Coronavirus موج به زودی ضربه جنوب غربی فلوریدا: ما بیمارستان ها آماده ؟

فرانک گلوک و لیز فریمن فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 12:50 PM EDT May 10, 2020با دولت پیش بینی شده اوج فقط

توسط ABTINNEWS در 24 فروردین 1399

با دولت پیش بینی شده اوج فقط یک هفته و نیم دور باد از جنوب غرب فلوریدا بیمارستان ها نیروبخش برای یک افزایش شدید در COVID-19 coronavirus موارد حتی به عنوان آنها در حال حاضر کشش به شدت مورد نیاز ایمنی دنده.

فلوریدا بیشترین تقاضا برای بیمارستان تخت مراقبت ويژه و هواکش خواهد بود در آوریل 21, زمانی که دولت روزانه بیمار مرگ و میر می تواند رسیدن به 240 یک دانشگاه واشنگتن مدل پیش بینی کرد.

محلی مقامات بهداشت عمومی می گویند جنوب غربی فلوریدا اوج مارس تاخیر یک یا دو هفته ارائه آنها مهمتر نیاز به زمان بیشتری برای آماده سازی.

لی بهداشت و درمان این منطقه بزرگترین سیستم بیمارستان و NCH سیستم درمانی بزرگترین بیمارستان اپراتور در ذغال سنگ شهرستان باید به طور مداوم گزارش شده از این بیماری همه گیر است که شیوع آنها به اندازه کافی منابع و تخت به آب و چه آینده.

و هر چند حدود 200 پزشکی کارکنان در سیستم های بهداشتی قرنطینه می شوند در هر روز داده شده — بیشتر به عنوان یک احتیاط — به دلیل قرار گرفتن در معرض coronavirus بیمارستان سیستم می گویند که مقدار زیادی از کارکنان.

لری Antonucci, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت از عموم عمل لی بهداشت و درمان گفت: روز شنبه در یک مصاحبه اختصاصی که او امیدوار است که اجتماعی فاصله و اقامت در خانه سفارشات شروع به آهسته تعدادی از عفونت و مرگ و میر. او با دقت پیش بینی کرد که لی شهرستان را به رای خواهد از دو هفته گذشته به حدود 500 مورد از این هفته.

"من فکر نمی کنم ما را ببینید که دو برابر ما تو را دیدم" او گفت:. "اما باز هم به این بستگی دارد که چگونه جامعه پاسخ می دهد و چگونه جامعه است و حفظ اجتماعی فاصله."

با توجه به این قطعیت Antonucci گفت: آن را دشوار است برای پیش بینی چه اوج تعداد موارد ممکن است در جنوب غربی فلوریدا.

اگر چه مقامات دولتی پیش بینی فلوریدا را ببینید اوج خود, مارس 21 ذغال سنگ شهرستان ممکن است تاخیر توسط یک یا دو هفته با توجه به پل Hiltz, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت NCH. پیش بینی اوج تغییر او اضافه شده است.

تاخیر در کلیر توضیح داده شده توسط این واقعیت است که بیشتر پرجمعیت و مناطق شهری ضربه سخت ترین زودتر در را رسیدن به اوج خود قبل از کمتر پرجمعیت مناطق انجام دهد.

NCH است که با استفاده از دولت وزارت بهداشت را افزایش پروجکشن اما بیمارستان نگاه در دانشگاه واشنگتن و یکی دیگر از دانشگاه پنسیلوانیا Hiltz گفت.

اگر بیشتر از جمعیت خود را افزایش می دهد اجتماعی فاصله شیوه های 20 درصد پنسیلوانیا مدل گوید بستری شدن در بیمارستان را می توان با کاهش 300 بیماران Hiltz گفت.

"این فرض که درایو بینی سخت برای ناخن," او گفت:.

Hiltz با اعتماد به نفس است که NCH آماده است برای هر زمان اوج بازدید.

"من فکر می کنم ما باید انجام یک کار شگفت انگیز در یک دوره بسیار کوتاه با بسیاری از ناشناختهها" او گفت:.

در داخل بیمارستان: خسته مبارزان مبارزه برای نجات زندگی

بیشتر: نادر نگاهی به ذخایر جزوه نشان می دهد که بیان کردم هواکش ماسک میان coronavirus

کارکنان

به عنوان روز پنج 182 لی سلامت کارکنان شد از بیمار یا تحت قرنطینه به صورت بالقوه قرار گرفتن در معرض ویروس. دوازده تا 19 از آنها در معرض در محل کار. به تاریخ 17 کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

سیستم بیمارستان پیگیری نمی کند چنین غیبت با نوع شغل — در عبارت دیگر Lee سلامت نمی داند که چگونه بسیاری از پزشکان و پرستاران قرنطینه می شوند. سیستم بیمارستان سخنگوی مریم بریگز گفت.

اما Antonucci رد نگرانی ها در مورد مشکلات نیروی انسانی.

"با 14,000 (مجموع لی سلامت) کارکنان ما پیش بینی نمی که ما را در رسیدن به یک نقطه که در آن وجود دارد خواهد بود به اندازه کافی از آنها را قرنطینه که این امر باعث تاثیر بر ما نیروی انسانی," او گفت:. "خواهد بود که بسیار غیر معمول است."

چگونه coronavirus آلوده فلوریدا?: مسافران بازدید 46 متحده 75 مقصد خارجی قبل از تشخیص

NCH گزارش کرده است که خود را کارمند قرنطینه تعداد کم هستند و کسانی که کارکنان باید بازگشت به کار قبل از افزایش. به عنوان روز پنج NCH تا به حال 20 کارکنان قرنطینه برای قرار گرفتن در معرض COVID-19. به تاریخ 10 از آن کارکنان باید آزمایش مثبت است.

تا کنون بیش از 100 پزشکان داوطلب شده اند برای کمک به NCH در مدیریت خروش دکتر دیوید ویلانوا مدیر پزشکی NCH coronavirus تیم گفت: در یک ایمیل.

پزشکان در ICU را افزایش برنامه که شامل روز و با متناوب شب تماس در طول روز خاموش, او گفت:.

"این (برنامه) فعال خواهد شد هنگامی که حجم هر دکتر در خدمات بیش از یک نقطه که در آن پزشک باید کمک کنید که تعداد بیماران در با کیفیت بالا به شیوه ای" ویلانوا گفت.

هنگامی رخ می دهد که این طرح خواستار یک "هرم از ارائه دهندگان" که در آن ICU پزشک با این نسخهها کار با یک تیم از پزشکان به گسترش ظرفیت برای بسیاری از بیماران بیشتر از آنچه ICU پزشک می تواند در خود, او گفت:.

"همان نوع رویکرد استفاده خواهد شد در طبقه توسط hospitalist تیم," او گفت:.

در اول شخص نظر قطعه به تازگی منتشر شده در اخبار مطبوعات و ناپل اخبار روزانه NCH پزشک ماریا Bendeck با اشاره به کار آمد که با او درمان یکی COVID-19 بیمار:

"در زمان به حفظ تجهیزات حفاظت شخصی من خواهد بود یکی از مصرف مواد غذایی سینی کمک به او را با لباس شب و بررسی او. اساسا, پرستار, فن آوری و پیچیده را به یکی. او حتی به شوخی, 'شما در حال بازگشت به مدرسه پزشکی روز.' من واقعی پاسخ: "من در اینجا به مراقبت از شما.'"

تخت بیمارستان

در حال حاضر وجود دارد مقدار زیادی از تخت در سراسر جنوب غربی فلوریدا, دولت, داده ها نشان می دهد.

اما که می تواند تغییر و سلامت مدیران سیستم می گویند. لی بهداشت رسیده به Lee County مدرسه منطقه و جنوب غربی فلوریدا استیت کالج برای دیدن چه مقدار فضای اضافی آنها را به طور بالقوه رسیدگی سرریز بیماران بریگز گفت.

"ما در حال حاضر ظرفیت موجود در بیمارستان های ما, اما به عنوان بخشی از آماده شدن برای بدترین سناریو ما در حال تحقیق جایگزین سایت های مراقبت," او گفت:.

اگر هر چیزی, این بیمارستانها به مراتب کمتر از جمعیت آنها به طور معمول خواهد بود این زمان از سال است. اکثر روال مراقبت و اعمال جراحی الکتیو لغو شده است و برای ترس از افشای بیماران به COVID-19.

بیشتر: Lee County بیمارستان می شود OK را باز 216 تخت جدید به عنوان coronavirus گسترش می یابد

آخرین وضعیت سرشماری از جنوب غربی فلوریدا بیمارستان ها نشان می دهد که بسیاری از آنها در بین 42% و 52% خالی است.

لی سلامت بیش از 95 درصد از حاد-مراقبت از تخت بیمارستان در لی شهرستان است و بیش از 1800 بیمار تخت در آن چهار اولیه حاد-مراقبت از بیمارستان ها از جمله 112 تخت جدید در حال حاضر در دسترس در حال گسترش سواحل خلیج فارس مرکز پزشکی. مرکز پزشکی باز خواهد شد 104 تخت های بیشتر زمانی که کارکنان به حمایت از آنها.

ذغال سنگ شهرستان دارای دو بیمارستان اپراتور: NCH اجرا می شود که این شهرستان بزرگترین بیمارستان و بخش خصوصی اجرا پزشکان منطقه ای سیستم بهداشت و درمان که در عمل دو بیمارستان در ناپل.

پزشکان منطقه ای کاهش یافته است به ارائه اطلاعات در مورد در دسترس تخت به روز رسانی بر روی آن COVID-19 بیماران و یا وضعیت کارکنان آن است.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: فلوریدا راه اندازی یک زمان واقعی تخت بیمارستان ظرفیت ردیاب. در اینجا این است که چگونه بسیاری از در دسترس هستند در لی ذغال سنگ.

NCH با دو بستری دانشگاه و یک ترکیب 713 تخت تاسیس یک coronavirus تیم پاسخ چند ماه پیش برای رسیدگی به بستر نیاز دارد.

اگر چه بستر در دسترس بودن تغییرات روزانه از شنبه NCH با استفاده از نیمی از آن تخت وجود دارد 300 تخت در دسترس Hiltz گفت.

اگر نیاز بود چادر در خارج از این دو دانشگاه' اتاق اورژانس می تواند مورد استفاده برای بیماران یک شبه او گفت:.

تخت ICU

اما تعداد تخت بیمارستان به تنهایی نمی خواهد بگوید کل داستان. به طور بالقوه بیشتر انتقادی به خصوص برای افراد مسن و کسانی که مشکلات اساسی هستند تعدادی از فشرده-واحد مراقبت تخت.

اخیر قیصر سلامت نیوز تجزیه و تحلیل نشان داد که نیمی از شهرستانهای ایالات متحده باید بدون تخت های مراقبت ويژه از جمله در نزدیکی Hardee شهرستان و یک دوجین یا بیشتر از دیگران در فلوریدا. ويژه محفوظ می باشد برای sickest بیماران بسیاری از آنها نیاز به هواکش و نظارت مستمر.

لی و ذغال سنگ استان ها باید یک ترکیب 211 بالغ تخت ICU با توجه به یک به طور منظم به روز رسانی سیستم ردیابی استفاده می شود فلوریدا آژانس برای مدیریت بهداشت و درمان. به عنوان این هفته 86 از آنها در دسترس برای بیماران در دو شهرستان' ترکیب نه حاد-مراقبت مراکز بهداشتی و درمانی و یک تخصص بیمارستان, ردیابی سیستم را نشان می دهد.

دولت کارشناسان بهداشت عمومی باید گفت که بیمارستان آنها باید درمان افزایش ظرفیت 20 درصد و ICU فضای 30 درصد.

در حالی که شما اینجا هستید: جدید فلوریدا داده های کروناویروس و مسابقه: توسط سربازان ارتش در مرگ و میر افراد سیاه و سفید شروع یک روند ؟

لیزا Sgarlata Lee, بهداشت, رئیس, مراقبت از بیمار افسر گفت وجود دارد مقدار زیادی از کارکنان در پزشکی دیگر بخش های است که می تواند باز آموزی برای کار در بخش های مراقبت ويژه اگر مورد نیاز است.

"ما در حال خلاق" Sgarlata گفت. "در حال حاضر همه چیز خوب است. ما در واقع باید به اندازه کافی کارکنان و ادامه خواهد داد به دنبال کارکنان اضافی به طوری که ما می تواند به جای هر گونه افزایش است."

در NCH اضافه کردن بیشتر تخت های مراقبت ويژه به ظرفیت مداوم بوده است در آماده سازی خود را برای افزایش ویلانوا گفت.

"ما می تواند به گسترش تعداد تخت در هر دو دانشگاه و فراتر از حال حاضر ما ظرفیت" ویلانوا گفت.

ویلانوا اذعان کرد آن را دشوار است برای پیش بینی آنچه که در افزایش حجم خواهد بود در NCH زمانی که اوج می رسد.

"ما باید انعطاف پذیر افزایش طرح هایی که پیشرفت به عنوان تعدادی از بیماران پیشرفت," او گفت:.

NCH یک مدل پيش بيني بر اساس آن تجربه کوتاه با کروناویروس که برای هر 30 نفر در حال انتظار برای نتایج آزمون سه یا بیشتر را تست مثبت و نیم به پایان خواهد رسید تا در ICU.

تجهیزات

جنوب غربی فلوریدا بيمارستان گفت: در ماه گذشته آنها به اندازه کافی دنده محافظ برای مقابله با بیماران آلوده.

به عنوان پنج شنبه, Lee بهداشت تا به حال هشت روز عرضه N95 ماسک.

کارکنان در این منطقه بیمارستان ها در حال حاضر استفاده مجدد از این ماسک که باید بررسی شود روزانه به منظور کاهش استفاده بیش از. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را تحریم کرده است که این عمل در ایالات متحده بیمارستان.

"ما در حال ترکیب استراتژی های مستقر در بیمارستان های سراسر کشور از جمله استفاده مجدد از ماسک و روپوش بر صورت محدود و decontaminating N95 ماسک با اشعه ماوراء بنفش نور بین شیفت" Briggs گفت: در یک ایمیل. "این آلودگی فرایند علمی ثابت شده است برای غیر فعال کردن یک طیف گسترده ای از ویروس های تنفسی از جمله coronaviruses."

هنوز هم پتانسیل کمبود شده است به اندازه کافی برای بیمارستان ها به درخواست عمومی برای اهدای مورد نیاز تجهیزات پزشکی.

کسانی که شامل ماسک های خانگی که در حال ارائه به بيماران و پشتیبانی اختصاص داده شده افراد در زنان واحد و در Golisano بیمارستان کودکان جنوب غربی فلوریدا.

هواکش

همچنین بسیار مهم: هواکش اجازه می دهد که به شدت بیمار به تنفس.

لی بهداشت در حال حاضر 200 هواکش — حدود نیمی از آن در حال استفاده هستند برای COVID-19 و دیگر شرایط پزشکی. سیستم بیمارستان خواسته است دولت برای 150 بیشتر.

در اواسط ماه مارس NCH گزارش داشتن 40 هواکش در دست است و این تعداد افزایش یافته و به 148 هواکش و بعدها در ماه است.

اخیرا NCH کاهش یافته است به فاش کردن که چگونه بسیاری از واحد مراقبت های ویژه تخت و فن های اضافه شده به آدرس coronavirus اوج به گفته سخنگوی شاون مکدانل.

"ما اعداد را تغییر دهید بنابراین ما دیگر گزارش این خاص آمار و ارقام" مک کانل گفت.

به دلیل حمایت از جامعه و اهدا کنندگان NCH "آماده است کافی هواکش و ICU فضا به اندازه کافی برای مراقبت از جامعه ما, در صورت افزایش," او گفت:.

درس های آموخته شده از پزشکان در خط مقدم از بدترین آمار مناطق یعنی در نیویورک و واشنگتن در حال کمک به جنوب غربی فلوریدا بيمارستان آماده شدن برای محلی خروش گفت: دکتر زوبین Pachori یک hospitalist در ذغال سنگ.

Pachori با این نسخهها کار در NCH و پزشکان منطقه ای سیستم بهداشت و درمان است که دانشگاه در پاین ریج و ذغال سنگ بلوار.

در اوایل زمانی که coronavirus آمار منطقه ناشناخته بودند ترسناکترین قسمت, او گفت:.

"در حال حاضر ما در حال بسته بندی سر ما در اطراف آن و آماده سازی" Pachori گفت. "من دیده ام هرگز چنین ارتباطی مانند قبل از این و به اشتراک گذاری داده ها و پروتکل های. من بدست حساب دست اول از پزشکان در نیویورک است. ما در حال یادگیری چیزهایی که از آنها تقریبا روزانه است."

یکی از کلیدی درس این است که برخی از بیماران فقط به عنوان به خوبی با جریان اکسیژن و می توانید اجتناب از تهویه, او گفت:.

قرار دادن coronavirus بیماران در همان واحد در هر بیمارستان یکی دیگر از راه برای حفظ N95 ماسک Pachori گفت. تمام بیمارستان ها در جنوب غربی فلوریدا در حال انجام است که, او گفت:.

"دیگر ما تاخیر ما خروش بهتر است ما در حال آماده" Pachori گفت.

پزشکان منطقه ای است نه ارائه تعداد هواکش آن را امن و یا ICU ظرفیت. سیستم بیمارستان متعلق به سود بیمارستان های زنجیره ای, جامعه, سلامت, سیستم های مستقر در, Franklin, Tennessee.

"ما به اندازه کافی از هواکش برای بیماران در مراقبت از ما در این زمان و ما به طور جدی کار برای افزایش ظرفیت" Brittney Thoman سخنگوی پزشکان منطقه ای گفت:.

در همان زمان پزشکان منطقه ای گفت: در خود وب سایت آن است که پذیرش کمک های مالی از تجهیزات حفاظت شخصی از جامعه از جمله فولاد ماسک N95 ماسک و دستکش و لباس محافظ صورت و حفاظت از چشم.

بخشی از این برنامه ریزی این است که شناسایی مناطق در هر دو بیمارستان است که می تواند مورد استفاده برای تخت اضافی ظرفیت Thoman گفت.

"برنامه های تماس برای COVID بیماران به مراقبت اختصاص داده شده در واحد در هر بیمارستان با یک تیم کوچک از ارائه دهندگان" او گفت:.

Pachori گفت: پزشکان منطقه ای مانند NCH ایجاد یک کمیته برای رسیدگی به شیوع.

"هر دو بیمارستان را افزایش طرح هایی که جامد هستند," او گفت:. "من رفتن به عقب و جلو بین دو کمیته. که سرد بخشی از این است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن