تایگر وودز Peyton Manning چسبیدن به برنده مسابقه: لیگ قهرمانان برای امور خیریه در حوب ساند

کریگ Dolch ویژه به TCPalmمنتشر شده 8:47 PM EDT 24 مه سال 2020بعضی چیزها هرگز تغییر.تایگر وودز یکشنبه نشان داد

توسط ABTINNEWS در 5 خرداد 1399

بعضی چیزها هرگز تغییر.

تایگر وودز یکشنبه نشان داد که چرا او را بزرگترین بازیکن از نسل او. فیل مایکلسون هنوز هم می تواند ضربه بمب. و آن را هرگز عاقلانه به شمارش تام بردی حتی در یک زمین گلف است.

جنگل که تا به حال بازی رقابتی در 98 روز – و پوشیدن شلوارک برای اولین بار پس از خود را تازه روز – نمی از دست fairway و به ندرت mishit یک شات. چه چیز دیگری را انتظار دارید ؟

جنگل' مرغک روی سوراخ سوم به او و شریک Peyton Manning سرب و آنها برگزار شد و در را برای 1 تا پیروزی بر مایکلسون و بردی در بازی: قهرمانان برای امور خیریه در باران خیس مدال باشگاه گلف در حوب ساند.

البته بزرگترین برنده شد و خیریه. مسابقه مطرح شده 20 میلیون دلار برای COVID-19 دانست.

"این واقعیت که ما همه گرد هم آمدند و مطرح $20 میلیون برای کسانی که شده اند به شدت تحت تاثیر ..." گفت: جنگل یک مشتری جزیره ساکن بود که بازی در خانه خود ،

"ما را کلاه ما به این بچه ها (منینگ و بردی) برای بیرون آمدن. این است که ما در عرصه. این چیزی است که ما انجام می دهند برای زندگی. من نمی توانستم تصور کنید رفتن در زمین و انجام آنچه انجام می دهند."

بردی تقریبا به سرقت برده نشان می دهد که پس از وحشتناک شروع به او پناه یک گوه در همتراز 5 هفتم سوراخ برای یک مرغک به ارائه برجسته به عنوان مسحور به عنوان هر یک از شش سوپر باول عناوین.

بازی بسیار سرگرم کننده تر از هفته گذشته TaylorMade رانندگی امداد در سمینول باشگاه گلف – نه که آن اهمیت – شامل چهار آیکون که در ترکیب به نفع خود 20 رشته و هشت سوپر باول عناوین.

پیش نمایش: تایگر وودز بازگشت به گلف, در خانه اش البته مدال. چگونه او نگاه خود را در مسابقه برگشت با فیل مایکلسون?

بیشتر: Rory McIlroy حذفی شات برنده رویداد خیریه در سمینول در گلف بازگشت به تلویزیون

بیشتر: Seminole مدال گلف اشتراک ویژه با رویدادهای خیریه, بازیگران, ببر, فیل, روری و بیشتر

جنگل و منینگ برنده سه نفر از شش سوراخ, با تشکر از مرغک توسط منینگ در چهارم سوراخ و پر/net مرغک در ششمین توسط بازنشسته کارفرمایی.

آن نادر بود چشم برای دیدن بردی مبارزه در یک رویداد ورزشی و بازی در مقابل هیچ طرفداران. او در این محیط و مردم به نظر می رسید برای لذت بردن از آن است.

"من میل این فلوریدا تام بردی در حال حاضر ایم" New Orleans Saints مربی شان Payton با اشاره به بردی اخیر امضای قرارداد با Tampa Bay Buccaneers.

Turner Sports گوینده Charles Barkley گفت: او را اهدا $50,000 اگر بردی ضربه سبز در par-3 چهارم سوراخ (بردی نمی آیند). بروکس Koepka یک مدال عضو انباشت اشیاء بدست آمده در ارائه به اهدا $100,000 اگر بردی ساخته شده از پر در جبهه نه.

"من شده است با تمرکز بر فوتبال فرض" بردی گفت: Barkley, یک معروف بد باز است که پس از آن تا به حال با جسارت بگویم بردی او را از او عکس در یک مسابقه است.

بردی در پاسخ فرود چهارم خود را به ضرب گلوله در par-5 هفتم سبز و چرخید و آن را به عقب به جام بعید مرغک. این یک PGA Tour با کیفیت شات.

"دهان خود را بسته چاک" بردی گفت: پوزخند.

"TB, خوش آمدید به مسابقه" جنگل گفت.

مایکلسون که ضربان جنگل در یک حذفی در اولین مسابقه خود را از دو سال پیش سعی در رالی تیم خود را زمانی که او به یک راننده فقط بیش از سبز در 331-حیاط 11th, سوراخ. بردی دوباره شد کلاچ به عنوان او ساخته شده 20-پا زدن توپ برای عقاب برای کاهش کسری بودجه به دو سوراخ.

"که در آن فیلم تند و زننده, بمب" مایکلسون اعالن. "بسیار شور است."

سرب قطع شد به یکی که منینگ از دست رفته 3-پا پر زدن توپ در 14 سوراخ. مایکلسون ساخته شده یک پر زدن توپ در 15 سوراخ به نگه داشتن آن نزدیک است.

همه چیز جالب تر در این par-3 16th, زمانی که بردی و مایکلسون هر ضربه خود توپ را روی گوه شات داخل 10 فوت است. منینگ یک بالا برده و آنها را با ضربه خود را به عرض 1 ½ ،

"چه معامله با پر-3s Peyton?" مایکلسون گفت.

"آن را مانند منطقه قرمز" منینگ پاسخ داد.

منینگ آمار 18th سبز در جایگزین-شات فرمت و جنگل مسجل پیروزی های عقب مانده خود را در زدن توپ اینچ دور.

این مسابقه یک دید خوش آمدید برای طرفداران گلف که دیده نمی شود خود را PGA Tour ستاره بازی از مارس 12 هنگامی که بازیکنان قهرمانی بود به طور ناگهانی لغو شد پس از دور اول به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

PGA تور برنامه ریزی شده است برای بازگشت ژوئن 11 با چارلز شواب چالش در استعمار کشور باشگاه در فورت ورث ، وجود خواهد داشت بدون تماشاگر برای اولین بار چهار وقایع است.

شروع از روز یکشنبه مسابقه با تاخیر 45 دقیقه با یک طوفان و بازی در متناوب باران سنگین. آن روز به معنای بیشتر برای فوتبال از گلف.

اما آن روز که در آن گلف بازگشت به ملی ویژه و مهم تر از افزایش 20 میلیون دلار برای COVID-19.

گلف کف زدن.

برای بهترین پوشش ورزشی در منطقه, لطفا اشتراک.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن