گردشگران می توانند سفر به باهاما از طریق هوا و دریا اگر ثابت شود COVID-19 منفی

اد قاتل Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jun 15, 2020سروان. بیلی سیاه از استوارت صر

توسط ABTINNEWS در 26 خرداد 1399

سروان. بیلی سیاه از استوارت صرف اکثریت از 28 سال اخیر به عنوان یک ثابت منشور ماهیگیر در باهاما. مانند بسیاری از ماهیگیران غواصان powerboaters, ملوانان و دیگر گردشگران بوده است قادر به سفر به مقصد های مورد علاقه در این کشور جزیره ای برای سه ماه گذشته به دلیل coronavirus پروتکل های.

که تغییر ژوئن 15. باهاما است بازگشایی شد — نه به همه گردشگران اما برخی از.

سیاه و سفید در حال عبور از بیش از پنج شنبه با یک دوست برای کمک به او تحویل قایق خود را. تا پایان سال سیاه دو سفر ماهیگیری اجاره توسط مشتریان به یک ماهی بزرگ جزیره یکی از جزایر در Abacos سخت ترین ضربه طوفان دوریان سپتامبر گذشته.

بخش شمالی باهاما به تحمل 10 ماه و بر خلاف هر تجربه در هر نقطه دیگری است. در حالی که تلاش برای بازسازی و بازیابی از یکی از مرگبارترین گردبادها در حوضه اقیانوس اطلس این کشور توقیف و محدود در کشور سفر می کند.

بیشتر: گنج ساحل داوطلبان ادامه به کمک باهاما

شاید یکی از بدترین بخش از معادله است که Bahamians مشتق عمده ای از درآمد خود را از گردشگری است. ماهیگیری و غواصی و خیساندن تا خورشید گزارش تولید 5.7 میلیارد دلار برای اقتصاد است.

در سال 2018 بیش از 590,000 boaters بازدید باهاما. حدود 3.2 میلیون گردشگر از آمریکا کمک حدود 1.3 میلیارد دلار به اقتصاد است.

بیشتر خواهد دوریان سریع باهاما به فروش حقوق ماهیگیری به چین ؟

پس از دوریان اکثر کمک — لوازم ساختمان, ژنراتور, آب, پوشک, کنسرو شده و کمک های پزشکی — آمد از فلوریدا ، سیاه تقبل قایق از آب عبور بیش از منابع در تعداد سفرهای سرنشین خود را 53-پا Hatteras, دوشس.

"این رفتن به متفاوت خواهد بود چرا که پس از این ویروس وجود خواهد داشت مقدار زیادی از کاغذ بازی و شما نیاز به اثبات شما تا به حال یک منفی COVID-19 آزمون سیاه و سفید" گفت. "اما پایین-ماهیگیری وجود دارد باید دیدنی و جذاب. آبی مارلین هنوز هم وجود دارد و ما می توانیم با گرفتن آنها دلفین نبراسکا و تن ماهی طول سال."

روش مرحله به مرحله

باهاما وزارت گردشگری و حمل و نقل هوایی و گردشگری باهاما آمادگی و بازیابی کمیته به تازگی اعلام کرد قصد دارد به بازگشایی در دو مرحله:

فاز 1 (15 ژوئن)

 • اجازه می دهد تا بین المللی boaters, yachters و خصوصی هوانورد به بازگشت.
 • خطوط هوایی تجاری می تواند Bahamian شهروندان مقیم قانونی مالکان واجد شرایط اقتصادی را برای اقامت دائم.
 • فوری اعضای خانواده یا دیگران قابل توجهی از هر یک از گروه های بالا.
 • همه از بازگشت افراد باید ثبت نام کنید در یک Bahamian سفارت یا کنسولگری و به دست آوردن یک COVID-19 آزمون با یک نتیجه منفی.
 • هتل بازگشایی شد اما تنها برای کارکنان به تصویب تمام اقدامات لازم برای اطمینان از این هتل آماده پذیرایی از مهمانان در شروع فاز 2.

"اجازه دادن به کوچکتر ویژه-گروه های ذینفع اجازه خواهد داد که بیشتر کنترل بخش برای تست این کشور را به اقدامات" انتشار اخبار متحده است.

ورودی boaters باید برنامه ریزی قبل از سفر. قبل از سفر مورد نیاز عبارتند از:

 • COVID-19 RT-PCR منفی نتیجه آزمون بدون مسن تر از 10 روز آماده می شود دست به آداب و رسوم و مقامات مهاجرت پس از ورود. (کودکان زیر 2 معاف هستند.) توجه داشته باشید: نگه داشتن یک کپی برای خودتان.
 • آداب و رسوم و مهاجرت فرم که باید پر شود و چاپ شده قبل از ورود. آنها در دسترس هستند در Bahamasmarinas.com.
 • یک سفر کارت بهداشت است که باید پر شود قبل از سفر در دسترس است در سفر.gov.bs.
 • هیچ اضافی سلامت, فرم, لازم است برای اینتر-جزیره سفر می کند.
 • تفرجگاه باید مطلع حداقل 48 ساعت قبل یک کشتی ورود. قالب نیز موجود است در Bahamasmarinas.com.

فاز 2 (1 جولای)

 • رزومه مسافرت های بین المللی از جمله شرکت های هواپیمایی تجاری
 • اجازه می دهد تا بازگشایی هتل ها و اجاره برای تعطیلات از جمله Airbnb و HomeAway
 • اجازه می دهد تا حمل و نقل از جمله تاکسی jitneys و اتوبوس.

"باهاما' گردشگری وابسته به اقتصاد را به تدریج دوباره آنلاین پس از یک استراتژیک, روش مرحله به مرحله است که تضمین بحرانی بهداشتی و پروتکل های ایمنی هستند که رعایت و بخش بهداشت و درمان باقی می ماند مجهز و آماده برای پاسخ لازم است" انتشار اخبار متحده است.

اعلام میسازد پروتکل های خاص برای هتل ها, رستوران ها, تاکسی, کشتی و بیشتر. برای مثال وجود خواهد داشت و دمای هوا نیز در مکان هایی مانند فرودگاه ها; صندلی ساحل خواهد بود فاصله 6 فوت از هم جدا و بوفه در استراحتگاه قطع تا اطلاع ثانوی. آن را نیز توصیه می کند تماس های ورودی مسافران به رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و "بسته مناسب تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک صورت فقط به عنوان آنها را به لباس خود و کرم های ضد آفتاب."

"ما باید به یاد داشته باشید که ما در حال زندگی در یک حالت عادی در پی COVID-19 و بسیاری در حال رفتن به تغییر در سراسر بخش گردشگری" باهاما وزارت گردشگری و حمل و نقل هوایی مدیر کل شادی Jibrilu اظهار داشت: در انتشار اخبار. "ما در حال قرار دادن و حتی بیشتر تاکید بر اطمینان از باهاما, سالم و تمیز برای هر کس و نگاه به جلو به یک بار دیگر ارائه مسافران با مناطق گرمسیری تجربه ما جزایر شناخته شده است."

Bahamian نخست وزیر هوبرت Minnis گفت: افتتاح این کشور جزیره ممکن است کوچک به عقب اگر COVID-19 موارد مثبت سنبله.

"آن تنظیم خواهد شد اگر ما بدتر از COVID-19 عفونت روند و یا اگر متوجه شده ایم که پروتکل ها و روش های هستند که در جای خود به اندازه کافی به حکم این باز" Minnis گزارش گفت: تریبون روزنامه.

استراحتگاه آماده

در باهاما خلیج توچال و قایق بادبانی در بندر Grand Bahama جزیره کارکنان آماده به استقبال مهمانان. رزرو trickling در اخبار گردش مورد بازگشایی.

یک منشی وجود دارد تایید 79 اتاق و 72 ورقه در لنگرگاه در حال رزرو و گفت: چهارم جولای آخر هفته در حال حاضر کامل است.

بخشی از این جزیره قادر به بازسازی به سرعت پس از دوریان و باز بود ظرف دو ماه از طوفان است. بسیاری از مکان ها در انتهای شرقی Grand Bahama و یا در مکان هایی مانند مارش هاربر, Green Turtle Cay آرنج Cay بزرگ Guana Cay و مرد-O-War Cay هنوز هم به آرامی بازسازی است. برخی از استراحتگاه به طور کامل عملیاتی برخی از جزئی و برخی باقی می ماند تا اطلاع ثانوی بسته.

سیاه گفت: او یک منشور در اوایل ماه جولای از Grand Cay. مشتریان خود را اقامت در این ویلا در این جزیره که تعمیر شده است. این اسکله در حال تعمیر و جزیره دارای آب و برق.

"آنها نه به حال یک مورد از COVID-19 در گرند Cay و تنها چند در Grand Bahama," سیاه گفت. "من خوشحالم که آنها قادر به شروع به بازگشایی شده است. بسیاری از دست خیلی طول دوریان."

اد قاتل است TCPalm را در خارج از منزل نویسنده است. تبدیل به یک ارزش مشتری با اشتراک TCPalm. برای ارتباط برقرار کردن با Ed, دوست, دوست او در Facebook در اد قاتل او را دنبال کنید در توییتر @tcpalmekiller یا ایمیل او را در ed.killer@tcpalm.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن