پایان قایقرانی عصر? Evinrude موتور قایق دیگر نمی خواهد تولید

اد قاتل Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jun 2, 2020قایقرانی جهان دریافت تکان دهنده

توسط ABTINNEWS در 13 خرداد 1399

قایقرانی جهان دریافت تکان دهنده و تعجب آور اخبار هفته گذشته است. یکی از رهبران جهان در قایقران موتور تولید خواهد شد و دیگر وجود داشته باشد.

Evinrude موتور شرکت مادر بمب افکن محصولات تفریحی (BRP) اعلام کرد روز شنبه آن را قطع تولید آن Evinrude E-تک و E-TEC G2 موتورهای قایقران. این شرکت تمرکز خود را بر رشد آن قایق برندها و توسعه فناوری و نوآوری از دیگر محصولات دریایی.

چگونه شد این خبر? در نظر بگیرید که اوله Evinrude اختراع برای اولین بار به صورت تجاری قابل دوام قایقران موتور در سال 1907. این Evinrude نام پله از قایقران کسب و کار خواهد بود شبیه به فورد اعلام آن را دیگر نمی خواهد ساخت اتومبیل است.

وی به عنوان یک شگفتی به Evinrude را در حال حاضر بیکاری نیروی کار جهانی از 650 عمدتا واقع در کارخانه خود در Sturtevant, Wisc. بسیاری از کارکنان در حال حاضر در کردند و گفته شد مواضع خود حذف شد توسط تلفن ثبت پیام با توجه به Scott Martin از فلوریدا حرفه ای باس ماهی گیر و 20 سال Evinrude طرفدار تیم ماهی گیر.

"من در حال رانندگی بود از سواحل شنبه با همسرم داشتم واقعا روز خوب از جمله گرفتن اولین کوتاه کردن مو و ناهار خوری را برای اولین بار در ماه زمانی که من کردم این تماس تلفنی" مارتین گفت: از طریق کانال یوتیوب. "معده من غرق شد. من بلافاصله فکر کردم از همه سخت کار مردم و تکنسین های سرویس که برای آنها کار می کرد. به عنوان من به چند مورد از آنها تا به حال فقط شنیده ام زمانی که من انجام داد."

ویروس مصدوم

COVID-19 تاثیر ذکر شده بود به عنوان بخشی از تصمیم گیری است.

"ما موتورهای قایقران کسب و کار شده است تا حد زیادی نهفته COVID-19 ما ملزم به قطع تولید از ما قایقران موتور بلافاصله گفت:" جثه Boisjoli, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت BRP. "کسب و کار این بخش در حال حاضر بوده است در مواجهه با برخی از چالش ها و تاثیر از چارچوب فعلی مجبور است دست ما. ما تمرکز تلاش های ما در جدید و فن آوری های نوین و توسعه قایق ما شرکت های که در آن ما همچنان به دیدن تعداد زیادی از پتانسیل برای تبدیل بر روی آب تجربه برای مصرف کنندگان است."

بیشتر: اد قاتل: Evinrude را iDock ساخت امواج

Evinrude شد یک نام شناخته شده در میان گنج ساحل قایقرانی جامعه است. رالف Evinrude بود دیرین شوهر از خواننده و نیکوکار فرانسیس لانگفورد زندگی در جنسن بیچ از سال 1955 تا زمان مرگ او در سال 1986. Evinrude بود رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت قایقران شرکت که تولید outboards تحت جانسون OMC و Evinrude نام های تجاری.

آب شور قایقران موتور مرکز آزمون در استوارت در کنار روزولت بود پل به نام بعد از Evinrude. به تازگی به عنوان سال 2017 Evinrude اهدا دو E-TEC موتورهای قایقران به مطالعات زیست محیطی مرکز در جنسن بیچ برای آن رودخانه دیده بانی قایق به عنوان بخشی از TCPalm دوازده روز از کریسمس برنامه. معلوم بود روز شنبه چه بود وضعیت مرکز آزمون در استوارت.

بهتر است با Evinrude

دیوید شرق ساز از افق 3000 ادم بددهن و ماجراجو powerboats در فورت پیرس است همیشه شده اختصاص داده شده Evinrude قایقران موتور مشتری. او گفت: کل صنایع دریایی شوکه شده بود ناگهانی اخبار.

"آن همه خاموش نگهبان گفت:" ایست که قبل از بازگشت به boatbuilding بخش بود دیرین سردبیر فلوریدا ورزشکار مجله بهترین قایق سری از مجلات قایق ها و برنامه های تلویزیونی. "G2 تا به حال در مسائل مکانیکی و یا فن آوری. من ریگ من قایق با Evinrude یاماها جیوه یا Daihatsu و قایق من بهتر است با یک Evinrude. آن را بهتر انجام می دهد و بسیار بهتر و بهره وری سوخت."

شرق گفت: او خود را به مشتریان شروع به تماس زمانی که آنها این خبر را شنیده.

"تلفن من زنگ زد قلاب برای سه روز مستقیم" شرق گفت. "اما کسانی که دستور داده بود قایق که هنوز در حال ساخته شده است گفت: آنها نمی خواهند هر موتور. آنها می خواهند Evinrudes."

شرق گفت: با وجود چگونه این شرکت را شکست, اخبار وجود دارد مقدار زیادی از وفاداری مشتری با توجه به تابلوهای پیام مانند بدنه حقیقت و Facebook.

"وجود ندارد با نام تجاری هجوم شما ممکن است انتظار وجود دارد" شرق گفت. "شاید به این دلیل که آنها ساخته شده است یک محصول خوب است."

شرق گفت مکالمات او دوشنبه با BRP مخاطبین کاهش برخی از نگرانی های خود را. او گفت که این شرکت را مجبور به ایستادن در پشت ضمانت و قطعات برای 12 سال آینده تا حدودی به دلیل خود محصول دیگر خطوط مانند دریای دوو, اسکی دوو و Can-Am در حال عبور متعلق به وفادار Evinrude قایقران صاحبان.

BRP اعلام آن وارد شده به یک توافق با دیرین قایقران موتور رقیب جیوه دریایی که حمایت قایق بسته و همچنان به عرضه موتور قایق موتور قایق ما مارک های Alumacraft و Manitou. آن را ادامه خواهد داد برای عرضه به مشتریان و شبکه فروش و خدمات قطعات و افتخار تولید کننده محدود ضمانت نامه به همراه ارائه را انتخاب کنید برنامه برای مدیریت موجودی.

تحکیم نیز خواهد شد یک Alumacraft عملیات کارخانه در آرکادلپیا (آرکانزاس), ارک. به یک سنت پیتر, Minn.

اد قاتل است TCPalm را در خارج از منزل نویسنده است. تبدیل به یک ارزش مشتری با اشتراک TCPalm. برای ارتباط برقرار کردن با Ed, دوست, دوست او در Facebook در اد قاتل او را دنبال کنید در توییتر @tcpalmekiller یا ایمیل او را در ed.killer@tcpalm.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن