پایان یک دوره: کلاس 2020 نشان دهنده در ماه های آخر دبیرستان آینده برنامه

Sommer Brugal Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:52 PM EDT مارس 15 سال 2020Callie ژنگ لینکلن پارک آکادمی کلاس

توسط ABTINNEWS در 27 اردیبهشت 1399

Callie ژنگ لینکلن پارک آکادمی کلاس 2020 valedictorian. آخرین روز مدرسه بود جمعه. او woulde شده اند ارائه یک سخنرانی دیگر او را به فارغ التحصیلان در روز چهارشنبه.

به جای کلاس از سال 2020 در سنت لوسی شهرستان دبیرستان را بشنود او را ضبط سخنرانی در مدرسه مجازی مراسم فارغ التحصیلی مارس 27.

"من کلی پیام (در گفتار) است که در زمان عدم قطعیت وجود دارد مقدار زیادی از فرصت ها برای پیدا کردن علایق و چیزهایی که ما می خواهم به انجام" ژنگ, 18 گفت. "ما شده ایم با مشغول رسیدن به این هدف از فارغ التحصیلی اما این تنها آغاز, آینده ما, و ما بسیار در آینده ما را به نگاه به جلو به."

بیشتر: 'آن': Coronavirus بازی ساحل گنجینه سالمندان از مدل باند, سفر و شاید فارغ التحصیلی

برای ژنگ که آینده شامل حضور در دانشگاه پرینستون به تحصیل مهندسی شیمی.

این بیماری همه گیر کوروناویروس که مجبور مدارس به محوری برای یادگیری آنلاین در مارس و لغو سالانه سنت مانند prom — است "فقط یک سکسکه," او گفت:. "ما به ماندن مثبت است."

سنت لوسی مدارس شهرستان در حال برگزاری مجازی فارغ التحصیلی بعد از این ماه iand در شخص فارغ التحصیلی در تاریخ بعد اگر شرایط امن هستند. مارتین و Indian River county مدارس مناطق در حال برنامه ریزی زندگی فارغ التحصیلی در ماه جولای.

یکی دیگر از لینکلن پارک آکادمی ارشد آوا ماهان, 17, همچنین ماندن مثبت است.

یکی از نهایی تکالیف شد برای نوشتن یک مقاله در مورد وقت خود را در مدرسه و تجربه در برنامه دیپلم بین المللی.

بیشتر: 'اتخاذ ارشد': پدر و مادر و جامعه گرد هم می آیند در Facebook به پشتیبانی محلی 12th کلاس

"این خوب بود برای رفتن به پایین خط حافظه و نگاهی به چیزهایی که تا به حال بر من به عقب نگاه کنید و ببینید چه شکل شخص من امروز" گفت: ماهان, 17.

تکمیل دبیرستان تلخ و شیرین برای ماهان و او به دنبال به جلو به چیدن تا دیپلم با دوستان و خانواده او پس از مجازی مراسم عقد. او و دوستان او در حال رفتن به "لباس و دریافت دیپلم ما و از آن لذت ببرید با آن را," او گفت:.

بیش از هر چیزی ماهان هیجان زده برای حضور در Marymount منهتن جایی که او قصد دارد به مطالعه موسیقی تئاتر است.

'یک تجربه منحصر به فرد'

تکمیل مدرسه یک "تسکین" برای جنوب چنگال دبیرستان ارشد الک Rothenberg, 18.

"من رسما با انجام دبیرستان و این احساس خوبی به می دانم که من در نهایت انجام می شود گفت:" Rothenberg ارشد کلاس جمهور در شهرستان مارتین ، "این نوع از چگونه همه ما احساس می کنید. ما از آن ساخته شده."

دانستن او و همکلاسی های همکار خود را تکمیل نهایی سال از مدرسه آنلاین می افزاید: تنها به احساس او گفت:.

بیشتر: دانش آموزان در حال انجام همه چیز': IRSC حرکت پرستاری clinicals آنلاین به دلیل COVID-19

او و دوستان نزدیک خود را برنامه ریزی برای پرتاب یک جشن مفصل در ماه جولای پس از فارغ التحصیلی او گفت: اما با ماندن در خانه و دستورالعمل های, کاهش, چند نفر از دوستان را جمع آوری پنج شنبه به مناسبت به پایان رساندن دبیرستان.

"من فکر نمی کنم هر کسی می خواهد به عقب نگاه در این دوره از روی علاقه" او گفت:. "آن بوده است یک زن و شوهر از ماه, بنابراین من به دنبال به جلو به آینده است."

Rothenberg برنامه ای برای حضور در دانشگاه فلوریدا به مطالعه یا علوم کامپیوتر یا بهداشت عمومی.

ورو بیچ دبیرستان ارشد Gracie Gordon, 18 تکرار Rothenberg را بررسى كنند.

هزینه های پایان سال ارشد خود را در قرنطینه است "این یک تجربه منحصر به فرد او گفت:" اما او امیدوار است به یاد داشته باشید غیر منتظره مثبت آمد که از گیر بودن در خانه.

بیشتر: با بودجه فدرال در خطر است, مدارس در تشویق خانواده ها برای تکمیل فرم های سرشماری

"من فکر می کنم من به یاد داشته باشید که من قادر به ارتباط بیشتر با دوستان و خانواده," او گفت:. ترین شب او می خواهم به صحبت دوستان در مورد روز خود را ارسال-بالا برنامه های مدرسه و یا تکالیف.

گوردون که برنامه ای برای پیوستن به نیروی دریایی است که انتظار می رود به ترک برای آموزش های پایه در ماه سپتامبر.

مانند Rothenberg, گوردون جمع آوری با دوستان خود روز شنبه به جشن دستاوردهای خود را. ورو بیچ بالا میزبانی عکاسی در مرکبات کاسه بنابراین دانش آموزان می تواند عکس ها را در حالی که هنوز تمرین های اجتماعی فاصله, او گفت:.

"این بسیار سرگرم کننده بود چرا که من دیده نمی شود آنها را در دو ماه," او گفت:. "در نهایت قادر به ملاقات بسیار خوبی بود."

Sommer Brugal است TCPalm آموزش و پرورش خبرنگار هندی در رودخانه سنت لوسی و مارتین شهرستانهای استان است. شما می توانید نگه دارید تا با Sommer در توییتر @smbrugal و به او تماس بگیرید در 772-221-4231.

برای اقامت تا تاریخ با TCPalm شکستن پوشش اخبار و محتوای منحصر به فرد می باشد که برای اشتراک.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن