"این هیچ شوخی است': مرد درگذشت coronavirus روز پس از گفت او با ابراز تاسف از حضور در یک پارتی

N'dea Yancey-برگ ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 12:51 PM EDT Jul 2, 2020یک مرد در کالیفرنیا که قرارداد cor

توسط ABTINNEWS در 13 تیر 1399

یک مرد در کالیفرنیا که قرارداد coronavirus پس از حضور در یک پارتی درگذشت COVID-19 یک روز پس از ابراز پشیمانی در رسانه های اجتماعی با توجه به گزارش.

تامی Macias, 51 گفت: در حال حاضر حذف Facebook پست که یک زن و شوهر از یک هفته پس از او رفت و از او تست شده برای coronavirus در 15 ژوئن کردم و نتیجه مثبت در ژوئن 18.

"به خاطر حماقت من من و مادر و خواهر و خانواده درمانی در معرض خطر" او نوشت: در ژوئن 20. "این شده است یک تجربه بسیار دردناک است."

او خواست دیگران به پوشیدن یک ماسک و عمل اجتماعی فاصله اگر آنها به بیرون بروید. Macias تشکر کرد کسانی که او را به ارمغان آورد مواد غذایی و او را پشتیبانی می کند.

"امیدوارم با کمک خدا" او افزود: "من قادر خواهید بود برای زنده ماندن این است."

او در 21 ژوئن. یک مقام رسمی از شهرستان ریورساید از سوابق حیاتی تایید متعدد رسانه های خبری که Macias درگذشت از COVID-19.

Macias یک راننده کامیون که دچار دیابت شد به ویژه آسیب پذیر به ویروس بود و به سختی رفته قبل از کباب کردن برادر خود را در قانون Gustavo لوپز با سی ان ان گفت. اما زمانی که محدودیت برداشته در کالیفرنیا "او احساس رایگان" لوپز گفت.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom داد و گفت: در 19 شهرستان در کالیفرنیا را یک قدم به عقب در بازگشایی برنامه به عنوان دولت هایش با افزایش مثبت آزمایش و مرگ و میر ناشی از کوروناویروس. او انتظار عقبگرد به گذشته حداقل سه هفته.

لوپز گفت: حدود ده نفر که با حضور حزب تست مثبت است.

لوپز دختر, دانیل گفت: امروز ایالات متحده آمریکا است که پس از حزب اچ به نام عمو و گفت: او می دانست که او تا به حال coronavirus قبل از حضور در این هم اما تصمیم گرفت برای رفتن به هر حال بدون ماسک به دلیل نبود او با نشان دادن علائم.

"ما نمی خواهیم به سرزنش کسی," او گفت که عموی او باید می ماند خانه به عنوان به خوبی. "اما آن را دشوار است به نه عصبانی در این فرد که اگر آنها تا به حال فقط فرسوده یک ماسک صورت در خانه مانده ...عموی من احتمالا هنوز در اینجا با ما."

لوپز گفت: زمانی که عموی او شروع به احساس بیمار او فکر کرد که آن را به حال چیزی برای انجام با دیابت است. اعضای خانواده گفت: او تا به حال مشکل تنفسی شد و با عجله به بیمارستان جایی که او درگذشت ساعت پس از قرار دادن در دستگاه تنفس مصنوعی.

خانواده خواهد شد برگزاری مراسم ترحیم در جولای 10, با توجه به لوپز. او گفت: در Facebook که ماسک و اجتماعی فاصله مورد نیاز خواهد بود و تلفنی گزینه نیز در دسترس خواهد بود.

"ما در حال داشتن یک زمان سخت بتواند که هر یک از این است که در واقع اتفاق می افتد," او گفت:. "آن را نه به طور کامل در مجموعه ای که او رفته است."

کمک: هدر تاکر, ایالات متحده آمریکا امروز

دنبال N'dea Yancey-براگ در توییتر: @NdeaYanceyBraggtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن