'آینده از فلوریدا': رژیم صهیونیستی است. DeSantis می گوید: مدارس باید — و نیاز به بازگشایی

CD Davidson-Hiers تالاهاسی دموکراتمنتشر شده 5:48 PM EDT Jul 22, 2020فلوریدا مدارس دولتی باید با اجازه پدر و ما

توسط ABTINNEWS در 2 مرداد 1399

فلوریدا مدارس دولتی باید با اجازه پدر و مادر انتخاب چه چیزی بهترین را برای فرزندان خود را با هر فرد در آموزش و پرورش و یا آموزش از راه دور در پاییز فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی در روز چهارشنبه.

اعلام می آید به عنوان مناطق آموزش و پرورش سراسر فلوریدا همچنان به مبارزه با چگونه با خیال راحت بازگشت فرزندان و کارکنان به کلاس های درس در ماه اوت است.

فلوریدا گزارش شده 139 مرگ و میر در میان ساکنان از رمان coronavirus شنبه به بالاترین سطح خود از یک رکورد 156 در جولای 16. فلوریدا وزارت بهداشت نیز گزارش داد 9,785 عفونت های جدید پنج شنبه, افزایش, دولت را در مجموع به 379,619.

"انتخاب قبل از ما این است که آیا ما با چالش ... و یا اجازه می دهد خودمان را به فلج ترس" DeSantis گفت: در سخنرانی آماده.

DeSantis' اعلام نشده به طور کامل راه رفتن به عقب فلوریدا آموزش و پرورش کمیسر ریچارد کورکوران اخیر اضطراری سفارش الزامی مدارس به مدارس باز حداقل پنج روز در هفته است.

اما DeSantis اضافه شده است که مناطق که نیاز اضافی هفته برای آماده شدن برای بازگشایی باید "در آن را داشته باشد" و این که معلمان که نیاز به کار از راه دور در طول همه گیر باید اجازه داده شود.

"اجازه دهید فقط پیدا کردن یک راه را به انجام," او گفت:. "در حالی که خطر ابتلا به دانش آموزان از فرد در یادگیری کم هزینه نگه داشتن مدارس بسته هستند زیاد است."

فرماندار گفت: مهم ترین چیز در مورد بازگشایی مدارس است که والدین باید یک انتخاب است.

وی با ذکر آموزشی شکاف بدتر از راه دور یادگیری در گیر و سلامت روانی و جسمانی نگرانی به کودکان و نوجوانان قرنطینه با خانواده.

"به دانش آموزان ما: شما آینده فلوریدا" DeSantis گفت. "اجازه دهید اجازه ندهید ترس دریافت بهترین ها را از ما و از آسیب کودکان ما در این روند است."

فرماندار نشانی آمد و در همان روز به عنوان پزشکی حرفه ای معلمان و والدین در لئون شهرستان برگزار شد آنلاین کنفرانس مطبوعاتی اصرار مناطق یا تاخیر شروع مدارس محلی و یا ادامه تحصیل از راه دور در پاییز.

"اکثریت در مدرسه ما احساس نمی امن و با وضعیت فعلی ما" لئون County, معلم جنیفر سالیوان گفت: ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا خبرنگار پس از این کنفرانس است. سالیوان خواسته است که او را در مدرسه نمی توان شناخته شده است.

او گفت که او و شوهرش در حال صرف نزدیک به $1,000 در قابل حمل تصفیه کننده هوا آنها برنامه ریزی برای راه اندازی در کلاس های درس خود را زمانی که دانش آموزان بازگشت. او گفت که او نگران بود در مورد خانواده اش ایمنی; او 3 ساله و هر دو او و شوهرش معلمان هستند.

"فقط رفتن 'باز' راه ما با دولت ما در گذشته فقط (با هدف) برای فاجعه" تالاهاسی اطفال J. C. سینگ گفت: در این کنفرانس است.

او گفت که هر چند تحقیقات نشان می دهد کودکان به نظر نمی رسد به رنج می برند به عنوان جدی از عوارض به عنوان افراد بزرگسال با توجه به COVID-19 آن معنا نیست که همه کودکان امن خواهد بود. "ما در حال رفتن برای پایان دادن به بسته شدن دوباره," او گفت:.

در روز شنبه سخنرانی DeSantis گفت فلوریدا است که بسیاری از مردم به نظر می رسید برای فراموش کردن دولت بسته بودند فرزند مراکز مهد کودک در طول بیماری همه گیر که او استفاده می شود برای حمایت از دولت منطق بازگشایی مدارس.

"ما با هم می تواند استقامت در این" DeSantis گفت. "با هم ما می توانیم از طریق این مشکل فصل است."

CD Davidson-Hiers یک خبرنگار آموزش و پرورش برای تالاهاسی دموکرات. تماس با او در 850-631-0958 یا CDavidsonH@Tallahassee.com. توییتر: @DavidsonHiers.

هرگز از دست یک داستان: اشتراک در تالاهاسی دموکرات.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن