سال 2016 زمانی که این شرکت جذب شده بیشتر از مک کینون & Stewart, شرکت آنها بوده از سال 1980.

ارشد استوارت گفت: در سخنرانی خود که از آن خواهد شد آن دسته از وکلای با تجربه گسترده ای که کمک خواهد کرد که حرفه ای انتقال به پست-همه گیر عصر.

"من باور دارم که ما تجربه مورد نیاز خواهد بود برای کمک به بهبود اقتصادی کمک به کسب و کار است که توقیف می شود دوباره متولد" استوارت گفت. "بازگشت به اصول اولیه تشکیل سازمان و کمک به مردم با تامین مالی که آیا آن توسط موسسات مالی و یا برنامه های دولت رسیدگی به ادعای بیمه و به طور کلی در برخورد با عواقب آن همراه با زمان های دشوار است."

بیشتر: منطقه 4 دادگاه تجدید نظر قاضی مارتا وارنر استوارت ساکن می شود زنان وکلای بالاترین افتخار

بیشتر: رژیم صهیونیستی است. DeSantis منصوب مارتین کانتی وکیل برت Waronicki به جای مدار قاضی باربارا Bronis

جان استوارت متولد شد و تنها چهار ماه قبل از پدرش بستری شد به فلوریدا بار در مارس سال 1970. ویلیام استوارت پس از به دست آورده و مدرک حقوق خود را در دانشگاه فلوریدا clerked برای آمریکا و منطقه قاضی در میامی و پس از آن آمد به ساحل Vero به کار برای گولد Cooksey شرکت است.

هیئت مدیره گواهی در املاک و مستغلات از سال 1993 ارشد استوارت نوشت: اجاره برای رودخانه هند مرکز پزشکی در حال حاضر متعلق به کلینیک کلیولند زمانی که در بیمارستان بود که جدا از رودخانه هند بخش مالیات و پس از آن با موفقیت در دفاع از این بیمارستان در برابر مالیات منطقه طرح دعوی در دادگاه.

مارک Cianca

متولد و بزرگ شده در منطقه تمپا که بقیه خانواده اش هنوز هم ساکن Cianca, 83 رو شروع دیر به قانون کار خود را چرا که او در خدمت سه سال در نیروی دریایی پس از دبیرستان و پس از آن برای چندین سال به عنوان یک تعدیل بیمه تا برخی از وکلای او با پیشنهاد او رفتن به مدرسه قانون است.

Cianca مشغول به کار در عمل خصوصی در شهرستان Brevard در حالی که همچنین کار پاره وقت به عنوان دادستان وجود دارد قبل از او را استخدام کرد تا به عنوان دستیار دادستان در 19 قضایی مدار. در سال 1976 Cianca برنده انتخابات به عنوان یک Martin County قاضی و خدمت در آن ظرفیت برای یک دهه تا زمانی که برنده انتخابات به عنوان یک مدار قاضی در سال 1987 در خدمت به عنوان قاضی از 2001-2003.

"در قضاوت شما نیاز به گوش دادن نزدیک به آنچه در واقعیت هستند چه قانون است و به آن می چسبد و امیدوارم که شما در حال انجام کار درست" او گفت:. Cianca بازنشسته به عنوان مدار قاضی در سال 2004 و پس از آن به عنوان یک قاضی ارشد در چندین مدار تا زمانی که به طور کامل بازنشستگی در سال 2016 برای مراقبت از همسرش را دید که او در سال 1963 و صرف زمان خود را با شش نوه و شش نوه بزرگ.

مایکل Garavaglia

یک شریک در hamblin شرکت در ورو بیچ Garavaglia چهارمین عضو این شرکت برای رسیدن به 50 سال علامت گذاری به عنوان یک نوار عضو. Garavaglia, 77 پیوست hamblin در سال 1989 پس از حرکت چند سال زودتر از میامی که در آن او تا به حال مشغول به کار در هالیوود شرکت است.

در اصل از دیترویت Garavaglia منتقل شده بود در وسط دانشکده حقوق را به پایان برساند در دانشگاه میامی است. در سال 2009 پس از سقوط بازار املاک او مدرک کارشناسی ارشد در برنامه ریزی و مستغلات آنلاین از دانشگاه ایالتی واشنگتن و در حال حاضر با این نسخهها کار در درجه اول در این زمینه و سالمند قانون.

جان رونی

با پسرش J. گری رونی ، فارغ التحصیل از دانشگاه فلوریدا قانون مدرسه اجرا می شود یک شرکت حقوقی در ورو بیچ آنها تاسیس در سال 2000. این شرکت وب سایت می گوید رونی تمرکز اصلی شده است در دعوی قضایی مدنی از جمله صدمه شخصی قرارداد اختلافات و بیمه اختلافات.

در زندگی حرفه ای رونی به عنوان مشاور برای برخی از بزرگترین شرکت های بیمه در کشور و تجربه که از طرف دادگاه کمک می کند تا در زمان کار برای شاکیان.

نیل مک میلان

فارغ التحصیل از دانشگاه فلوریدا مدرسه قانون نداشت, پاسخ به تماس های تلفنی و یا ایمیل اما ظاهرا هنوز هم حفظ یک دفتر در جنسن بیچ و هنوز هم فعال و وکیل او پیام صوتی می گوید او در حال حاضر به خارج از شهر.

ماریان Ombres

نوار فلوریدا لیست مشتری آدرس Ombres که پاسخ نمی دهند به تماس های تلفنی و یا ایمیل. اطلاعات در مورد Ombres' حرفه قانونی است اندکی دیگر از او نگهداری نوار عضویت از سال 1970 پس از به دست آوردن او مدرک حقوق در دانشگاه سنت ماری دانشکده حقوق در سن آنتونیو, وابسته به تکزاس.

آنچه می توان در مورد Ombres است که به گفته نیویورک تایمز و ویکیپدیا است که در سال 1975 او ازدواج سیدنی فرانک که parlayed یک ثروت کوچک او ساخته ترویج ژاک کاردین هویج در 1970s و Jägermeister در 1980s به زیادی ثروت از زمانی که توسعه غاز خاکستری ودکا و سپس فروش آن را به Bacardi fin 2004 به حدود 2.3 میلیارد دلار. فرانک در سال 2006 درگذشت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب