بعد از 100 روز: چگونه coronavirus را ادامه خواهد داد به تغییر زندگی خود را در خانه, در محل کار در مدرسه و فراتر از آن

Jorge L. Ortiz ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 8:04 PM EDT مه 27 سال 2020آن را بسیار طولانی تر از 100 روز ب

توسط ABTINNEWS در 8 خرداد 1399

آن را بسیار طولانی تر از 100 روز برای coronavirus به ادعای زندگی 100,000 آمریکایی ها غیر قابل تصور تلفات زمانی که اولین مرگ ناشی از COVID-19 صورت گرفت در آمریکا بر این باور شده اند Feb. 6 در کالیفرنیا.

اجتماعی فاصله اقدامات به طور گسترده ای به تصویب رسید و در سراسر کشور موفق در کند کردن این ویروس گسترش به عهده کاهش میزان عفونت های جدید و مرگ و میر در مه – اما نه به اندازه کافی برای نگه داشتن آمریکا از رسیدن به گریم نقطه عطف از 100 ، 000 مرگ و میر شنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد.

در حال حاضر مقامات بهداشت عمومی که از ترس شل شدن از این محدودیت های آن را ویران کرده اند این اقتصاد منجر به تجدید حیات در موارد و مرگ و میر.

ایالات متحده آمریکا امروز با مشورت کارشناسان در انواع زمینه ها از جمله بهداشت عمومی, کسب و کار, تاریخ, علوم اجتماعی و صنعت مهمان نوازی برای دریافت یک ارزیابی از آنچه طبیعی جدید ممکن است در آینده 100 روز.

اجماع: این رفتن به یک سوار پر از دست انداز.

"وجود دارد در حال رفتن به شروع می شود و متوقف می شود" گفت: Alexander Bay که ریاست گروه تاریخ در دانشگاه چپمن. "به دلیل عدم هدایت از دولت فدرال آن را به ایالات متحده و احتمالا تکامل به شهرها و استان ها نیز هست. هیچ چیز را برای رفتن به مدرسه. این مردم خواهد ماند بسته این مردم باز خواهد شد. شما برخی از نقاط داغ و flareups از عفونت."

مدل مونتاژ Covid19-projections.com که دارای نشان درجه بالایی از دقت و صحت پیش بینی های ایالات متحده را حفظ سرعت ثابت از حدود 1000 تن در روز از طریق ژوئن پس از فرو بردن در زیر چهار چهره سه روز در یک ردیف 24-26 آوریل برای اولین بار از ماه مارس است. مدل پیش بینی تعداد 178,000 مرگ و میر توسط Aug. 4.

به طور گسترده اشاره مدل توسط موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی قرار می دهد این رقم در 132,000 توسط همان تاریخ.

"ما مرگ و میر کاهش تمام راه را در اوایل ماه ژوئن اگرچه اکثر متحده در حال حاضر باز شده است در حالی که نقطه" گفت: Youyang Gu داده دانشمند است که اجرا می شود COVID19-پیش بینی سایت. "دلیل این است که مرگ و میر تاخیر عفونت 3-4 هفته پس از آن را هفته ها و شاید حتی ماه به طور کامل ببینید که اثرات reopenings."

Mitch Albom: 100,000 آمریکایی ها مرده است. ما همه قربانیان بالقوه و قاتلان

Coronavirus سوال: 10 چیزهایی که ما هنوز هم می خواهید بدانید در 100 روز

جدول زمانی: چهار ماه در: نگاهی به چگونگی COVID-19 باز شدن در آمریکا

برخی از کارشناسان بهداشت بر این باورند که ویروس پخش شد – و احتمالا منجر به مرگ و میر – حتی قبل از رسمی مرگ و میر در فوریه. 6. در حالی که ما ممکن است هرگز پاسخ این است که ویروس را در اطراف در حالی که برای. به عنوان یک مسابقه برای یک واکسن و درمان جدید, درمان تسریع در 100 روز بعدی آمریکایی ها خواهد بود و راه رفتن در یک خط خوب وزن خطرات در هر زمان آنها سرمایه گذاری از مستند.

حتی متحده بیشتر مشتاق به بازگشایی تحمیل کرده اند شرایط برای جلوگیری از جدید flareups مانند محدودیت مشتریان ظرفیت در کسب و کار و افزایش بهداشت مورد نیاز و توصیه هایی که به چوب های اجتماعی فاصله دستورالعمل. با پوشیدن ماسک نیز تشویق می شوند.

چه خواهد جهان ما, محل کار, اقتصاد نگاه مانند?

هر چند مقررات خاص ممکن است متفاوت باشد با صلاحیت آن را روشن اجتماعات بزرگ مانند کسانی که به صورت حرفه ای و کالج, رویدادهای ورزشی و کنسرت نمی تواند آینده را در هر زمان به زودی. Dr. Anthony Fauci کاخ سفید Coronavirus نیروی کار پیشنهاد کرده است.

بطور قابل توجهی کوچکتر مجامع در مکان هایی مانند رستوران ها و کافه ها را افزایش محدودیت برای ماه های آینده: بیشتر فضای بین جداول پارتیشن احزاب کوچکتر و پیشخدمت با پوشیدن ماسک و احتمالا دستکش. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نوشته شده در دستورالعمل های جدید که شامل برخی از این توصیه ها و همچنین افزایش تمیز کردن و ضد عفونی کننده و تهویه.

به عنوان آنها در طول همه گیر takeout و تحویل سفارشات باقی خواهد ماند یک جزء حیاتی از رستوران ها " وجود حتی برای بالا پایان موسسات.

"من فکر نمی کنم سه ماه از هم اکنون آن را به نگاه هر چیزی مانند آن را نگاه کرد در ماه ژانویه گفت:" الکس Susskind, دانشیار دین در دانشگاه کرنل مدرسه هتل داری. "اجتماعی فاصله و پویا از چگونگی خدمات تحویل در حال رفتن به تغییر. هر کس می داند که."

10 درس مهم: آن را به عنوان بازدید 100K مرگ است که به ما آموخته است که هر چیزی ؟

متناوب 100,000 زندگی از دست رفته: در نظر گرفتن یک لحظه به احترام قربانیان coroanvirus

از دست دادن رودا: شیکاگو خانواده در تلاش برای غمگین مادر و دوستان گرفته شده توسط ویروس

به همین ترتیب مقامات در این زمینه می گویند محل کار نگاه کنید به طور قابل توجهی متفاوت با آن زمان اکثر کارگران بازگشت. بخشی از آن خواهد آمد از نیاز جدایی فیزیکی برای جلوگیری از گسترش ویروس – میز مجموعه ای دورتر از هم جدا جلسات با شرکت کنندگان کمتر – اما همچنین از کاهش تعداد کارکنان در هر دو به دلیل کوچک سازی و راه دور.

شدید رکود اقتصادی باعث شده است تا تعداد زیادی از شرکت ها برای اخراج کارگران و در نتیجه بیش از 36 میلیون نفر به تعداد مدعیان بیکاری در سراسر کشور از اواسط ماه مارس.

کوین Hallock دین از کرنل SC Johnson دانشکده کسب و کار می گوید: این امر می تواند بی پروا به انتظار بهبود سریع اقتصادی است.

"بازار کار دچار فاجعه بار شوک و بعد از 100 روز در حال رفتن به تاریک برای میلیون ها نفر از کارگران در ایالات متحده" Hallock گفت. "اقتصاد و بازار کار به توقف screeching در گذشته 60 روز سریع تر از هر زمان در تاریخ ثبت شده و متاسفانه کاملا وجود دارد هیچ راهی برای بازیابی خواهد بود به عنوان سریع.

"حتی اگر یک درمان برای COVID-19 شد فورا در دسترس است و ما می دانیم آن است که ماه یا سال به دور از ترس و خبري از چنین یک شوک است منجر به بسیاری از کسب و کار به دقت بیشتری با سرمایه گذاری و بسیاری از کارگران و خیلی بیشتر مراقب باشید در هزینه. بیشتر شرکت ها با شکست مواجه خواهد شد و بیشتر مردم خواهد شد از دست دادن شغل خود."

در میان چنین تلخ هوا وجود دارد ممکن است برخی تحولات مثبت در مقابل کار. بسیاری از کسانی که باید حفظ شغل خود مشغول به کار شده اند از خانه و تحلیلگران می گویند که ملزم به ادامه از هر دو راحتی و ضرورت به عنوان کارفرمایان سعی کنید برای ارائه بزرگ تر محل کار.

کمتر مسافران ممکن است به نوبه خود کمک به سهولت بار در انبوه سیستم های حمل و نقل – قطعه اصلی بازگشایی پازل – و کاهش زیان تاثیر بر محیط زیست از مردم رانندگی به کار می کنند.

ماریسا طفره دانشیار صنعتی-سازمانی روانشناسی در دانشگاه کلمسون گفت: راه دور تنظیم مجبور بر کارفرمایان با این بیماری همه گیر خواهد شد و منجر به کارگران اعطا می شود که گزینه ای در آینده است. او معتقد است شرکت ها و کارکنان به طور یکسان بهره مند شوند که از آن در شکل موثر تر شیوه کار و تعادل کار و زندگی بهتر.

طفره نقل از محل کار جلسات به عنوان یک منطقه بسیار مورد نیاز بهره وری است که در حال تجدید نظر شده است.

"ما شروع به بیشتر دقت مورد مداقه قرار دادن جلسات ما با بسیاری از در حال انتقال به مکانیسم های دیگر (ایمیل ثبت ویدئو فایل به اشتراک گذاشته) که در واقع بهتر مناسب برای کارآمد انتقال اطلاعات و دستیابی به اهداف" او گفت:. "هنگامی که ما به عقب بر گردیم به ما بیشتر 'عادی' کار تنظیمات این احتمال وجود دارد که ما را به ادامه این شیوه است."

خواهد شد و مدارس قادر به بازگشایی?

چالش در بازگشایی مدارس در تمام سطوح ممکن است پیچیده تر به خصوص که با توجه به دشواری نگهداری کودکان یک فاصله امن از یک دیگر. در دانشگاه سنتی مسکن راه اندازی تنگ خوابگاه موظف است به صورت تنظیمات برای جلوگیری از سرایت, اگر دانشگاه باز در همه.

کال سیستم دولت این کشور برای چهار سال دانشگاه های دولتی با بیش از 480,000 دانش آموزان اعلام کرد, مارس 12 که تقریبا همه از سقوط آن کلاس خواهد بود انجام شده از راه دور.

CDC دستورالعمل برای مدارس شبیه به کسانی که برای کسب و کارهای اجتماعی در مورد فاصله و تمیز کردن, در علاوه بر این به نیاز به توانایی برای انجام نمایش های بهداشتی برای دانش آموزان و کارکنان و ایجاد پروتکل برای زمانی که هر یک از آنها مریض است.

متناوب روز در شخص راهنما, دما, چک مبهوت زمان غذا جدا میز برخی از آموزش آنلاین و استفاده گسترده از ماسک تمام شکل به بخشی از تصویر در ترین سطح مدرسه در ترم پاییز.

دکتر پیتر Gulick, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه ایالتی میشیگان طرفداران تدریجی بازگشایی برای جامعه به طور کلی هر چند او اشاره می کند بیشتر خواهد شد شناخته شده در مورد درمان های ممکن برای COVID-19 زمان مدارس قرار بود در جلسه.

"ما هنوز درمانی برای پیشگیری یا یک واکسن در 100 روز پس در اصل هیچ چیز تغییر تا آنجا که پیشگیری" Gulick گفت. "من احساس می کنم به شدت به کسانی که در معرض خطر هستند باید تمرین سخت احتیاطی تا زمانی که همه چیز با ثبات تر. به یاد داشته باشید ما به فکر بچه ها بود نه آلوده شدن و در حال حاضر به طور ناگهانی وجود دارد یک بیماری التهابی است که بسیار شبیه به بيماری کاوازاکی – موثر بر فرزندان است که ما در حال حاضر می دانیم این است COVID-19-مربوط است."

دیگر وجود دارد با فشار دادن سوال در مورد بازگشایی مدارس است که نیاز به خطاب مانند ایمنی از اعضای هیات علمی و کارکنان که در تعامل روزانه با دانش آموزان است.

Hwaji شین که می آموزد جامعه شناسی در دانشگاه سان فرانسیسکو ابراز نگرانی در مورد کالج کارکنان احساس فشار مالی به کار در شرایط خطرناکی به ویژه در زمان کاهش بودجه باعث دست و پا زدن اقتصاد است.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom پیشنهاد کرده است یک تجدید نظر بودجه که شامل 19 میلیارد دلار کمتر از بودجه تضمین شده برای مدارس و کالج ها از پیش بینی شده بود در خیط و پیت کردن روز از ماه ژانویه است.

که به سختی تنظیمات ایده آل برای آموزش نسل بعدی چگونه رستگار در پست COVID جهان است.

بزرگترین چالش ما در این راستا است نه ویروس خود را" شین گفت: "اما نابرابری های اجتماعی ایجاد شده قبل از ظهور COVID-19 جهانی همه گیر."

که رنج می برند ؟

شین است که در میان بسیاری از کسانی که معتقد هستند اقلیت ها و مردم محروم را بسیار رنج می برند از فشار از همه گیر به عنوان یک تناسب تعداد آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین می میرند از ویروس.

دیگر تحلیلگران اشاره به همه گیر به عنوان بیشتر تشدید این کشور را سیاسی میکنند. اخیر گالوپ نظرسنجی نشان داد جمهوری خواهان بسیار کمتر احتمال دارد به منزوی کردن خود پایبند اجتماعی فاصله دستورالعمل و پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش این ویروس از دموکرات ها.

خلیج چپمن استاد تاریخ گفت: anti-مستند تظاهرات در بسیاری از نقاط ایالات متحده – با برخی از تظاهرکنندگان در شبه چرخ دنده و امتناع برخی از شهروندان به دنبال دولت دستورالعمل بالا بردن سوال در مورد آمریکایی ها تمایل به انطباق با واقعیت های خشن اعمال شده توسط coronavirus.

"مردم نمی توانند حتی یک ماه از پناهگاه در محل بدون فکر کردن حقوق خود هستند که اساسا نقض," خلیج, گفت:, و اضافه کرد که پل زدن شکاف بین حفظ آزادی های فردی و احترام به دولت حکم بسیار مهم خواهد بود در پاسخ در برابر ویروس.

"که برای رفتن به جنگ دیگری," او گفت:. "شما می خواهید می شود, امیدوار, اما شما به اطراف نگاه دولت از اتحادیه و آن را نه لزوما امیدوار کننده است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن